Gary Tassajara GS Disk vs. Kona Caldera

25 nepřečtených
  • Stavros

    Mlada chce novy kolo a vybral jsem dva kandidaty, viz vyse. Ta Caldera je rok 2005 a je o 5 tis. levnejsi, ale musime ji koupit v Praze, nechce se nam pak neco resit az z Decina. Co byste vybrali vy?

    0 0
    • Stavros  

      jeste me napadlo, jestli za ty penize neposavit neco od spyderu

      0 0
    • Darkson  

      a co Kona Lisa, když je to pro mladou?

      www.mtbs.cz/katalog06.html?…

      0 0
      • Stavros  

        Na tu jsem taky koukal, ale ty Kony jsou letos nejaky blbe osazeny, maj nejaky slabsi komponenty a horsi vidlici oproti tomu Fisherovi. Mne slo hlavne o to, ze s Konou nemam vubec zadny zkusenosti. Jeste se ji libi Author Modus ASL. Ona da dost na barvu kola.

        0 0
        • borda  

          taky jsem to ted resil a vyhral teda ID XC 2.0 :-). Ale vazne: asi me tady vsichni strhaji, ale z vyse uvedenych rozhodne toho Moduse. Ta kona se fakt od lonska dost pohorsila, ten Garry je dost hnusnej (subjektivne), ma soly, coz se mi moc nezda. Moc hezky jsou letosni treky WSD. Pokud by jsi se chtel placnout pres kapsu tak 6700 WSD (dobre osazenej a krasne ruzovej :-)), i WSD 6500 je moc hezkej. zajimavy je taky tohle:www.ktm-bikes.at/2006/at/ (KTM baggy sue). MOC cca pocitam 27 000,– Akorat ten predstavec je hnusnej

          0 0
          • borda  

            teda gt id xc 2.0

            0 0
          • Stavros  

            ten trek 6700 je teda fakt moc peknej, ale 37 000,– neni zrovna na tech jejich 500 km za rok malo. Jeste se ji libi panskej trek 6500 ten zlutej, ale pak se svezla na tom Garym a proste ji sednul mnohem lip. Nejhorsi je, ze si vedle sebe nemuzes postavit v jednom krame treba 5–6 kol a vyzkouset je. Maj vetsinou tak 2–3 kola a nekde ani ty ne. Zatim asi vede ten Gary, i kdyz stoji tech 30. Ten modus se ji taky libi a je o dost levnejsi, ale zas se mi jevi horsi.

            0 0
            • borda  

              me sehorsi nejevi. komponentovy osazeni plne srovnatelny. ram z kolumbusu je myslim dobrej. design je ciste subjektivni vec, ale ten author se mi zda hezci. Nehlede na to, ze u sterby maji ted lonskyho (kterej byl snad jeste hetci)za 21k www.sterba-kola.cz/…hor_2005.xls . ten garry ma prisernej sloping. a furt se mi nezdaj ty brzdy.

              0 0
              • blue  

                co presne se ti nezda na tech brzdach?

                0 0
                • borda  

                  prijdou mi jako hnusny levny braky (nezkousel jsem to, ale kdyz das historii tak tu pozitivnich ohlasu moc nebude). Jinak uznavam, za moje pavla ma na kole julie, taky nic moc, i kdyz mi prijdou lepsi, ale u kola za 60 mi prijde upgrade brzd realnejsi nez u kola za 30. jinak nelibi se mi celej ten garry. bylo to v podstate prvni kolo, ktery jsem pri vyberu kola pro pavlu vyradil z vyberu. ale jak pisu vyse je to ciste subjektivni.

                  0 0
              • Stavros  

                Uz jdu volat ke sterbovi ta cena je skvela, diky. Jinak to kolo chce ona proste nejaky lepsi, ne za 10 tis., proste se ji ty levnejsi nelibej. Ten lonskej modus je moc hezkej.

                0 0
                • Lance  

                  tak to jo ja myslel, ze sam od sebe ji chces koupit kolo

                  0 0
                  • Stavros  

                    to Lance: ona si neco rada doplati, domluvil jsem se se Sterbou na sobotu na toho Moduse, maj tam fakt pekny ceny.

                    0 0
                • borda  

                  no to je jasny, dobre delas. kdyz by mela levnej smejd tak by ji to nebavilo, akorat by se trapila. zenska ma mit lepsi kolo naz chlap, protoze my chlapi to dozeneme nasi fantastickou fizickou :-)) (krome me teda :-)

                  0 0
            • Lance  

              no ja nevim, ale pokud fakt na tom moc nejezdi,nestaci ji kolo kolem desitky? kecy typu,ze ty mas drazsi apod. neberu, ani to proc kdyz ty,tak proc ne ona!

              0 0
              • Páník  

                to je ale nebezpeci,ze se ji to bikovani zacne libit…zacne tomu trosku rozumnet…zacne ji vrtat v hlave,proc ma takovou plecku…zacne delat psi oci…zacne se s vymenovanim komponentu…:)

                0 0
      • Turbo  

        KONA LISA HT není a nebude, bohužel… (nějak se prej do evropy nedováží)

        0 0
    • JMT  

      pro moje Slunicko sem ted postavil calderu a moc si to chvali, patrne nikdy mi zadny kolo geometrii nesedlo lip nez ta jeji caldera, proste labuzo myslim ze je to rok 2000 (ten ram) neresil bych a bral konu

      0 0
    • Pebe  

      A co Canyon :-)) new.mtbs.cz/ka­talog06.html?m=50981

      0 0
    • goofy  

      Pokud muzes sehnat lonskou Calderu, tak do ni jdi, ale jinak bych se podival na letosni Kulu. Kony se mi proste libi. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.