• M@rtin

    Tak jsem dnes vyrazil si užít trochu toho tepla ale přeci jen s návlekama na kolena a v dresu s dlouhým rukávem. Skončilo to t tak, že jsem po 60 km to sundal a zbytak (cca 29 km) jsem to dojel v kratkejch a v cfaftovém triku bez rukávu. Řeknu vám, to teplo, to blaho – zkrátka úžasné. I když jedna či dvě věci přeci jen chybí (či spíše přebývají) k dokonalosti – na silnici se staršně práší a ty kurvy mušky už vylezly a i přesto, žer docela silně foukal vítr tak jich bylo docela dost.

    Anketa: JARO, VÍTEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ano
    40x
    91%
    Ne
    4x
    9%
    0 0
    • Pekáček  

      Vidím že zima byla dlouhá :o)))

      0 0
      • Hnoj  

        Jo, taky sem si dneska docela pěkně zajezdil, sranda byla v lesích, to bylo chvilkama bahno, led, zbytky sněhu, voda až po ráfky,asi 10* jsem mírně zmoknul, ale byla to bomba ! Takle už by mohlo být až do podzima :-)

        0 0
    • Lister  

      ......na silnici se staršně práší.....

      Tak tohle mě fakt pobavilo :o))))) Tak jako prašan bych to co leží u nás asi neoznačil, spíš taková poctivá břečka, takže u nás se nepráší :o)))))

      0 0
    • Veeteck  

      Uz mi to zacina pekne stvat.. Od slunicka mi pali oci, z horka se potim, zacina litat otravny hmyz, prasi se po ceste, proste hruza! Uz aby zase snezilo :)

      Kecam, libi se mi to moc :)

      0 0
    • micro  

      Jako konecne ze to prislo.. sice me to sere ze zrovna dneska sedim v praci a venku celej den sviti slunce !! , a pak mam 4 dny volno a ma prset skoro furt !!! kuwa!!! Ale u nás ještě ve vyšších polohách trochu sněhu a všude nehorázný nacucaný bahno + potoky po silnicích… eště aspon měsíc…

      0 0
      • OCG  

        Potoky na silnicich byly i dnes v Brne na pryglu, v terenu za hradem Veveri to uz slo, ani to nebylo moc rozmokly. Prijel jsem jak prasatko, ale bylo to fajn, prvnich jarnich 40! :o) ale kdo se ma po zime tahat s tema kilama navic?

        0 0
    • Splinter  

      Juchuuuuuuu… Až sem se zapotil…

      0 0
      • tomoun  

        byl jsem v krátkejch kaťatech a z bundy jsem si musel udělat vestu-nádhera.A na zahrádce v hospodě už i pivínko

        0 0
    • Vojtas  

      no doufám že to do zejtra vydrží nebo se to zlepší :) dneska sem to pošteloval a zejtra po škole vyrážim. Na zahrádce nám už začíná jaro a to i přes to že na okolních zahradách je stále pul metru sněhu :) nj, musim se pochvalit jak sem ty bily sračky pěkně uklidil :D

      0 0
      • Splinter  

        Co květináče? Kolik zbylo?:)

        0 0
        • Vojtas  

          na účtu mám furt jenom jeden, ale ten pude slepit ;), ale este treba na nakej skovanej narazim :)

          0 0
    • CZiko  

      no já mám pocit že tuhle sezonu začnu snad až někdy v červenci… marně čekám až mi dorazí domů napínák a navíc se peru s dráty do výpletu:-/

      0 0
    • Radek Broz  

      Hmmm, u nas uz je snehu „jen“ po kolena:o(

      0 0
    • Gatier  

      u nas musime za snehom do hor :-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.