• mxm

    Muže se tu někdo podělit o své osobní poznatky ohledně kol NO SAINT a LAPIERRE?

    0 0
    • Splinter  

      Kolik threadu eště založíš?

      0 0
      • mxm  

        nemám zkušenost a proto hledám rozumné rady ale vidím že kromě pár solidních lidi se tu vždy ozvou individualisté kteří řeší věci nepodstatné!

        0 0
        • gobike  

          myslis sebe? :)

          0 0
        • Beeda  

          Ona taky musi byt rozumna otazka a taky se umet zeptat ze. Ne obecna otazka na neco a k tomu 4× opakovane v blede modrem. B.

          0 0
        • Splinter  

          Tak jak specifikuješ svoje dotazy to vypadá, že si kolo nikdy nevybereš.. Co tak zajít do pár obchodů,poptat se,někdo ti něco doporučí, druhej zas to jiný… Nakonec ti zůstanou 2–3 kola který sem pak třeba nahoď.. A ne každej týden nová značka co uvidíš někde v časopise…

          0 0
    • mxm  

      ptám se jak umim ale rozumného poznatku na ty kola se tu asi nedočkám.

      0 0
    • mxm  

      obchody jsem obešel ale každý prodejce své zboží chvalí a doporučuje a ja nechcu dopadnout jako ze svým současným kolem.A jen osobní postřehy majitelu konkrétních značek něco napoví nebo odhalí nadostatky.

      0 0
      • Splinter  

        Jaký je tvoje současný kolo?

        0 0
      • Beeda  

        Jenze si uvedom, ze to neni o znacce, ale o kontretnim modelu , jeho urceni a pouzitych komponentach. Dalsi veci jsou vazany naosobni dojmy atd… cili musis specifikovat co te zajima a ne jeden obecny dozat, o tom to je, umet se zeptat, protoze hloupemu mapovez a ..... B

        0 0
    • mxm  

      pro beeda.pokud jsi jezdil na lapierre nebo no saint tak mi řekni svuj poznatek-tuhost rámu,jízdní projev?

      0 0
      • Beeda  

        Sakrys tys to nepochopil… No Saint ma asi X ramu, a X kol postavenych na ruznych komponentach, cili pokud chces jezdit 4X/DH/FR tak ti No Saint Luzifer asi nedoporucim, jsi-li chrtak a gramar tak o tom uvazuj a pokud normal hobyk, tak ti bude vyhovovat i Urian a usetris 10k na ramu. Fakt nikdo tu nema vesteckou kouli k urceni co vlastne chces… K tuhosti, to jsou vecny dohady, vetsinou na zalozeny na subjektivnich pocitech, navic je celkova tuhost kola dana mnoha faktory… Totez plati i „jizdnim projevu“.

        Trochu nechapu to krouceni v ramove trubce. B.

        0 0
    • mxm  

      pro splinter.mám tři roky FUJI THRIIL ale v horní rámové trubce se začal kroutit.bylo mi řečeno že povolil material rámu,že se to stává.

      0 0
    • Lister  

      2 mxm: proč ty příspěvky sakra řadíš tak debilně ( sorry ale jiné slovo mě fakt nenapdalo)???????

      0 0
      • mxm  

        prože nejsu takový inteligent jako ty a obsluha počitače není moje hobby a vidím že tu se opravdu kecá o všem jen jen ne o tom podstatném!!!

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Nechci dělat chytrýho, ale nebude to tim, že nechápe řazení příspěvků ;-) Učenej z nebe nespad.

        0 0
        • mxm  

          dik kurýre opravdu se v tom placam a jen se snažim zjistit dostupné informace.

          0 0
    • mechanik  

      Lapierre je u nás úplně nová značka tudíž ti osobní zkušenosti asi nikdo nepodá :-)) Já si Lapierrku objednal čistě proto ,že právě u nás není okoukaná a hodně se mi líbí. Navíc jsem někde četl, že je to značka s minimálně 50ti letou dokonce psali 100 letou tradicí. Na vývoji sjezdových rámů se podílí Nicco Vouiloz to taky něco říká a na silničkách jezdí tým TDF, tak že to určitě nebudou špatné kola. :-)))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Neni to u nas uplne nova znacka, akorat ten pokus co jsem pred lety zaznamenal ja, se malinko nepovedl… mimo jine asi diky tem silenym cenam.

        0 0
    • SavaH  

      No Saint – parkrat jsem na tom sedela. Srovnatelny s mym kolem – MX v profilu. Nevim presne, co to bylo za model. La Pierre – velmy dobre ramy. Jsem cca 30km od tovarny ;o) Tahy ho ma kazdej. Hlavne fully jsou prej jednicka, co se tyce ramu. Sedela jsem jak na cca 5 ht i na 2 fullech na jednom uplne prvnim – 15 let a druhej novej, ale zase ti nereknu, co to je. Jsou to jlehoucky ramy a docela mi sedi. Vic nez MXM. Jen se mi to zda dost drahy

      0 0
      • mxm  

        moc dik za tvuj rozumný příspěvek.

        0 0
        • Beeda  

          tak to pak jo.. ja jsem se z toho teda nic konkretniho nedozvedel, ale Savah byl aspon hodna ze:-))

          0 0
          • borda  

            člověče, tak už ho nech na pokoji. kvůli takovýmhle výpadům sem za chvilku nebude nikdo chodit. neví, tak se ptá. možná blbě, ale jestli ti to vadí, tak si tenhle thread zablokuj a nekaž mu to

            0 0
          • SavaH  

            Hodna jsem!!! Zaver meho monologu: No Saint nekupovat, LP, proc ne, kdyz na to mas prachy-to bude muj dalsi ram, az mi zacne vynaset obchod s vinem a pneumatikama ;o) Fakt to jsou supr ramy. V nedeli jsem testovala dalsi 2, ale nez jsem prijela domu, tak jsem zapomnela jejich jmena :o(

            0 0
            • McBlacky  

              lapierre? :) krátkodobá pamět je prevít, prej to dělá to víno :)

              0 0
              • SavaH  

                leda tak nedostatek vina. Jsem koukala, ze na obcerstvovacce podavali vsechno mozny, jen je alkohol :o(

                0 0
            • kurýr na bajku  

              Ty si úplně nejúžasnější holka na B-F, doufám že se mi nevdáš :-P

              0 0
              • petebike  

                hehe vda :-) mas smulu…

                0 0
              • SavaH  

                To mi psat neusis, ja to vim !;o)

                A vdavat se budu a to za 185 dnu ±

                0 0
              • McBlacky  

                Taky vyzvi peeta na souboj. Bike nebo silnička :)

                0 0
                • petebike  

                  neblbni :-)silnicka by pod nim rupla

                  0 0
                  • McBlacky  

                    čímž bys ale dramaticky zvýšil šanci vyhrát :)

                    0 0
                    • SavaH  

                      takze silnice…

                      0 0
                    • petebike  

                      diky za podporu :-) ale ani na bajku bych se nebal, pokud by neslo o primej souboj -rozjezd proti sobe-

                      0 0
                      • SavaH  

                        OK, jak myslis. Takze souboj „proti sobe“ a DH se vylucujou. v DH by mel K na B dvojnasobnou gravitaci nez Pete

                        0 0
                        • cabbage  

                          ikdyby jel do kopce?;)

                          0 0
                        • petebike  

                          gravitace neni vsechno, technika je dulazita :-))) a s hmotnosti se toho mezi stromy moc delat neda :-D

                          0 0
                          • SavaH  

                            nojo, jenze co kdyz ten strom pokaci, to pak ziska k plusu i hnotnost toho stromu a budes namydlenej

                            0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Na mně bys třeba neměl. Já v kopci zaberu a LX klika je na půl ;-) Schválně bych změřil sílu záběru, protože takovej žoužvička si nezaslouží tak nádhernej materiál ;-)

                        0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Teď už víš, že lepčího nic neexistuje ;-)

                        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.