Maraton Okolo Hradce pro slecnu zadara

17 nepřečtených
  • lobotomic

    Zdar na Maraton Okolo Hradce 4.6. (www.max1.cz) je vypsana akce na startovny 1 + 1 (slecna, partnerka, manzelka, milenka) zadara. …plati to do 14.2. (valentine´s boj­kot) tak kdyby nejaka princezna chtela neco usetrit na startovnym tak mi muze pisnout na mejl(viz info) budu se tam hlasit tak mi to je jedno…kdyz tak to berte tak nejak informacne:)))

    0 0
    • Mamutt  

      Takhle se budeš podbízet těžko, když tu nemáš ani věk a fotku, podle čeho se maj holky rozhodnout? :o)

      0 0
    • petebike  

      maraton ? :-))) taky sem to dostal na mail…nikdo me tam uz neuvidi…

      0 0
    • Martula  

      Zajímavá nabídka, ale je to docela kusanec :D

      0 0
    • JancA  

      zas je to prvni a asi na dlouho posledni maraton, kde sem dojela JENOM pul hodky za vitezem:)

      0 0
    • Pijer  

      Já asi pojedu, protože jsem zvědavý na zásadní změnu proti loňsku a to přidání těch plno úseků: „okruh, který bude velice pestrý a bude obsahovat i 0,5 m hluboký brod a plno dalších technických nenáročných úseků.“

      0 0
      • petebike  

        no tech pul metru – to je ta louze co se jela letos :-)) aspon se zvedne o pul metru profil :-))) okolo hradce je to hold placka…

        0 0
        • Pijer  

          No spíš se těším na těch „plno dalších technických nenáročných úseků.“ – ty mi tam loni chyběly :-)

          0 0
          • petebike  

            tak to pak poreferujes, clovek nikdy nevi, treba loni zasadily kopec a kazdej den ho zalejvaj, tak jim asi vyroste :-)))

            0 0
            • piskot  

              Podle me to asi trochu upravej podle trasy, co se jela ČS Hradecka 50. Tam uz ta trat byla o neco lepsi, ale platit za to, abych jezdil po hradeckejch lesich fakt nemusim.

              0 0
              • petebike  

                to jsem jel taky, bez numera prvda, a bylo o „neco“ jiny, ale jinak stejnej mazec :-))

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.