• tydlidek

    nazdar, tak trochu přemýšlím, že bych si poskládal kolo s pevnou vidlí, ale prolez jsem celej CZ internet a nic nenašel, poradíte mi někdo? Někde jsem něco dřív viděl, byla dlouhá asi jako odpružená se zdvihem 60mm. Titanovou nebo karbonovou nechci – jsou moc drahý. Díky. Česťa

    0 0
    • jecnak  

      www.cyklobares.cz/

      0 0
    • Pebe  

      A co alu? www.bajkshop.com/…azar_06.html

      0 0
    • zirecek  

      Nech udělat ocel od Bareše jak má Jecnak. Na mém biku mám Columbus Nivacrom od Sfinxe (Bareše) za 3500,–, délku noh jsem si volil, viz. fota.

      0 0
      • tydlidek  

        Díky. Barešovi jsem psal asi tak před půl hodinou a na odpověď je asi ještě brzo. Z uvažovanýho kola mám zatím jen rám a sedlovku a ani nepočítám, že bych na něm jel letošní Chřibskou 50-tku ( což je snad jedinej závod, kterej se dá jet s pevnou vidlí:-) ), takže jestli se ozve za týden, tak to nevadí.:-) Taková vidle jak má Ječňák se mi líbí, kolik váží?

        0 0
        • zirecek  

          To nevím, zeptej se jeho. Ta moje má okolo 800g. Odpovídá paní Barešová, :-). Dej pak, prosím, vědět, jak to probíhalo – mám v plánu si objednat taky jednu. Díky. PS.: Na pevné jezdím všechny závody… .

          0 0
        • Gatier  

          myslim, ze vsetko co ma pod kilo je slusna hmotnost.. pricom sedemsto je ta spodna hranica.. a by sa cudoval, co sa da vsetko obist na pevnej.. aj fullistov poobiehat..

          0 0
          • fousek  

            Da se vselicos, ale jestly je to potom o jezdeni a to ze se najde tipek na fullu a ty ho predjedes na pevny je asi to samy jako kdyz ja na fullu predjedu silnicku na silnici

            0 0
            • McBlacky  

              ve sjezdu kde je lehkej terén a musí se šlapat tak nejde o odpružení ale o chcení a tam si to dokážu představit

              0 0
        • jecnak  

          Nevim, nevazil jsem. Jestli budu mit cas, tak to o vikendu prevazim.

          0 0
        • Vilém  

          Je lepsi zavolat primo do dilny telefonicky.Pres mail byla blba domluva,kdyz jsem si tam nechaval opravovat ram.

          0 0
          • jecnak  

            Presne tak.

            0 0
            • tydlidek  

              až paní Barešová dovaří oběd, a pošle mi nabídku dvaceti druhů pevných vidlic, tak dám vědět.:-) Ječňáku – tu vidli nesundávej a nevaž, díky, to zase ne, to nemůžu po Tobě chtít ( já osobně bych ji teda nesundával, ale dal jsi mi příklad k polepšení se:-) ). Ono s tím kolem, to je jen takovej záchvat, protože co s ním potom? Už tak je nemám kam dávat.:-) Ikdyž bych je moh nechávat před barákem, protože mám samý takový ne moc drahý a myslím, že by je nikdo teda neukrad.:-)

              0 0
        • Venda  

          U nás se daj odjet téměř všechny závody s pevnou vidlicí.

          0 0
          • fousek  

            Uz na Vsenorech by si mel docela problem a to sou ostatni prej jeste drsnejsi

            0 0
            • Venda  

              Co jsem já jel pár závodů ve východních čechách, tak by se ve většině případů dalo jet i na cyklokrosovým kole.

              0 0
              • McBlacky  

                ale Všenory jsou DH :) jinak souhlas maratony v čr se daj i na pevný, otázka jak budeš rychlej. Mě stačily TrandBrdy :) Pár let zpět ale bylo běžný že jsi na startu dlouhýho krále nebo sudet potkal borce s pevnou a taky to dali

                0 0
                • prodi  

                  Jo, bláznivej Radek Šíbl taky vyhrál Krále s pevnou vidlí.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Někdo říká blázen, …dle gusta každého soudruha. Pevnou vozím furt, závody, Dolomity, nemám, zatím, důvod měnit; je to hlavně o stylu jízdy, který tě bere.

                    0 0
                    • prodi  

                      Já to nemyslel tak,že kdo vozí pevnou je blázen, naopak – big respect. Já jsem taky chtěl pevnou, ale karbonovou Pace. Jen je docela krátká a hodně mi postaví hlavu.

                      0 0
                      • lubos  

                        Proc blazen. Kdyz mu to nevadi … ja jsem presel na odpruzenou kdyz jsem toho mel plne zuby a jednou jsem si malem zlomil oba zapesti. Na fulla pak kvuli nejakym podivnym problemum se zady … kazdemu co jeho jest.

                        0 0
                    • miťo  

                      Ale na Beskyd Tour jsem mel dost i s Axonem :))) To jeste nebyl upravenej od Milana :oP To samy Sudety. Po uprave v rijnu na trati Sudet uplne pohoda, ale to uz jsem tu psal… Jinak zavody kolem HK jsou na cyklokrosovy kolo:) Mame tu placku kam oko dohledne. Prosim take o zaslani nabidky vidlic od pana Barese. Dikec.

                      0 0
                      • prodi  

                        Axon je odpružená vidle? :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ne myslel značku hadrů :)

                          0 0
                        • miťo  

                          Ted uz jo. Po uprave.

                          0 0
                          • Venda  

                            Mně také můžete zaslat nabidku vidlic od pana Barese! Díky

                            0 0
                            • Siddha  

                              ja bych to tady prosil vyvesit. dik

                              0 0
                              • tydlidek  

                                ahoj, tak mi ještě od paní Barešové nic nepřišlo. Napíšu tam ještě jednou, protože lidí, co se tady na vidli ptaj, je určitě víc, než vidlic, co doteď vyrobili.:-) Kdyžtak tam bude muset nějakej odvážlivec zavolat.

                                0 0
    • Daník  

      jednu bych měl navíc:)

      0 0
      • tydlidek  

        tak pořád nic! je tu nějakej zdatnej telefonista?:-)

        0 0
        • zirecek  

          Napadá mě, třeba Tydlidek? To je nápad! :o)

          0 0
          • tydlidek  

            nazdar, že to ještě vytahuju, když příspěvek upad v zapomenutí. Tak jen pro pořádek, aby jste si nemysleli, že už vidli mám a Vám nic neřekl.:-) Paní Barešová pořád vaří, tudíž nepíše a pan Bareš, to nevím. No, mně se tam volat nechce, já si chtěl jen pročítat a prohlížet katalog vidlic a snít si o té své.:-) Ale, hlavně, až někdo něco zjistíte, tak mi taky dejte vědět!!!:-) Zdar Česťa

            0 0
            • Vilém  

              Oni stejne zadny katalog nemaji.Proste tam zavolas,reknes jestli chces rovnou nebo zahnutou,jak ma byt vysoka a z jakeho materialu.Proste vse zalezi na osobni domluve.Proto jsem se trosku pousmival nad vlnou zadatelu o preposlani neceho co neexistuje:)

              0 0
              • zirecek  

                Existence neexistence je silně realitvní.

                0 0
              • Peslezedirou  

                Třeba prodávají NIC jako v jedné povídce od Viktora Saize. NIC by se třeba dalo prodávat za 10 Kč, to je myslím solidní cena za takové krásné NIC. Tak kdo chce NIC aď se mi ozve na mejla.......

                0 0
                • tydlidek  

                  nazdar, tak tohle jsem měl dneska v poště.

                  Dobrý den, velice se omlouvám za tak pozdní odpověď. My využíváme zimního období k vývoji firmy a snažíme se renovovat jak dílnu tak i výrobní program před nadcházejí sezonou a pošta jde trochu stranou. V případě, že máte ještě zájem k níže uvedenému, tak zasílám odpověď: ano vyrábíme 1/těžká- nezeslabený materiál Cr-Mo, cena 900,– 2/lehká-závodní,materiál Columbus,zesla­bovaný,cena 1.800,–Kč nutný nákres délek + průměr pneu, také napište telefon pro eventuální komunikaci. Zda máte emailovou adresu na bikeforum, prosím o její zaslání. Děkuji a ještě jednou příjměte prosím moji omluvu. děkuji Cykloservis Bareš

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.