• wtoncek

    Neznáte nějaký web kde nabízej mtb rámy,hlavně RockMachine, ale i klidně jiný. Máte někdo zkušenost s rámem Point?

    0 0
    • HonzaV  

      rám na XC, sjezd, dirt,…upřesni to

      0 0
    • Lister  

      doporučuju pročíst tohle :o) www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

      0 0
    • Martula  

      Nevím jak Ty…ale rámy Rock Machine jsou hodně krátké…mám i já..příště půjdu do jiného rámu na 100%..ale jinak si stěžovat nemůžu :)

      0 0
      • cabbage  

        a to máš 19,5" to jsem zvědavej jak se poskládám na 19"…;o)

        0 0
        • kesu  

          ale poskladas,ja mam metr devadesat a mam Explosiona v 18:) a je to super ram,kratsi to sice je ale vyhovuje mi to aspon je to ovladatelny.Muzu doporucit.

          0 0
          • McBlacky  

            no chtěl bych tě vidět jet na tom 100ku maraton, chcípneš a rozpadneš se na pixely :)

            0 0
            • kesu  

              hele to neni pravda bracha to mel vloni a jezdil na tom v pohode.Ja tam mam delsi(tusim 12cm) predstavec a 40hokejku a je to az moc.Ale sem zvyklej na kratsi biky.Podle meho je to o zvyku,kdyz si zvyknes tak nemusis ani uplne propnout nohy a pak zase ziskas ovladatelnost ve sjezdech.Mivrda (viz jeho profil )se mnou bezne jezdi 8petek a dava to v pohode,nerikam ze prumerem 30 ale okolo ty dvacitky je to v pohode.pokud jedes pro radost tak neni co resit:)

              0 0
              • cabbage  

                na telaku tvrdil ze se nauci jezdit s vytazenou sedlovkou;) to sme zvedavej…

                0 0
              • McBlacky  

                jsem jezdil při 183cm 17" a bylo to max na 40km pak už jsem to nemohl vydržet. Při stejný vejšce jsem měl r. machina 20" a bylo to akorát, ikdyž i 19" bych snesl. Fakt nevim jak se poskládáš na 189 s větší výškou. Musíš sedět hodně vzpřímeně ne? nebo máš krátký ruce :) btw: 12cm představce vozím na 19,5" a 20" při 183cm dneska já :)

                0 0
                • kesu  

                  ne ruce mam normalni,na FS mam teda otocenej predstavec ale jezdim pro radost,takze sedim vsprimenejc,ale neprijde mi ze nejak extremne,proste se na to poskladam docela v pohode a pak me z toho aspon nebolej zada.ale bali me p*del protoze to nema tlumic:)

                  0 0
                • kesu  

                  ale krom toho mezi 18 a 20 v tom roce 02 byl tusim rozdil v dylce horni trubky asi jen 25mm coz neni zas tak moc,zvlast kdyz vezmes v potaz,jak se dylka meni vzhledem k uhlu sedlovky.Ja si nemyslim ze mezi 18 a 20 je takovej rozdil ze by na jednom jet slo v pohode a na druhym vubec..

                  0 0
            • lubos  

              „rozpadneš se na pixely“ mega LOL :-D

              0 0
        • Martula  

          Joj, 19,5 :) je to nějaký špatný na mý záda :( ale jinak si stěžovat nemůžu :)

          0 0
      • Lister  

        pokud se podíváš na letošní sportovní tak ty jsou třeba ještě delší než authorácký

        0 0
    • clieent  

      Na Bikezone maj rámy RockMachine,jinde jsem jich moc neviděl.Taky po nějakým pokukuju.Ty ceny jsou tam dost zajímavý.

      0 0
      • kampa  

        Doporucuji ROCKmachine mam Wildfire a musim uznat ze kvalitou a cenou jsou na perfektni urovni a navic vede paradni stopu ,ram je dost lehky

        0 0
        • Lister  

          Máš letošního??? mylsím tím 06, ten jsem si totiž objednal, už se na něj moc teším.

          0 0
    • Lister  

      Přihodím ti sem fotku s nabízenými rámy RM, už jsem to sem dával, ale mám to teď k dispizici komplet a v lepší kvalitě :o)

      0 0
      • kampa  

        2003 XC foto najdi si kampa a uvidis

        0 0
        • kampa  

          jestli budes chtit nejake informace tak napis

          0 0
          • kampa  

            ohledne tech fotek nedoporucuji slepene ramy a navic kdyz jejich cena je 4500 muze se stat ze se ti rozlepi a jsou s tim komplikace jo a odkud to mas stazene???

            0 0
            • Jogador  

              Todel je vytištěné jak ve Velu, tak v cykloservisu, a asi i v pelotonu a tak. Jinak já jezdim lepenej rám, mám na něm asi 7 tisíc a zatim v poho drží:)

              0 0
              • kampa  

                jo nerikam ze nemuze vydrzet ale kamosovi se rozlepil a na zaruku se mu skoro vykaslali takze mel z toho akorat komplikace a ty ceny se mi taky moc nezdaj jsou moc nizky

                0 0
                • Jogador  

                  Znám taky dost lidí, kterým se rozlepil, dokonce u toho mího apache byl problem stim šroubem dole, že i tam byla chyba,ale u mě se ještě neobjevila, navíc lze vyřešit vložením podložky. S reklamací bych si problem nedělal, kupováno v Cykloadam, dost seriozní obchod. ikdyž:) ještě jsem tam nereklamoval rám:) ten mlj stál zak 8, podle mě to jsou takový normální ceny, trochu nižší, ale superior apache a rock machine má ty ceny skoro nastejno, ten RM za 4900 je levnej materiálem, s 7005 nikdo jinej karbon rám nedělá, a ten columbus za 9 nebo kolik je stejná cena jako superior, a ten můj apache stál 8 a je s U6…

                  0 0
                  • dodydody  

                    Jak mam rozumet tomu ze jsou ramy lepene sem myslel ze se varej ten RM full za 4790kc bez tlumice mi pripadal zajimavej bych si ho vzal jako rezervu az rozlamu ten svuj uplne stejnej jako RM ma v nabidce KHS

                    0 0
                    • Jogador  

                      Ano, rámy ze stejného materiálu se svařují, ale zkus si někdy svařit hliník s karbonem:)

                      0 0
                      • dodydody  

                        A´tak to jo´ja uz myslel ze AL ramy lepi myslite ze ten RM 4000 vydrzi takove drsnejsi enduro jezdeni s nejakym tim dropikem

                        0 0
            • Lister  

              poslali mi to jako PDF přímo z toho šopu

              0 0
              • kampa  

                mam jezte jednu radu podivej se na www.MTBS.cz jsou tam kola 2005 a 2006 a k nim cenik koukni se na to a mas tam i jine XC za relytyvni ceny od RB po Nicolai pak napis

                0 0
                • Lister  

                  ?????? to bylo na mě, nechápu, já jsem psal, že už mám objednáno :o)

                  0 0
        • Lister  

          Podvádíš, ještě před hodinou si ho v profilu neměl :o)

          0 0
      • rock  

        Catastrophe je jenom za osmičku ? Vida, mám dalšího kandidáta do budoucna …

        0 0
      • gobike  

        Je, ten bilej je super a za tu cenu… Az mam z toho strach:)

        0 0
        • Lister  

          …že ti zhubne peněženka co :o) Já už se na ten svůj tak těším, zítra by měl dorazit, zkusím ho někde zvážit, protože váhu jsem nikde nenašel, tak kdyby to pak někoho zajímalo.

          0 0
          • kesu  

            a cos koupil?ps RM je super..

            0 0
            • Lister  

              Už jsem psal nahoře, že to bude Wildfire.

              0 0
              • gobike  

                Potom nezapomen na tu vahu a pripis nejaky pocity, pac o RM docela vazne uvazuju… btw. Kde jsi ho objednaval?

                0 0
                • Lister  

                  Tak už dorazil, můžu říct že se mi moooooc líbí. A pokud naše váha nekecá tak mám ve velikosti 18 váhu 1550gr ani se mi nechce moc věřit. Už se těším až na něj nahážu všechny komponenty a až na něm vyrazím.

                  0 0
                  • gobike  

                    Tak to jsi me s tou vahou docela prekvapil a jeste k tomu ta cena… Jestli teda vazi Wildfire tolik, kolik rikas, tak by me docela zajimalo, kolik bude vazit Explosion..

                    0 0
                    • Lister  

                      Taky mě to překvapilo, ale tá váha by měla být přesná. Jěště ke geometrii, jak nahoře Martula psala, že RM jsou krátký kola, tak tohle určitě nebude. Při velikosti 18 je totiž efektivní délka horní rámová trubky 595mm, tedy přesně jak udává výrobce. Podle obrázků vypadá to kolo kratší, ale metr říká něco jiného :o) Délka sedlovky je 46cm střed-až nahoru a 43 cm střed-po horní okraj horní trubky.

                      0 0
                      • Jogador  

                        A fotka nebude?

                        0 0
                        • Lister  

                          až seskládám tak bude, tedy pokud nemyslíš fotku jak to leží na váze, jako abyste mi věřili :o)))

                          0 0
                    • mm  

                      explosion ma podle vahy v bikezone 1850g ve velikosti 18

                      0 0
                  • vrazdit  

                    pred chvilkou sem objednal explosiona pro mladou… taky v 18…je to krasavec, mel sem v ruce 19.5 a bylo to taky lehke az se mi to nezdalo :)) pro holku v te bile perleti moc pekne…uz se tesim jak ji to poskladam…

                    0 0
                    • Lister  

                      Tak ten se mi líbil asi nejvíc, ale vzhledem k tomu, že nejsem nejlehčí a občas si na tom taky poskočím, tak jsem nechtěl riskovat, že to ta zadní stavba nevydží, možná jsem jen paranoidní a klidně by mě to uneslo, ale teď už s tím nic nenadělám. Ušetřený prachy jsem vrazil do karbonové sedlovky, když praksne ta, tak se to dá vyměnit líp než ten rám :o)

                      0 0
                      • Lišák  

                        Aby jsi nedopadnul jako Řehula… :-)

                        0 0
                        • Lister  

                          Tak tohle mi radší ani nepřipomínej :o)

                          A on měl karbonovou ????

                          0 0
                          • Lišák  

                            Nevim, jestli karbon, ale údajně mu prasknul šroub v zámku. Ale výsledek by mohl být stejnej :-)

                            0 0
                  • RodOlsson  

                    Jakej má ten rám průměr na sedlovku?

                    0 0
                    • Lister  

                      27,2mm

                      0 0
                      • vrazdit  

                        jo, to sem potreboval taky vedet..takze diky :))

                        jinak ja osobne bych do toho karbonu asi taky nesel, ale rikam si ze zenska tomu ublizit nemuze :)) zvlast ne ta moje :))

                        0 0
              • kesu  

                to by melo bejt super,geometrie rm je skvela tim jak to padne do ruky

                0 0
      • JJ  

        Zjistete nekdo vahy,prosim:)

        0 0
    • mm  

      mohl by mi prosim nekdo poradit, jestli jsou ramy CPS 6.0 vybaveny taky cepy na vecka? obrazek snad v zadnym shopu nemaji

      0 0
    • Vojtas  

      proč musej dělat všichni největší 21", próóóóč, to neni spravedlivy :(

      0 0
      • Lister  

        podívej se na geometrii, krátký ti nebude a výšku doženeš sedlovkou :o)

        0 0
        • Vojtas  

          mi tata nekoupi tam kterej je jenom o 2,54 cm vetsi nez ten co mam tedka, houbi tomu rozumy, si tukal na celo kdyz chci 22", ze to jenom o 5 cm, sice mu to v krame vysvetlili ale von je hlava dubova

          0 0
          • Lister  

            Prostě mu musíš vysvětlit, že i když je jen o 2,54 cm větší tak je asi o 5 cm delší a to so počítá, mu třeba řekni, že tu horní trubku víc sklonili, že je to vlastě velký dámský kolo :o)

            0 0
            • Vojtas  

              no ja asi budu rad kdyz vubec neco bude, este kdybych si vymejslel takovyhle ruzny jiny, radsi ho nebudu moc pokouset, nebo me fakt vyhodi jak to furt rika :)

              0 0
            • gobike  

              Hele, to s nim nema cenu resit, stejne ten ram nedostane, radsi mi povez, kde jsi objednaval ten ram:)dik

              0 0
              • Lister  

                kontakt je v tom obrázku co jsem vkládal a můj komentář k jednání té firmy zase v tom threadu, co jsem dával odkaz hned nahoře.

                0 0
      • rock  

        Protože je dělají pro lidi :-) …

        0 0
    • Termix  

      Kdyby ste někdo měl zájem o novej rám Adrenaline 2000, rv. 2005 včetne tlumiče manitou za 8500 kč. Tak dejte vědět.

      0 0
      • ivos  

        Možná by byl zájem. Jaká velikost a jakej tlumič?

        0 0
        • Termix  

          Mno velikost je to 19, ale musim se zeptat jestli uz nahodou nesel do sveta. A na ten tlumic z hlavy to taky nevim.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.