• Fenous

    Ma cenu jit jeste dnes do teto vidlice za nejakych 7000?

    0 0
    • kovar  

      tri roky stara vidle za 7000? No toto.

      0 0
    • Fenous  

      Zaponmel jsem napsat, ze funglovka.

      0 0
      • vlk  

        no je to skvělá vidlička, ale já bych dnes bral asi spíše revelation.Ani ne tak kvůli dual air ,32mm nohám, vyšším zdvihu či nastavení komprese, jako spíše- prostě je to novější-méně okoukané a rozdíl ceny není tak velký.

        0 0
        • vlk  

          ale zase pružina je pružina, no možná bych se rozmýšlel mezi Reconem a dukem.

          0 0
          • kesu  

            ja si todle taky myslel,mam psylo,kamos ma duka XCuturn a dalsi Pike uturn coil-ale revelation ma stejnej chod-naopak je trosku citlivejsi.po tydle zkusenosti na dual air nedam dopustit.vsadil bych se ze se neda poznat ze je to vzduch-klidne bych do toho sel.

            0 0
            • Martyss  

              btw…dle informací od Milana, je pružina mírně citlivější.

              0 0
            • vlk  

              ono jak u kterých vidlic-popravdě revelation jsem neměl možnost zatím moc vyzkoušet v tvrdém terénu, nějaká ta příkopa skoky apod.Musím zkouknout nějaký ten graf.U vzduchu se mi zdálo, že nikdy nebyl problém ji při nastavení tak aby byla citlivá dostat nadoraz.Zkouknu si asi nějaké garfy ať mohu porovnávat, dnes mají ty vidle přecijen větší vzduchové komory a trochu jinou konstrukci.

              0 0
    • McBlacky  

      spíš ne XC je základní model u duka nemá dual air a nevím čím to je ale xcčka mi přišly méně citlivé

      0 0
      • vlk  

        Která xc-rok výroby jsi zkoušel XC 2004-pružiny byly citlivější než dnešní recony.XC 2005 jsou opravdu méně citlivé-a to především díky jinému tlumení.

        0 0
        • McBlacky  

          tak to ti teda neřeknu protože zvenku to na nich nepoznám :( ale rozhodně to byly bez u-turnu a starší než 05

          0 0
      • Vilém  

        Myslel jsem ze Duke s dual airem se delal jen prvni rok vyroby u modelu race.Nebo je to jinak?

        0 0
      • jecnak  

        Pocitam, ze mluvis o vzduchovych, kdezto autor threadu ma na mysli pruzinu.

        Mimochodem Dual air nema s citlivosti co delat. Myslim tim, ze vidle s negativkou pruzinou muze byt stejne citliva jako s negativnim vzduchem. Jen je treba mit spravne tvrdou pruzinu.

        0 0
        • McBlacky  

          no dual líp nastavíš pumpičkou než neg pružinu :) jo měl jsem na mysli vzduchový… takže z mý strany trochu offtopic :(

          0 0
    • pos3k  

      jakozto uzivatel teto vidlice: ja kupoval za 9 tisic, za 7 bych ji nebral, sel bych do novejsi :-) (za funglofku ted tak 5 maximalne)

      0 0
      • marapara  

        Tak tak, taky jsem ji měl za 9, teď bych šel určitě do nového modelu, asi Tora Uturn Poplock. S Dukem jsem spokojený, ale možnost skoro zamčení mi chybí. Taky bych uvítal ještě vyšší zdvih. Těch 130 mm by někdy přece jen bodlo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.