slecna/pani na uvodni strance...

194 nepřečtených
  • honzarb

    …je divna, nesla by vymenit?

    0 0
    • blue  

      aby nekdo nevymenil tebe :-)

      0 0
    • Lišák  

      :-) Myslím, že je to Adminova slečna… A divná není! :-)

      0 0
      • honzarb  

        aha, sakra, to sem nevedel, ja jen, ze se tak divne tvari, vzdycky, kdyz sem jdu…

        0 0
        • CZiko  

          to jsis posral, teď ti dá admin BAN :-D

          0 0
          • Pavlis  

            Na druhou stranu alespon podle titulni stranky pozname jak casto admin meni devcata :)

            0 0
        • admin  

          tak kamarade ted si to prestrelil abych te tu neukoncil :)))

          0 0
        • kamtcho  

          Ked sem idem ja tak sa tvari celkom milo. To bude zalezat asi na tom kto prave na stranku vstupuje :)

          0 0
    • honzarb  

      a skara, uklik sem se u kategorie!:)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      :-DDDD

      0 0
    • Perzaqwe  

      Řek bych to asi tak: Je pěkná, ale není moc fotogenická:-D

      0 0
    • ravo  

      Blanička je náhodou kočka, k tomu je milá a když řídí auto, nemusíš se s ní bát. Kombinace, která se moc často nevyskytuje:-)

      0 0
    • luboa  

      souhlas :-)~

      0 0
    • pavlicek  

      Je hezka

      0 0
    • Luka  

      Me se B. na uvodni strance libi. Clovek aspon vidi „znamou tvar“… nekritizujte, mozna ji to na fotce tak uplne 100% neslusi jako v realu, ale ja hlasuji pro aby Blanicka zustala na uvodni strance…

      0 0
      • pos3k  

        rani ptace :-)

        0 0
        • pitelboy  

          ..dal doskace, vic sezere a driv pojde.

          0 0
          • Luka  

            Moc toho nesezere bo ma zlomenou celist :/

            0 0
            • TinkTink  

              Bajkovy uraz, ze? Tvrda zem je zde v Cechach :)

              0 0
              • Luka  

                Tak tak

                0 0
                • MartinXC  

                  Už ? :-( Pro regeneraci porušených tkání (lepší hojení) – Arnica Montana 9CH.

                  0 0
                  • Luka  

                    vylet do montany? WOW… super, dikyyy :))))

                    hoji se to dobre, prakticky je to uz zahojeny, ted uz to jen vesele srusta… do titanovych vyztuzi ktery mi tam dali :)

                    0 0
                    • MartinXC  

                      To se pozná zarytá bikerka – kus titanu musí mít pořád ssebou. Někdo na ruce, někdo v puse :-) Ještě vyměň Visiona za Moratku …

                      0 0
                      • Luka  

                        no, radis hezky, ale ja hodlam menit za speshla… ale bohuzel, investice do titanu byla dost vysoka, takze se vidina noveho biku dost odsunula. Jo, uz nekdo vyhral tu sportku? vcera jsem si nestihla vsadit…

                        0 0
                        • MartinXC  

                          Sportka – můj bývalý kamarád matematika mě to odnaučil :-) Spešl – jaký ? BigHit ?

                          0 0
                          • Lance  

                            Me tesi kdyz muzu sem tam podporit soudruha Hušáka

                            0 0
                          • Luka  

                            fsr xc se mi libi… a nebo stumpjumper :)

                            0 0
                            • MartinXC  

                              XC nebrat, ale STJ to je poježděníčko. Nedávno jsem viděl na inzerát prodávat model 2003 kolem 30tis…

                              0 0
                              • Luka  

                                co mas proti XC?

                                0 0
                                • Páník  

                                  zrovna ho propiraj v novym velu

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    to sem si chtel dneska v tescu precist a zrada- bylo ve folii://

                                    0 0
                                    • Páník  

                                      jj…jsou tam vselijaky letaky

                                      0 0
                                      • cabbage  

                                        pockam az to rozbali nekdo predemnou…;)

                                        0 0
                                        • rock  

                                          Nenapadla Tě třeba možnost zakoupení, když už Tě to zajímá natolik, že si to chceš v Tescu přečíst ?

                                          0 0
                                • MartinXC  

                                  Pro toho, kdo přesedá z HT je rám měkký v záběru a vzhledem ke zdvihu docela těžký. Ostatní věci ve vybavení u XC pomíjím, jsou věcí vkusu. Přijde mi to, že je to bike pro lidi, co nemají na Epica, protože použití a možnosti jsou prakticky stejné.

                                  STJ FSR je podstatně tužší, má rezervu ve zdvihu a váhově je jen maličko nad XC.

                                  0 0
                                  • Luka  

                                    vybaveni neresim, tam by slo jiny. Epica nechci, nelibi se mi. STJ je pekny, ale fakt je ze finance jsou dost omezeny :/ … snad konecne prectu velo a treba se casem donutim zapujcit si jeden kousek, kdyz ho speshl pujcuje, vyzkouset jestli je tak strasne spatny… no. diky za brouka v hlave :)

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      celkove, nebo neco konkretni se Ti na Epicu nelibi ?

                                      0 0
                                      • Luka  

                                        no, proste, nelibi se mi… je to jen pocitovy, asi jako jednonozka od Cannondale… jednoduse, nesedi mi. A za druhy, nechci kolo za 70–90t… to by ode me lidi moc ocekavali a rodina by mi to vycitala asi do smrti :) Moje srdecni zalezitost je STJ, XC a santacruz blur :) Ty se mi proste libi.

                                        0 0
                                        • lubos  

                                          Jo, mne se zas nelibi pocitove jednonozky. Ale z meho pohledu je Epic az snobsky drahy a nemyslny (brain system nepovazuju za dobry). STJ ja nemusim, XC nevim co je, a blur se mi libi taky az moc :) Ale bral bych spis Intense, nez blura. Hura , a zase jsem offtopic :(

                                          0 0
                                          • Luka  

                                            intense se mi taky nelibi… ale chapu ze to je pro nekoho splnenej sen.

                                            0 0
                                            • lubos  

                                              No to je ale docela zvlastni, protoze Blur a Intense Spyder jsou docela dost podobny :) Viz. treba www.mtbr.com/…yder_XVP.jpg

                                              0 0
                                              • kurýr na bajku  

                                                A ty nevíš jako tenkrát bylo, když Santa Cruz po třech letech vývoje uved na trh Blur ?

                                                0 0
                                              • kurýr na bajku  

                                                A ty nevíš jak to tenkrát bylo, když Santa Cruz po třech letech vývoje uved na trh Blur ?

                                                0 0
                                                • lubos  

                                                  Nejspis ne. Nebo si uz nepamatuju .. proc ?

                                                  0 0
                                                  • kurýr na bajku  

                                                    Protože se vývojem natolik vyčerpali, že ten patent střelili INTENSU ačkoliv před tím lidi ze Santa Cruz prohlašovali, že Intense je jejich přímí konkurent.

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Aha .. tak to me nejspis minulo, zas tak dlouho se o tohleto nezajimam. Me se neco na Bluru nelibi, uz ale nevim co … a taky nevim proc delaji az 110mm zdvih, chmm.

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    No, tak nahodou jsem do ruky dostal Velo, kde se o tomhle pise a je to docela jinak, nez pises. VPP vyvinula firma Outland, od ni to Santa Cruz koupil, a Intense se dal na vyvoji podilel spolecne.

                                                    0 0
                                              • Luka  

                                                vim jak vypada, kamarad si ho vysnil a nakonec si ho i dopral, konkretne spidera… ale proste… blur, obzvlaste modry, v S-ku je nadherny, ale nutno podotknout, ze jsem ho uvedla az na 3.tim miste v poradi toho, co se mi libi… vy chlapi mate divny poslani rejpat se ve vsem. Proste a jednoduse: zamilovala jsem se do speshla, a blur se mi taky libi, stejne jako jeden schwin a jako se mi kdysi libilo VTecko.. ani intense (at je jakkoli kultovni, ani Cannon at je jakkoli masovy) se mi proste tolik nelibi. Je to otazka „feromonu“…

                                                0 0
                                                • lubos  

                                                  Intense je kultovni ? To jsem ani nevedel. Bral jsem ho doted spis jako mensi masovku. Ale neber to tak, ze se v tom rejpu :) Ja se jenom a jenom ptam. Otazku „feromonu“, jak to nazyvas ja moc dobre znam :) Az moc ;)

                                                  0 0
                                  • Luka  

                                    Mimojine, konecne mam velo, a tam se v tesu XC dost blejsklo… takze i kdyz jste mi naladu zkazili, tak velo mi ji opet spravilo a momentalne je se mnou k nevydrzeni :)) Nevite nekdo jakyjsou podminky pro otestovani si speshla? U GTcka to bylo 20t a dva doklady a od rana az do zaviracky kolo k dispozici…

                                    0 0
                                    • MartinXC  

                                      No blejsklo … mezi slepými jednooký králem ;-) Až zjistíš to půjčování, napiš sem. Mám pocit že Spešl ty testovací centra teprve zřizuje. Nejvíc asi budou vědět v 69.

                                      0 0
                                      • Luka  

                                        uz loni s tim vykrikovali ze to jde. ale jeste jsem se do 69tky nedostala… nejak nestiham zajet do centra :)

                                        0 0
    • vlk  

      spíš je divná ta fotka. Slečnu posoudit nemohu, neznám osobně. Fotit lidi(především tváře či odhalenou kůži) je jedna z nejtěžších fotografických záležitostí. Dost záleží na světle na náladě modelky, a na tom jak je nalíčená a napudrovaná. Není to žádná sranda a na amatérskou fotku docela slušné.

      0 0
      • lubos  

        jj, musis se domluvit s Adminem , jestli ji Ti pujci na lepci fotku :)

        0 0
        • vlk  

          Nepotřebuji, mám svoji. Akorát ta má se nechce fotit a už vůbec né s kolem. By mě podezírala ještě z nějaké úchylky jak ji znám.

          0 0
          • lubos  

            No prave. A takhle bys mohl svoji uchylku :o)) .. realizovat a prispel bys k rozvoji bike-fora ;)

            0 0
    • nakata  

      No ale predsa len je to lepsia foto ako toto:

      0 0
    • senožrout  

      No, kouká trochu smutně, stačilo by, kdyby se na nás trochu usmála…

      0 0
    • SELMIRA  

      vy se asi musíte zoufale nudit Jste eště nikdy neviděli dámu? :o) se soudruzi podivejte na svoje xichtíky smáli byste se, kdyby vás něco takového okukovalo?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Vidím, že se tady předvádíte, tak já se taky přidám. :))

      0 0
    • fousac  

      navrhuji na uvodni stranku Fousáče… ;)))

      0 0
      • Biker jak Pes  

        vypadá spíš jako Walker Texas Ranger… :))

        0 0
      • Lišák  

        To vypadá jako: „Rychle se zaloguj, nebo je po tobě!“ :-)

        0 0
        • james11  

          Co tak tuhle na titulní stránku? :-))

          0 0
          • Biker jak Pes  

            to by šlo, ale jedině celou… :))

            0 0
          • Luka  

            bily ponozky...... fuj

            0 0
          • fousek  

            Ta selcna ma moje kolo, akorat v horsi barve a hnusnejsim predstavcem

            0 0
          • Smazaný účet  

            No jo, typická bajkerka, takovejch člověk potká 5 na každym kilometru. ;o)

            0 0
          • Peslezedirou  
            :o)
            0 0
            • Pá-dlista1  

              Konecne Bike, kdyz je to to bike-forum…

              0 0
              • cabbage  

                kolobezkam se taky rika „bike“?…

                0 0
              • VencaV1  

                Ja tomu moc nerozumim, ale kamaradi co jezdej na motorce rikaj bike tomuhle. Me by ani snad nenapadlo, tak rikat kolu. (a urcite ne pred nima :)

                0 0
                • Lišák  

                  Moc cizími jazyky nevládnu, ale na tom obrázku je moto®-bike. Pokud by to byl bike, tak tomu něco přebývá…

                  0 0
                  • VencaV1  

                    Zkus to napsat sem: forum.motorka­ri.cz/ :)

                    0 0
                    • Lišák  

                      Já jen píšu, co píšou ve slovníku na www.seznam.cz

                      bike – jízdní kolo

                      toť vše :-)

                      0 0
                      • VencaV1  

                        seznam? to neznam. Ale kvalitni slovnik je na skrivanek.cz tam je jak kolo tak motorka, ovsem definice bikera je tam jednoznacna. :)

                        0 0
                        • Lišák  

                          No jo, ale taky jsem na skřivánku zadal:

                          motocykl:

                          motocykl – m/c (motorcycle) motocykl – motorcycle motocykl – motorbike motocykl, lehký – motorcycle, light motocykl nejnižší objemové třídy – minibike motocykl s postranním vozíkem – motorcycle combination motocykl s přívěsným vozíkem – motor-cycle combination motocykl s přívěsným vozíkem – motorcycle with sidecar motocykl, silniční – machine, road motocykl, silniční – bike, road motocykl, silniční – motorcycle, road motocykl, závodní – bike, racing motocyklista – motorcycle driver motocyklista – motorcyclist motocyklista; hovor. – biker motocyklová dráha (plochá) – speedway motocyklová pneumatika – motorcycle tire motocyklový motor – motorcycle engine

                          a motorka:

                          motorka – motorcycle

                          Tak nevim… :-)

                          0 0
                          • VencaV1  

                            A co motocykl, silniční = bike, road a co kolo = bicycle, biker = motorkar? A nejsme nahodou v cechach? :)

                            0 0
                            • Lišák  

                              Však jo, proto sem to tam dal celý. Tak nevim, proč vy se to tvým kamošům „motobikerům“ nemělo líbit :-)

                              P.S. Já nésu v Čechách :-)

                              0 0
                        • lubos  

                          Motorka je/bylo oficialne motorbike, ale casem se z toho stalo bike. Myslim, ze ale cestni.

                          0 0
            • pepino  

              Co jí to kouká zpod sukně?

              0 0
          • SavaH  

            Nene, to tam radej nechte adminovu slecnu. Osobne bych tam dala z5 toho typka, co tam byl pred tim. Uz tak sem chodi malo zenskejch a vy j chcete jeste odrazovat

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Ty můžeš uvažovat o nějakým tom týpkovi nejdřív po rozvodu :-P

              0 0
            • rock  

              V některým z předchozích threadů padla zmínka o tom, že všechny místní dámy jsou „rozebrané“ :-), zřejmě bylo míněno zadané. Nemají tedy co koukat na týpka na úvodní stránce :-) …

              0 0
          • ivaneck  

            NIKDY! Vždyť nemá helmu :o)

            0 0
      • Luka  

        teda mistre… fakt dobryyy

        0 0
      • SavaH  

        Moooc dobry, hlasuju pro tebe. vymenit, aspon docasne ;o)

        0 0
    • Gatier  

      100

      0 0
    • Al_Bunda  

      Tak ta je přísná, hodně přísna. (Ivánek ze Žižkova)

      0 0
    • Lister  

      jaká slečna vždy´t tam žádná není????? :o)

      0 0
    • rock  

      Slečnu nechat, prosím … jeden z mála pozitivních jevů, které během dne zaznamenám …

      0 0
    • mawerick  

      chudák holka:) se ti to tady snaží dobrovolně zpříjemnit a ty na ní takhle;)

      0 0
    • jivo  

      Ja bych ji tam zatim ponechal. Vypada lip nez ty umelotiny (a to znam jen tu fotku na loginu) nebo xsichty podobne tomu memu.

      Ale navrhuji nekde udelat casting pro nove foto. Misto musi byt tam, kde budu ja (Takze nejspis Pragl, at muzou ostatni zase na co nadavat) :-)

      Podminka je prinest foto osobne a na pozadani rozdavat kontakty (nemusi vsem, staci jen mne) :-)

      Jo a zakazal bych vstup pro „kurIra na bajku“, vyhrozoval nedavno v jednom thread nejakym upalovanim. :-)

      Organizaci prenecham ne nekoho jineho. Nemusim prece sliznout vse :-)

      0 0
      • fousac  

        hmm.. proc mi to pripada opravdu trapne??

        budiz ti omluvou, ze si novacek..

        0 0
        • jivo  

          Proc, zabava musi byt. :-) Jinak ty bys me mohl mozna poradit. Mam ted Crosse a zacina s nim byt problem ve vetsim terenu, coz je ale minimum mejch cest (bohuzel). Na Sumave vse asfaltujou (cesta Prasily – jezero Laka) a jezdit porad nekam nemohu. Tak premejslim, zkusit toho Crosse nejak prestavet na nejaky polo horkac (ale abych nekde nezlomil pak ram), nebo koupit nejake horske a degradovat s vetsim akolama a prevodama. Jiz jsem to probiral zde : bike-forum.cz/forum/271379/3­55989/forum.html#un­read1 p.s. bohzuzel, dve kola v panelaku mit nemohu :-(

          Odpruzenou vidli bych chtel. Odpruzenej zadek je pro mne asi blbost. Zda odpruzenou sedlovku nevim. Ale ted mam Authora Stratose 22" a mozna bych bral i neco vetsiho. Postavu na to ale asi nemam. Ale sedlo mam co nejvic vzadu a porad je to malo. Mozna jenom neumim jezdit.

          Jinak Prahu beru spis jako teren. Oni dlazky, obrubniky, retardery je pekna nerovnost. Horsi nez lesni cesta.

          0 0
          • fousac  

            ram nepraskne.. jen vidle je urcite na H****.. tak tam dej maratonku 29" a naloz mu, co se do nej vejde.. zbytek je stejne stejnej jako na klasice…

            0 0
    • Andrysska  

      Mně se úvodní stránka docela líbí, ale já bych tam nedávala nic „osobního.“ Ale možná menší změna neuškodí.....

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.