• Forx

    Zdravím po dlhej dobe toto forum. Dosť surne by som potrboval radu ohladne opravy defektu galusky. Mám skusenosti len z udržbou a opravami MTB. aké sú hlavné rozdiely pri oprave defektu galusky? Vďaka.

    0 0
    • pegal  

      zdravi po dlhej dobe a pred pul hodinou se zaregistroval .. :)

      0 0
    • djano  

      Odlepit kryci pasik, rozparat sev, zalepit dusu, zasit a prilepit ten pasik na povodne miesto. Ale bude z toho iba rezerva na dojazd.

      0 0
      • Davit  

        No jo, ale třeba galdy Tufo takhle nespraví – tam je „duše“ jen jedna z vrstev (zevnitř navulkanizovaná) a celý to drží pohromadě. Já bych tam narval tmel (ale i tak z toho bude jen rezerva na dojetí) a když to nepomůže, tak šup s ní do popelnice.

        0 0
    • Forx  

      Celkove ma zaujíma oprava defektov na cestných bicykloch. Je nejaký rozdiel pri skladaní, alebo zakladaní plášta cestneho bikcykla oroti MTB? Tento raz nemám namysli galusky.

      0 0
      • djano  

        Tak z toho mam pocit, akoby Jarin zacal pisat slovensky…

        0 0
        • Forx  

          … som si dal vyhľadať Jarinove príspevky a musím ti povedať, že si ma nasmrť urazil. Viac sa s tebou nehrám.

          ( …a už vobec ti nejdem vysvetlovať, že sa 7 rokov venujem výhradne MTB a teraz som v Londýne a hľadám si flek ako cyklomechanik. No ako na potvoru to vyzerá, že budem v obchode, kde sa takmer výlučne predávaju cestáky, BIANCHI a podobný rubbish… Inak do servisu MTB sa myslím nevzynám najhoršie)

          0 0
          • djano  

            Ak si hladas flek ako mechanik a na cestaky, ma Ta viac zaujimat ako funguje DC (resp. ErgoPower). Ako sa obuvaju ziletky je viac-menej jasne z profilu rafikov. Ak mam byt uprimny, nepoznam klasicky servis kde opravuju galusky (dalo sa najst aj to), tak to mozes vynechat. Ostatne je prakticky ako na MTB, len obvykle chyba pruzenie a kotucovky. A hrat sa so mnou nemusis, na hranie mam bicykle.

            0 0
      • vano  

        V MTB sa plaste nazuvaju lahsie, ako na ceste. Myslim klasiku plast-dusa. Bezdusovky vraj idu dost tazko. Inac väcsi rozdiel v oprave defektu tam nie je

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.