• Nechce se mi to měřit, potřeboval bych vědět jakou hodnotu pro obvod kola nastavit do kompu VDO MC 1+ (plátě jsou Continental Vertical 2,3.Dík. Ahoj

    0 0
    •  

      Nějak se mi to popletlo. Samozřejmě potřebuji „technickou radu“ a plátě maj bejt pláště.Ahoj

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jestli to myslis vazne, tak ti dam dobre minenou radu. Podivej se do historie. Je tam dost obsahle pojednani o tom jak ten obvod zjistit ;)

        0 0
        • fousac  

          ty si skodolibej… ;)

          0 0
        •  

          Tu historii jsem samozřejmě četl, ale jsem línej to měřit a o nastavení na 2,3 tam žádná hodnota nebyla a v návodu na komp tam taky nic neni a pochybuju, že to bude stejný jak u 2,1 „2133“ (si připadám jak u nás v hospodě tam je stůl rejpalů a někdy to tam vypadá jako tady na fóru)Ahoj

          0 0
          • Radek Broz  

            Me vzdycky bavi, jak je nekdo linej udelat naprosto trivialni ukon a radsi o tom bude par dni na b-f tlachat, az nekoho prinuti, aby mu to zjistil. Rada: vem krejcovskej metr nebo normalni a provazek a zmer to, pripadne zmer prumer, opras znalosti ze skoly a spocitej to;-)

            0 0
            •  

              No sorry, jelikož jsem v práci a komp mám sebou, no tak jsem to zkusil. Asi si to budu muset změřit (znalosti ze školy jsou už dávno propitý.Ahoj

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Kdybys je oprasil… zajimalo by me jak bys spocital ten obvod, aby udaje na displayi co nejvice odpovidaly skutecnosti… chtel bych navazat na debatu z historie :)

                0 0
    • fousac  

      teoreticky postup je popsan tady velmi podrobne..

      www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse