Bovdenová redukce do opěrky na hadičku

17 nepřečtených
  • Lister

    Se omlouvám za trochu zmatený název, ale nevěděl jsem, jak jinak to napsat. Zároveň se taky musím přiznat, že jsem se tady na to v jednom jiném threadu ptal, ale nedostal jsem kloudnou obpověď a jelikož už začínám být trochu bezradný, tak se ptám znovu, tož sorry :o) Mám na rámu očka na hadičku a do nich bych potřeboval sehnat redukci, tak abych se to změnilo na běžné opěrky na bovden a nemusel jsem táhnout bowden v kuse. Jsem to u nás scháněl, ale neúspěšně, dokonce mi v jednom obchodu řekli, že měli stejný problém jako já při stavbě jednoho kola, nemohli to nikde sehnat, tak si to nakonec museli nechat vysoustružit. Opravdu se to nedá normálně koupit, nevíte kde by to mohli mít, nejlépe nějaký e-shop, kde bych to mohl doplnit k nějaké jiné objednávce?

    0 0
    • Pekáček  

      Myslím, že vést bowden v kuse je lepší :o) Ale jinak by ti mohly pomoct tlusté plastové koncovky co se používají místo kovových u nových Durateků. Tedy se domnívám, nezkoušel jsem to, páč jsem to vedl v kuse.

      0 0
    • Jogador  

      Dělaj se několikero velikostí, já je sehnal v cykloKERN, ale blbou velikost, tak jsem je zas vyrazil a vrazil tam v jednom kuse, ale dělaj se… Zeptej se třeba výrobce apache, ty to na své rámy montujou, tak kde to shání…

      0 0
      • Lister  

        díky moc. A pak že se tady člověk nic nedoví :o)

        0 0
        • omar  

          napis mi na mail adresu a prumer jakej potrebujes poslu ti je zadara

          0 0
          • Lister  

            Tak to je ale nabídka :o)))) Jak přesně ten průměr potřebuješ.

            0 0
            • blue  

              uplne presne plus minus metr ;-)

              0 0
              • Lister  

                hele tebe se nidko neptal :o)

                Navíc už jsem si to s Omarem vyřešili přes mail, občas je i užitečný se tady na něco zeptat ;o)

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce