Levný tepák a monocykl z Tchiba! :)

33 nepřečtených
  • MartinX

    Pro všechny, co mají hlouběji do kapsy tak mám tip na docela slušněj a designově povedenej tepák (buď 399,– nebo 499,– ) a báječnou jednokolku pod tisícovku!!! :) Včera večer v prodejně Tchibo na Čerňáku – velké zásoby! Škoda, že už mám funglovku Polar za 4násobek!

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Luka  

      :) dik za tip, po tom muj muz prahne uz delsi dobu, takze informace nad zlato,hned odpoledne tam zajedem a koupime kolo jednokolo :)

      0 0
      • Dumbo  

        aj ja som potom vzdy tuzil ;)

        0 0
      • Radek Broz  

        Nedelam si iluze, ze to za tu cenu bbude kdovijak pouzitelny… I kdyz by to bylo fajn.

        0 0
        • Luka  

          Nakonec jsme se tam nedostali, ale kamos rikal ze to je nejaky malinky, detsky, ze dospelej se na to nevleze… :/

          0 0
    • rock  

      Ten tepák jsem si právě dovezl. Umí hodinky, aktuální tep, stopky od nuly nebo odpočet k nule, nastavení nebo vypnutí zahřívací a odpočinkové fáze, doba strávená pod / v / nad stanoveným intervalem, celková doba trénenku, indikace (pípnutí a/nebo LED) opuštěnní intervalu, průměr a max. TF za trénink, vyjádřeno absolutně i procenty z horní hranice TF. Při režimu se stopkami umí uložit 21 cyklů. Displej se dá osvětlit. Nemá držák na řidítka, ale to snad nějak zbastlím. Stojí 499,–. Snad jsem nic nevynechal :-) …

      0 0
      • OCG  

        Ten lidlovskej je uplne stejnej. a ma drzak na riditika, hec! Ja ho mam, ladi mi ke kolu :o)

        0 0
        • Toams  

          jj, ten cerveny mam tiez … ladi k bajku aj k brilkam:-)))

          0 0
        • MartinX  

          Měl jsem lídláka (červeného) a nechal jsem si od něj držák na řidítka (ten je slušnej), ale samotnej přístroj měl mnohem ošklivější display s podivnýma číslicema. Mám novej Polar M61 a připadá mě mnohem podobnější čibackému než lídlovskému tepáku – ale fungujou určitě všechny stejně a kdo si touží na jarní start sezony pořídit slušněj a navíc levnej tepák – neprohloupí! :)

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.