E.13 DRS vs. Truvativ ShiftGuide

24 nepřečtených
  • BorisFR

    Konečně se sešly peníze i na napínák, a tak zas uvažuju co koupit. Zvážil jsem všechny pro a proti, ale rád bych slyšel, jak který komu funguje. BoB si měl DRS kupovat, tak doufám, že se tu BoBe objevíš. ;-) Chci mít dva talíře, 38z, 22z, a to mi NIKDO nevymluví. :)) Pro DRS mluví funkčnost, ale cena je hodně vysoká. Navíc, jestli se nepletu, tak ta část, která drží rolnu je z plastu, a napínák se nedá uchytit pod misku středového složení. Když tak mě opravte. ShiftGuide je na druhou stranu celý kovový, oproti DRS levný, ale prý se tam vleze jenom 36z talíř, a nevím, jak je na tom s funkcí. Navíc uchytit kterýkoliv z napínáků bude pěkná detektivka, jelikož mi nad miskou středového složení echtovně zavazí šroub hlavního čepu. Díky za jakékoliv rady a postřehy.

    E.13 DRS

    • dle MTBR.com asi nejlepší napínák na dvoutalíř na trhu
    • tichost
    • cena
    • nutnost použití ISCG adaptéru pod misku

    Truvativ ShiftGuide (funkce?)

    • celokovové tělo napínáku
    • cena
    • pouze na 36/24z

    (funkce?)

    0 0
    • blaska.vita  

      Vem E-13.Je super a adapter je soucasti baleni.Pak k tem plastovym soucastem-vse se da jednoduse koupit nove a celkem levne si myslim.Nezda se mi ze by neco z hlavnich -nosnych- casti bylo z plastu.

      0 0
    • BoB  

      E13 jsem namontoval a zdá se mi OK. Montuje se pod misku bez problémů a ten plast na něm je (údajně) lepší než kov. V každém případě zatím chodí jak má, dá se všestraně nastavit a zatím nebyl žádný problém. Je to zatím jediný co se s ním dá prošlápnout i dozadu, aniž ti hodí řetěz na menší placku. Pravda je, že najeto ještě moc nemá. S truvativem nemám zkušenost.

      0 0
    • blaska.vita  

      Bumerang je kov a zbytek je plast,to je jsne.Ale ten zbytek ti vubec nevadi.A montaz podle toho obrazku je 100% pod osu.Pokud ho teda budes chtit nejak levneji sehnat,staci se ozvat.

      0 0
      • BorisFR  

        Dík za nabídku. Jestli se mi nepovede to objednat nějak líp tady ve městě, tak se ozvu.

        0 0
    • NSbiker  

      Neni plast ako plast a ak sa nemylim tak E-13 vyuziva Lexan, ktory ma oproti kovu par vyhod: je pruzny a teda aj pevnejsi a navyse omnoho lahsi. Preco myslis ze najpouzivanejsi rockring na svete, teda e-13 supercharger je tiez z Lexanu?Navyse . Ber e-13 a mas pokoj dokonca kariery :)

      0 0
      • NSbiker  

        Chyba mi tam jedna veta: navyse rockring musi znasat omnoho vecie supy ako napinak…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Koukam, ze medialni masaz zapracovala :-D Ale rockringy e13 jsou z Tuffmaxu coz je Makrolon nikoliv Lexan, takze vlastne konkurence ;)

        0 0
      • TinkTink  

        Pockat…kdyz veme 13tku, tak tak brzo prestane jezdit na bajku, jo? :o))

        0 0
      • visby  

        hlinikovy rockring je podla mna lahsi…

        0 0
        • NSbiker  

          Jasne, 2mm siroky hlinkikovy rockring je lahsi ako 1,2cm siroky Thermoplastovy, lenze aj podstatne menej vydrzi. Takze kebyze chceme taky hlinikovy rockring aby vydrzal tolko co uz spominany hlinikovy, musel by vazit asi pol kila :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jestli tam nahodou nemusi byt 1,2cm polykarbonatu, aby to vubec vydrzelo to co ten tenkej hlinikovej platek ;)

            0 0
            • goofy  

              To nevadi, hlavne ze je to pekne… :o)

              0 0
              • Radek Broz  

                Me se treba SHaman libi vic nez tyhle plastaky.

                0 0
                • goofy  

                  Shamany taky nejsou spatne, ale mne se to proste libi. Sice se to asi po par metrech zasere, ale mne to muze byt jedno, bo si to estak nikdy nekoupim…

                  0 0
    • goofy  

      A co ten Truvativ? Vypada ze by mohl fungovat. Taky se nechci zbavovat dvojtacu, ale na E.13 penize nemam… :o(

      0 0
      • BorisFR  

        No vypadat vypadá. Otázka je jestli opravdu funguje. Ale jak to tak vidím, tak to asi nikdo odsud nevozí, takže babo raď. Než si koupit, sice za zlomek ceny E.13ky, ten Truvativ, a zjistit, že je to na pytel, tak to se radši vyždímu na tu E.13. Aneb: nejsi tak bohatý, abys kupoval levné věci. Ale je to ranec. Doufám, že neprohloupím, když za to ty peníze dám.

        0 0
        • goofy  

          No jasne, a jelikoz na ten E.13 penize nesesbiram, tak budu jezdit dal holt bez napinaku.

          0 0
        • TinkTink  

          No ja tomuto Truvativu hlavne nemuzu uprit jednu vlastnost – je neskutecne hnusny…

          0 0
          • BorisFR  

            Žádný krasavec to není, ale kdybych věděl, že funguje, tak by mi to bylo fuk. Namontuješ, a už stejně nebude vidět. Navíc bych ho nechal stříknout na černo. :)

            0 0
          • BorisFR  

            Žádný krasavec to není, ale kdybych věděl, že funguje, tak by mi to bylo fuk. Namontuješ, a už stejně nebude vidět. Navíc bych ho nechal stříknout na černo. :)

            0 0
            • TinkTink  

              Tak pokud ho hodis do eloxu, tak pohoda :)…

              0 0
              • BorisFR  

                Jojo, to by byla… :) Ale koupím teda tu E.13ku. Teď už se nechám jenom překvapit, jestli budu potřebovat delší osu…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.