• cover

    Ahoj, sháním nějakou partičku lidí, nebo jednotlivce z Benešova a okolí, která jezdí pravidelně na bikové vyjížďky. Já mám full Scott Octane a rád se přidám. Tak dejte vědět

    0 0
    • Páník  

      jestli myslis Benesov u Prahy,tak jsem taky solo…ozvu se na mejla

      0 0
    • Páník  

      to ja jen tak, kdyby se tu objevil nekdo novej z Benesov city:)

      0 0
    • Lenka.05  

      V BN pracuju, ale jezdim tam autem, 25km s notebookem na zadech se mi na kole vlacet nechce :-P

      0 0
    • zdenek  

      Jsem z Vlašimi. Do BN na silničce neni problém, ale na MTB by mi to trvalo dlouho.

      0 0
    • ptak1000  

      Jsem cca 30km od Bene. Nový Knín, ale jsem jen takovej rekreační biker.

      0 0
    • TOMMI  

      Jsme particka z BN.Neni problem se domluvit a pridat.

      0 0
      • ptak1000  

        To by bylo super. Kdy vyrážíte?

        0 0
      • Páník  

        jasan.nekdy bych se taky pridal

        0 0
        • ptak1000  

          Jseš přímo z Bene? Kam jezdíš?

          0 0
          • Páník  

            vpodstate cely okoli…nejcasteji jihozapad (Konopiste,Chlum, Nesteticka hora – Slapy),na severu pak Posazavi (okoli Cercan, Porici, Nespeky, Tynec), no a najih az k Taboru, kde mame chatu a ted objevuju vychod. snazim se jezdit spis tezsi teren, ale na pohodicku, takze zadnej velkej radius nemam. Az dostavim XC-cko, tak neni problem pustit se i dal

            0 0
            • ptak1000  

              Já krosím vetšinou sám okolo komína:o) Samotnej se bojím dál a tak proháním psa, ale ten je po 20km KO. Tak dělám 2×-3× týdně projížďku se psem a o víkendech jezdím jak dovolý čas. Stavím podkrový, abychom měly kde bydlet. A tak se podřizuji zedníkům. Rád ale zajedu i dál.

              0 0
      • Feroman  

        bych se mozna nekdy v lete po zkouskach taky pridal…Porici represented

        0 0
    • zdenek  

      Věděl by někdo z místních, jestli je jetelná červená turistická z Konopiště na Poříčí?

      0 0
      • Páník  

        je jetelna,ale usek Racek – Mesicni udoli je hodne velkej trial,mistama to chce vzit kolo na rameno: www.panikuvblog.estranky.cz/…ova-zivohost

        …ale je tam par supr singliku

        0 0
        • zdenek  

          Dík. V pátek testnu. Hlavně když to neni přelejzání padlých stromů každých 10 metrů jako jinde v okolí :-)

          0 0
          • Páník  

            no je tam usek tak 200–300 metru,kde to je fakt blby,jel jsem tudy chvili po tom orkanu a stromu tam par bylo,tak snad to uz odtahali

            0 0
    • vlkouš  

      Hlásím se do houfu, většinu víkendů trávím na chatě ( modrá značka mezi Psáry – Sulice). Takže můj akční radius +45 km. Přidal bych i doporučení na sjezdík žlutá TZ Krásná Hora – Mezihoří – Čerčany, žlutá TZ Dubsko – Hvězdice, červená TZ Chlum – Kožlí, žlutá TZ Horní Požáry – Prosečnice a spousta spousta dalších. Myslím, že TZ v BN, PY a PZ mám projetý snad skoro všechny. V.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.