• McBlacky  

      slušný…

      0 0
    • MartinXC  

      A nepřijde místo toho v balíku cihlička ?

      0 0
      • jecnak  

        Kdyby byla zlata, tak proc ne.

        0 0
        • DW6  

          Kamarád si to objednal,já taky zvažuju.Ten shop je v poho..

          0 0
          • Jogador  

            Jojo, ten shop mám nejoblíbenější ze všech:)

            0 0
    • Misfit  

      Caue no je tu este niekto kto kupuje ten set? zobral by som za rozumnu cenu tie brzdy;)

      0 0
      • borda  

        no, me by zajimal mozna i celej ten zbytek. takze dej vedet kolik by jsi dal za ty brzdy

        0 0
        • borda  

          jo, jinak me to fakt potesilo, protoze jsem prave koupil mech. avidy :-(

          0 0
        • Misfit  

          no zobral by som ich s tou zlavou co avizuju teda ich cena myslism 8500 – 33percent… kturo sadu chces brat? tus kolesami alebo tu so saltrom?

          0 0
    • Meesha  

      kdyby nekomu zbyly kliky, tak pisnete!

      0 0
      • gummo  

        Cau a kolik by si za ne chtel dat?? Bral bych kola a brzdy…

        0 0
        • borda  

          no pokud se neozve kolega ze slovenska (výše) (jako že asi ne), tak bych bral aspon kliky. vypoctem 4150 (prod cena kolokram) -avizovaných 33% mi vychazi 2780,5. Takze 2 800,–. bych dal. kdyztak se mi ozvi na 603732390, bo ted budu mimo net. dik, cau.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud bude někdo ještě objednávat tak beru na 100% kliky, tak mi kdyžtak dejte vědět na mejla.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Heh, tohle být hukot. Potřebuju vlastně i kazetu a řetěz tak pokud někdo z Prahy a okolí chce brzdy a nebo šaltr tak na mejla :o)

        0 0
    • Pinocio  

      Kdyby náhodou někomu zbyla kazeta a řetěz, tak mi určitě napište:-)

      0 0
    • Pinocio  

      a za nějakou hodně solidní cenu bych vzal i brzdy:)

      0 0
    • Jogador  

      Tak co vám komu zbylo?

      0 0
      • Pebe  

        oči pro pláč :-))

        0 0
        • Jogador  

          Ale ale, copak se ti stalo Péťo?::)

          0 0
          • Pebe  

            Došly penízky a manželka ne a ne do práce :-))

            0 0
    • Mike22  

      kdyby někdo chtěl brzdy…!!!napište mail, mně by se hodila přehazka+kliky +řetěz (kazetu klidně taky) díík na ceně se dohodnem po telefénu 728 143 360 (eurotel)

      0 0
    • cecio  

      Tak už tu nabídku na kolokrámu nemaj, ještě včera měli a dneska jsem to chtěl objednat – proč vždycky musím být poslední? :))

      0 0
      • rb  

        Spíš si PRVNI na koho nezbylo :o)

        0 0
        • Jogador  

          Bych to taky tak viděl:) To je hustý, jetště včera ráno mi řikali, že toho maj hodně a že ještě tak 14 dní budou mít:)

          0 0
          • gummo  

            Presne tak… uplne stejny… psal sem jim a ujistili me ze urcite budou i z a14 dni…

            0 0
        • cecio  

          Já jsem měl takové tušení, že nemám čekat na kupce brzd a rovnou to objednat, časem bych nějakého kupce sehnal, holt chybama se člověk uči :)

          0 0
          • Jogador  

            A jak jsi čekal na kupce brzd, když jsi semani nenapsal, že ho sháníš, já bych si je od tebe klidně vzal:)

            0 0
            • cecio  

              Jednoduše měl jsem kupce ode mně z okolí, ale sháněl prachy a že mi dá dneska vědět. Taky mi vědět dal, ale už bylo pozdě :). Zase taková potvora nejsem, abych to slíbil dvěma lidem a potom druhému napsal, že jsem to jinému.

              0 0
            • cecio  

              že jsem to dal jinému

              0 0
      • Pá-dlista1  

        Nebrec. Urcite se jeste najde nekdo, kdo si to bude chtit objednat po tobe :)

        0 0
        • cecio  

          Tak zrovna mi to žíly netrhá – mám na čem jezdit, jen jsem si chtěl udělat radost, tak snad až za rok :)

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce