• BikerM

    Nakupovali jste někdy už přes www.ebay.com ???Slyšel jsem že se to prý vyplatí, ale zajímalo by mě kolik vyjde poštovný a jestli některé ty komponenty jdou vůbec přes ebay objednat do čech přes dobírku…

    0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      no objednat do cr lze kazdopadne musis poradne cist kolik stoji versand po nemecku je 4 ecka nekteri lide vsak do ciziny neposilaj. nakoupit se tam da dost dobre

      0 0
    • OCG  

      EBAY.COM nebrat, za postovny sou sileny palky! Radsi ebay.de. jo jo, docela dost sem tam nakupoval, hlavne kdyz jsem byl jeste v nemecku. Ale i do Cech posilaji. Je potreba pocitat s tim, ze si cenu postovnyho trochu nadsadi, ale da to dokupy max. 300. Co se biku tyce, tak nektery veci tam maji drazsi nez v cechach (treba kdyz jsem shanel vidli, tak MX Comp 2005 tam meli za cenu o cca 1500 vyssi nez v cechach a to bez postovnyho). Ale treba Magury tam obecne vyjdou podstatne levneji (nova zadni Marta se da koupit za cca 3000 Kc). Nekteri prodejci maji „nur innerhalb Deutschland,“ do Cech to proste neposlou. Ale jinak bez problemu, vyplati se jim napsat dopredu, jestli posilaji i do cech, taky kvuli „Bewertung“ (hodnoceni). Na rozdil od nakupovani po inzeratech (vzpominam na par vykuku ze sev. Cech, co inzerovali klenoty za skvelou cenu a poslali hromadu srotu) je to na ebay z 98% bezpecny. Ebay ano! :o)

      0 0
      • pos3k  

        a jelikoz jsi urcite cetl a pochopil bod 9 z www.bike-forum.cz/…pravidla.htm

        tak jsem si dovolil: napr.

        www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

        www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…

        0 0
        • OCG  

          och, hluboce se omlouvam… to jsem si to dovolil… nehoraznost! :o) ale je evidentni, ze uz ta zima leze bikerum na mozek. odkazy do historie se mnozi. proc to neignorujes?

          0 0
          • pos3k  

            mozna by stacilo zchladit hlavu, uklikl jsem se v opovedi, moje odpoved byla urcena root, chapu ze nejsi telepat

            0 0
            • pos3k  

              tj odpovidal jsem na prvotni dotaz, a jelikoz patrim mezi lodi kteri jseou v bode tri oznaceni za „klidnejsi“

              0 0
            • pos3k  

              a samozrejme s eomlouvam, koukam ze nejak delam chybu za chybou, opdovidam jinam (to bych videl ze jsem hledal v historii a mel jsem otevreno vic oken b-f..na neco to svest musim :) a pak ani do opravy nedam omluvu, himbajs…asi si budu cvicne dat par prispevku do chcechteku

              0 0
        • OCG  

          www.bike-forum.cz/…pravidla.htm bod 3. ostatne bod 9 mluvi o necem jinem. Mluvi o dotazu, nikoliv o odpovedi :o) ale dik, konecne jsem si je ZEVRUBNE procetl, treba si je i zapamatuju! :o)

          0 0
      • Bebe  

        Poštovný z USA za sedlovku jsem platil 14USD, což podle mě není tolik, když uvážím že mě i tak přišla o 1400Kč levněj než u nás.

        0 0
      • BikerM  

        Asi to vyskouším. díky

        0 0
    • lanko  

      nakupuji tam. předpokladem je tam někoho mít kdo bude shromažďovat to co koupíš ( ne každý prodává do světa ) pošle prodávajícímu money order ( složenku ) nebo šek když nebere paypal. musíš se domluvit anglicky pro komunikaci s prodávajícím a mít VISA kartu na založení paypal účtu. pak se ti otvírá super výběr věcí za ceny co nepochopíš. zatím jsem se setkal se 100% poctivostí vše je přesně takové jak je popsáno a každý si drží svůj kredit. nakupuji jen od těch co mají 100% feedback nebo když to stojí za to i od těch co ho mají horší ale pečlivě si přečtu proč ho ztratili. poštovný do čech je cca. 5 USD za 0,5 kg a omezený rozměrem ircalc.usps.gov/ma­ilpiecedimensi­ons.asp#Packa­ge a nebo tady je kalkulace na 10kg balík ircalc.usps.gov/in­tl_speed.asp?CID=10086&­MailType=enve­lope&Pounds=20&Ou­nces=1

      0 0
      • BikerM  

        A jak je to vlastně s tou aucí??Trvá to dlouho než skončí??

        0 0
    • pos3k  

      kdyztak jeste pozor na clo

      pokud neni zbozi z EU, je bezcelni limit pri nakupovani na internetu 22 EUR…

      www.cs.mfcr.cz/…a-Internetu/

      a clo na veci z USA je podle sazebniku EU 12 %

      viz www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

      0 0
      • hajkis  

        Někde jsem slyšel, že je dobré se dohodnout s prodávajícím, aby u záslilky deklaroval nižší cenu než těch 22 USD, nebo aby zásilku označil jako dárek a žádné clo ani DPH nezaplatíš.

        0 0
        • pos3k  

          no posledni dobou otviraji dost baliku (vsechno jde pres rtg), i kdyz mas „darek“ a najdou tam fakturu tak mas smolika a doplacis, reps.

          0 0
    • BikerM  

      A nevíte jak dlouho většinou trvají ty aukce??Připadá mi to že některé věci jsou tam asi dost dlouho..Neznáte nějaký překladač internetových německých stránek??Díky

      0 0
    • NSbiker  

      No musis sa sukromne prostrednictvom mailu dohodnzt s tym co to predava az potom to mozes kupit…teda ak si mimo USA (vecinou). Ja som kupil uplnenovu, este zabalenu 66VF 150mm 2005 za 300usd a postovne bolo 50usd. Neviem akym zazrakom sa to stalo, ale neplatil som ziadne clo ani dph :)

      0 0
    • BikerM  

      Kolik jste vydělali pěnez při koupi komponentu přes Ebay.de ??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.