• blaska.vita

    Jaké univerzální bedušové pláště na xc.

    0 0
    • McBlacky  

      to už tady dlouho nebylo… :) tak začnem třeba pythonem.

      0 0
    • blaska.vita  

      Rozhoduju se mezi Geax Mezcal nebo Schwalbe Jimmy Light.

      0 0
    • enjoy  

      na jaky kola?

      0 0
      • blaska.vita  

        Rafky jsou Mavic X3.1 a hlavne chci univerzály.

        0 0
        • enjoy  

          vyber si u hutchinsonu. s jinyma se ti muze stat ze nebudou drzet tlak.

          0 0
          • mawerick  

            ja mam hutchinsona (shark) na X819 a po 14ti dnech kdy drzel bez problemu je ted pokazdy pres noc prazdnej:( a pichlej neni… a zacal to dealt sam od sebe:(

            0 0
            • Jogador  

              Tak zkontroluj ventilek, když neutiká, tak do duše nalej trochu mlíka. Ale popravdě to je řešení na měsíc, pak ti podle mě ta duše stejně odejde… Prostě je stará

              0 0
            • enjoy  

              myslim,ze ti to proste sproste utika.. a ne pres ventilek:-).driv jsem vedel cim to je,ale uz si to bohuzel nepamatuju:-/.snad ti poradi nekdo jiny..

              0 0
            • PetisV  

              Nazdar. Zkusil bych to sundat a vypucovat ráfek i patku pláště a po nahození namydlit. Jinak to může být pomalý defekt, který se může hůře odhalovat, tak to zkus hodit do vody a plášť různě deformovat, aby se defekt projevil. Nebo pořádně nahustit. Jinak už snad krom toho ventilku mě nenapadá nic.

              0 0
            • Daf  

              Poradne ten plast prohlidni. Me se to stalo uz mockrat ze se mi zdalo ze to z nejakeho nepochopitelneho duvodu unika. Snad pokazde jsem nakonec nasel nejakou dirku, nebo dobre skrytej trn.

              0 0
            • JIRA  

              Pořádně očistit patku je základ. Já doporučuju při nasazování pláště použít na patku pláště sprchový gel. Následně nafouknout na max. a nechat do druhého dne. Pka upustit na norm. tlak Každý si stěžuje, že UST ucházejí ale já jsem je dofukoval naposledy v srpnu.

              0 0
              • blue  

                protoze si od ty doby nebyl na kole? :-)

                0 0
                • JIRA  

                  Čekal jsem dvě věci:

                  • že to někdo napíše
                  • že to budeš Ty

                  Jsem rád, že si můžu věřit a spolehnout se na sebe. :)

                  Většině lidí UST ucházejí tajemně doma. Takže to testuju dokonale.

                  0 0
    • jaski  

      ty jo zrovna neska sem na to myslel asi kolem 4 hodiny nez sem odjel ze se uz dlouho nikdo nezeptal a sup je to tady :D

      0 0
    • Daf  

      Pythony jsou dost dobry. Minimum defektu. Ale jsou spis jen do sucha.

      0 0
    • vano  

      Dlho som jazdil iba Pythony, teraz kombinujem Pythona v zadu a Litl Albert v predu, da sa s tym zajst skoro vsetko

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      A dlouho se nikdo nezeptal jaký rozměr pláště na XC. Tak třeba já 26×1,70, ty jsou ee, hned je jdu vyměnit

      0 0
    • Lister  

      Nejdřív si pořádně rozmysli co si představuješ pod pojmem univerzální plášť na XC a pak prohledej historii a až to někdy na jaře roku 2008 dočteš, tak budeš mít asi jasno :o)

      Třeba mě so pod pojmem univerzílní vybaví něco jako Bulldog 2.3, ale s tím tak 90% lidí nebude souhlasit.........

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.