• RS

    Zobrazuje aktuální GPS pozici? Procházel jsem manuál a vypadá to že ne, může to někdo potvrdit?

    0 0
    • zubus  

      Uz asi mesiac sa o to zaujimam. Bez aktualnej pozicie ho ani nechcem. Podla zahranicnych for GPS poziciu nezobrazuje. Docital som sa ale, ze forerunner 205 podla manualu tiez nie, ale da sa oznacit bod (pozicia) a potom funkciou EDIT sa menia suradnice – GPS lat/long, cize takto krkolomne sa da na forerunner 205/305 pozicia ziskat. Ci to takisto funguje aj na modeli EDGE, to prave zistujem. Snad by som s tym krkolomnym riesenim vystacil. Ale kym to sam nevyskusam, tak si ho nekupim.

      0 0
      • St1c  

        no dneska som sa s touto masinkou hral.neviem ci zobrazuje aktualnu poziciu ale mozem to zistit lebo kamos robi priamo u hlavneho ditributora na svk.tam som sa aj s touto masinkou babral.celkom dost ma to ocarilo.a ked pozeram moznosti vyhodnocovania treningu tak mi pride hadam aj lepsi ako polar. Len ta cena trosku…13500 skk.a na predstavci to vyzera velmi zaujimavo:D este pockam kym si to pozicia domov a pojdem s nim kdesi bajkovat aby som to videl priamo v akcii:D

        0 0
        • zubus  

          Ta cena je za 305??? alebo za 205. Ta pozicia by ma zaujimala.

          0 0
          • St1c  

            cena je za 305 aj s prislusenstvom­.205 je lacnejsia

            0 0
    • syko  

      no caffte pisem vam teda co to ma mam ho prave pri sebe takze vam mozem odpovedat na co chcete. k tej aktualnej pozicii: ked si ulozite bod (lebo ako kezdy viete je to nemapove zariadenie) tak vam napise aj suradnice a potom doma v PC si to date do programu co je ku nemu a tam si date trasu kade ste chodili. je u tomu este treningovy partner na CD tam vydite vsetko co sa behom jazdenia robilo a ako vam srdce pracoovalo. s pozdravo. extra aj st!c-a pozdravujem . :D

      0 0
      • RS  

        syko, prosímtě chápu to dobře, že když seš někde v terénu tak ti to souřadnice nikde na displeji nepíše, musíš cosi namačkat — uložit bod jak píšeš, pak ti ukáže souřadnice, ale jen tohoto bodu ???? co když se přesuneš jinam, musíš znova zadat bod, nebo to ukazuje aktuální pozici ???

        chtěl bych to i na geocaching – a při hledání zadávat furt body, to radši koupím normální ruční příjmač co ukazuje aktuální pozici,

        0 0
        • syko  

          no suradnice ti nikde nepie ale ma to moznost zaznamenavat kazdu sekundu bod automatcky a ked si to das do PC tak tam mas vlastne vykreslenu cestu a aj tie suradnice kade si siel. a na geocaching to vyuzivat mozes ale s tym ako si napisal ze musis si automaticky stiahnut suradnice pokladov kde su a potom tak hladat. podla mna na cachovanie je lepsie mapovy pristroj ako nemapovy stacila by nejaka GPSMAP 60Csx

          0 0
        • o.ndra3  

          Není mi moc jasný, k čemu potřebuješ na Geocaching (ani na cokoli jiného) zobrazovat aktuální pozici. Moje Geko ji sice zobrazuje, ale na hledání pokladů je snad nejlepší použít funkci GO TO, která ti ukazuje šipkou směr a vzdálenost uloženého bodu. To umí snad každá GPS, ne?

          0 0
    • syko  

      No berem si tu 305 ideme zajtra t.j. sobota skusat ako to fachciiii :D:D:D

      0 0
      • zubus  

        a kde si ju ides kupit…

        0 0
        • St1c  

          no predsa original v garmine:d ale on si ju nekupuje on si ju berie iba domov vyskusat:D Ja som len zvedavy a xcem to vidiet v akcii a mozno sa rozhodnem ku kupe.vyzera tu husto.

          0 0
        • syko  

          no nekupujem ja iba berem:D no je to supa robi to super grafi je to uplna pecka doporucam kazdemu. a da sa ku tomu aj mapa dokupit a s nou je to genialna vec. doporucam kazdemu asi si to zo par masiacou dam na bike ?D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.