Pulsmetr nemeria / kovova (?) vystuz v tepne

8 nepřečtených
  • tbc

    Kupil som na vianoce otcovi pulsmeter Sigma, tusim model PC9. Pod stomcekom sa ale z neho vykluko nemlie prekvapenie, pretoze celej rodinke meral, iba jemu nie. Otec je po mensom infarkte (prave preto som mu kupil ten pulsmetr) a ma nejaku vystuz v tepne pri srdci, je dost mozne ze kovovu. Myslite to moze byt tou vystuzou? Stretli ste sa niekto s niecim podobnym? Pomohol by kondukcny gel – ten sme zatial neskusali… Vyrobca udava moznost rusenia zdrojmi elektrickeho pola (inak mne meria prefektne aj pri zapnutej tleke) ale nefunkcnosti u ludi s kovovymi telesami v tele, o tom nic nepisu, takze snad to pojde aj vyreklamovat… :-) Ale radsej by som bol keby sa to podarilo rozbehat…

    0 0
    • Mamutt  

      Zeptejte se u tátova kardiologa. Budou vědět. Také to bude značka od značky – co vím a mám zkušenost, Sigmy jsou přecitlivělé snad na všechno, Polary by to měly zvládnout… a asi by v tom případě nějaký nižší model (S210?) stál za uvážení.

      0 0
    • MARIN  

      Nejsem si ted uplne jistej ale zrovna takovym lidem se snad tepaky s hrudnim pasem primo nedoporucuji a nebo az po konzultaci s jejich kadiochirurgi

      0 0
      • DyEm  

        v manuálu od Polaru je napsáno něco v tomto smyslu: nemusí měřit lidem po některých operacích srdce / se srdeční vadou. Nemá otec „hustej“ porost na hrudi? Ten gel možná pomůže (nebo aspoň pořádně naslinit)

        0 0
        • tbc  

          Nie je v tom manuali od Polaru blizsie s pocifikovane o ake operacie srdca ide? Teda v com moze byt problem…

          Inak „husty porast“ tiez moze byt problem? Ten hrudny pas sme poriadne namocili, a nic. A pritom mne meral uplne bezproblemovo aj len jemne navlhceny…

          0 0
          • Páník  

            kdyz merime EKG pejskum a kocickam (a ty maj urcite echtovnejsi kozisek nez tvuj tatka:)),davame gel – a funguje to bez problemu

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.