• PetisV

    Zdar lidi. Tak si koukám po netu a objevil jsem tudle galérku. www.merida-bike.cz/foto_window.php?… Co myslíte je ta GunnRita pravá, nebo je to maketa z PVC ? :o))))

    0 0
    • wlk  

      já si myslím, že je to Markéta, každopádně když už nic, tak se chuděra tváří na všech fotkách stejně :-)

      0 0
    • rock  

      Chuderka malá … no jo, byla holt v práci, tak to musela přežít :-) …

      0 0
    • Pijer  

      Tak takhle pohromadě je to pěknej nářez. Jsem rád, že takovou fotku doma nemám. Jinak nic proti GR, je mi docela šimpatická.

      0 0
    • kolombo  

      No, nestojí na všech fotkách úplně stejně, tak je asi živá :-) Zkus si představit, že hodinu někde děláš panáka a cizí lidi se s tebou chodí fotit … Zábava k popukání …

      0 0
      • zida8  

        No tak to je fakt husty! to snad ani neni mozny bejt stejnej na kazde fotce asi to ma zkratka nacviceny......jo ale jinak sympaticka je ne ze ne:)

        0 0
    • ddd - andy  

      Chudak Gunn Rita.. :-( vsimli ste si jak se nektary ty lidi xichtej a ona porad usmev.. no a z toho tedy vyplyva, ze je to Marketa z PVC! :-)

      0 0
      • black.horse  

        tojo, ale v tom případě budou ty Markéty 4 nebo je nějaká transformačně modifikovatelná a tvarově proměnlivá:-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Povidam ze je z P-V-C! Plne-Vychylovatelna-Cyklistka! :-)

          0 0
        • PetisV  

          horkovzdušná pistole to řeší :o))) Já si to asi stáhnu a pustím jako film :o)))) (jinak proti GunnRitě nic – fajn ženská) :o))

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Neni z PVC nybrz z vosku… a bylo teplo.

          0 0
    • Mamut  

      Nafukovacia.

      Aby to mali rychlejsie z krku, tak nafukli dve, preto tie male odlisnosti.

      0 0
    • Daf  

      Je ziva :)

      0 0
    • bishi  

      Přiznejte se, kdo tam s ní pózujete.....

      0 0
    • kovar  

      jé variace na téma „Cyklistka a tajtrlík“

      0 0
    • mastihuba  

      to je peklo :(

      0 0
    • bajkr  

      v každěm případě tam stojí jak tvrdé Y :-D jinak celkem trapárna :-)

      0 0
    • gobike  

      Kazdopadne pekne povedena fotomontaz:-)

      0 0
      • gobike  

        no ikdyz…

        0 0
        • gobike  

          nn, neni to fotomontaz, po dlouhem ocumovani fotek tam jsou odchylnosti, ale GR teda moc nezapozovala, stoji tam jak nejakej panak:-/

          0 0
          • rasto  

            ja bych ji alespon objal :-)

            0 0
            • black.horse  

              ufff, sem tam četl písmeno „e“ :-D

              0 0
            • rock  

              viz chlapík na fotce č.12. Dál jsem neměl sílu to procházet …

              0 0
              • enjoy  

                tak to si prisel napriklad o numero 14:-).taky povedej vytvor. ale ty hlavni skvosty si videl..

                0 0
                • Manas  

                  Ten je jedlej. :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    jezis pardon:-/,jsem uz fakt hotovej.myslel jsem cislo 16. ten neni jedlej,doslova..

                    0 0
                    • Manas  

                      Pan s teplacky na 33 taky vali. A na 15 se o kolo pretahuji :-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        a,tak pan cislo 33 vali na c.6 a je tam i muj druhy oblibenec:-). ps:ja vim,ze to neni hezky,takhle hodnotit lidi..,ale myslim ze dneska bych tu podle fotky zhodnotil kazdyho:-/.asi erupce na slunci..

                        0 0
                        • Manas  

                          Ja vim, ze se to nema. Nicmene ja bych si delal srandu i kdybych tam byl ja nekde. Ja na fotkach vypada jeste hur nez kdokoliv jiny. Vsak taky proto nemam nikde fotky, nikdo me nechce fotit :-)

                          0 0
    • Andrzej  

      uaaaa :-D to je hrozne…

      0 0
    • enjoy  

      jako nektery z tech (zdraham se slova bikeru:-)) jsoz fakt vypeceny:-D.je tam jeden oproti kterymu je „nas“ fousac nic:-D. a jeste musim rict,ze nekdy se fakt stydim za to jak se nekteri bikeri oblikaj..,radsi lidem rikam ze jezdim na kole,protoze pod slovem biker si prave kolikrat predstavi takovyhle panacky odshora dolu v meridackym,vcetne fusekli..

      0 0
      • pegas  

        je opravdu prava…byla v jedovnicich na zavodech a skoncila prvni s velkym odstupem..za ni dojela mylsim martina nemcova…

        0 0
      • kafac  

        Ono nezalezi na tom co mas na sobe, ale jak ti to slape…

        0 0
    • ice  

      ty voe,kdyz sem koukal na vlasy, tak ty sou stejne jako usmev na vsech fotkach uplne stejny, jen nohy ma jinak

      0 0
    • madcat  

      to je hrůza, na to se nedá dívat!! :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Tak to je na me moc;-)

      0 0
    • speedy gonzales  

      co tu furt tlacite?? jako stojan na kolo dobre,ne?

      0 0
    • JJ  

      By me zajimalo, jestli tam byla nekde pobliz taky pujcovna dresu Merida…

      0 0
    • pepino  

      Podívejte se, jak se Petr Kaňkovský neustále usmívá. Je to blázen.(Mládek)

      0 0
    • Eila  

      ne fotce c. 34 ma jinak ruce… uffff to bylo neco:-)

      0 0
      • rock  

        Ty se dostala až k 34. ? Přiznej se, že jsi šla od konce :-) …

        0 0
    • pos3k  

      ona prava, ostatni makety, jinak si to neumim predstavit

      0 0
    • orca  

      Úchylka je se vyfotit s „cyklo-celebritou“ a totální úlet je vystavit fšechny lidi s ní . Ale ať koukám jak koukám tak mi to připadá stále jako fotomontáž umně udělaná… Takhle se nemůže soudnej člověk nechat na webu vystavit…

      0 0
      • rock  

        To bude asi tím, že to nevystavil nesoudný člověk, nýbrž nesoudná Merida …

        0 0
    • kafac  

      Není to fotomontáž, taky jsem s ní vyfocenej :-). Je to focený po dojetí závodu 100km na Meridě v jedovnicích, proto má asi takovej strnulej výraz.

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.