• vzduch

    Chtěl bych si pořídit computer s výškoměrem, zatím jsem vybral VDO MC 1+. Jáké máte s tímto zkušenosti, poraďte, případně doporučte jiný. Díky

    0 0
    • Mirda  

      Mám drátovou verzi a jsem s nim maximálně spokojen, perfekt menu, zobrazení hodnot, nastavování.

      0 0
    • marapara  

      Mám bezdrátovou verzi ještě s analogovým přenos 2,5 roku a zatím žádný problém, teda kromě jednou za rok výměny baterek. Myslím, že pokud nepotřebuješ přenos do pc, je to dobrá volba a není co řešit.

      0 0
    • Vladimír  

      Mám bezdrát CM 434, měsíc před koncem zárky se zaseklo jedno tlačítko, bez problému byl vyměněn computer. Jinak si nemůžu stěžovat.

      0 0
      • manzesman  

        Tak to se mi stalo to same. Jen mam typ CM 436 M. Taky mi ho bez reci vymenili za novy. Jinak facha stale bez problemu.

        0 0
    • MartinXC  

      Mám CM434, po roce mě výškoměr přestal bavit … v zimě oceňuju teploměr.

      0 0
      • Paja  

        Taky CM434 necele 2 roky s tim rozdilem, ze me vyskomer porad bavi:o) jinak bez problemu (minus u nej je neprilis stasne resena „pojistka“ uchyceni kompjutru v drzaku, resilo se to v jednom z prispevku)

        0 0
      • marapara  

        Jo teploměr je dobrá věc :)

        0 0
        • Daf  

          K cemu je ten teplomer dobrej v zime? Aby sis rek „-5C tak to jo to se ani nedivim ze mi tak mrznou prsty“ :)))

          0 0
          • RomanH  

            :o)

            0 0
          • MartinXC  

            Ne , ale abych věděl, že když už jsem venku 2hodiny v –7stC tak je čas mazat do tepla. Kdežto v 0stC mám ještě chvilku.

            0 0
            • Daf  

              Aha, to me staci se podivat na venkovni teplomer za oknem a kdyz vidim –7C tak ani nevyrazim :) A venku se ridim jen podle toho jestli je mi zima, nebo jeste ne. Na to ale nepotrebuju teplomer :)))

              0 0
              • MartinXC  

                Při delším pobytu v zimě anebo v horách to může být pozdě.

                0 0
              • kovar  

                taky tak nějak. Podívám se z okna ven a když vidím, že je tam prosinec, leden, únor nebo březen, tak zas schovám kolo a nejedu nikam.

                0 0
          • SNAIL  

            Pokud mu to ukazuje jako můj HAC4 (t.j. pouze do 0 st. – minusové hodnoty už nezaznamenává) tak si to ani neřekne :-)

            0 0
            • Paja  

              CM434 ma ukazovat do –19, z vlastni zkusenosti muzu potvrdit –16, sice hodne zpomalene, ale porad fungoval.

              0 0
      • kovar  

        výškoměr a teplota jsou jediné dvě věci na Ciclosportu, které mě po třech stále zajímají. A nejnepotřebnější jsou pro mě rychlostní funkce, škoda, že se na displeji tyto nedají přepnout na něco jiného.

        0 0
    • enjoy  

      taky jsem nad nim uvazoval,ale bohuzel ma i dalsi funkce pro me uplne zbytecny.

      0 0
      •  

        kolikpak taková věcička stojí? Ahoj

        0 0
        • bajkr  

          CM434 cca 2500

          0 0
          •  

            Kde ho za tuhle cenu maj?, já ho našel za cca 2690kč. Ještě jsem koukal, že za 2190 Kč maj maj typ 215. Čím se lišej od sebe? Dík.Ahoj

            0 0
            •  

              A co takhle VDO 1+ připadá mě, že má více údajů na displeji, ale stojí taky trochu víc 3290Kč.

              0 0
            • bajkr  

              www.diablo.cz/ciclosport.htm je tam tabulka funkcí tak si to porovnej cenu té 434 za 2480,– sem si domlouval v jednom eshopu ;-)

              0 0
              • bajkr  

                jinak pokud chceš tu 434 dratovou tak si jí objednej u pellsu maj jí tam za 2200 + 278 kabeláž

                0 0
    • Jenda  

      jezdim ho uz asi 4 roky a zatim zadny problem

      0 0
    • Frankie  

      Ne ze bysme to tu uz neprobirali :)) ale rad opet pochvalim take VDO MC 1.0, dratova verze. Libi se mi vyska, procenta stoupani i teplota, mam ho necely rok, baterka drzi, vsechny funkce delaji dojem, ze funguji presne…

      Trosku mam vyhrady k uchycovani kompu do drzaku a drzaku na riditka… Mozna trosku k ovladani nekterych funkci, ale clovek si zvykne na vsechno :))

      FV

      0 0
      •  

        Takže na koloshop jsem VDO MC 1+ našel za 2990 kč což je zajímavá cena a oproti C434 A se mi líbí, že je na displeji víc údajů. Ahoj

        0 0
        • marapara  

          To je velká výhoda proti ciclosportu, na vdo máš všechny nejdůležitější údaje na očích bez přepínání.

          0 0
      • Vašur  

        Jaký máš ty výhrady? Doufám že nepadá nebo se neotáčí pod řídítka? Nebo se blbě sundavá? Doteď mám Sigmu a tam je upevnění super pomocí těch gumiček, i snímače na vidli. Já si už nerad zvykám :-) BTW, jak funguje měření teploty? Je to dost odizolovaný nebo to lítá nahoru, ja na to svítí sluníčko?

        0 0
      • Extremist  

        Tak to uchyceni pomoci toho pasku se stupidnim sroubem je uplne na ****! Vyresil jsem to tak, ze jsem misto něj pouzil 3 stahovaci pasky. Ted drzi perfektne. Jeste me napadla zelezna motex paska na hadice, ale ta by mohla rezivet.

        0 0
    • yakub  

      mám taky drátovou verzi a spokojenost je maximální (i když Polar je Polar..). Určitě doporučuju, funkce jsou dobré a samotný přístroj z mých zkušeností spolehlivý – nikdy s ním nebyl sebemenší problém. Mám ho skoro dva roky. Výškoměr mi příjde dost přesný.

      0 0
      •  

        Rozhodnuto, jdu do VDO MC 1+ , cena 2990 přijatelná a oproti Ciclosportu rozhodlo víc údajů na displeji.Ahoj

        0 0
    • Lone1  

      Mám VDO MC1.0.bezdrátovou verzi.Sebemenší problém.Koupil jsem si i držák na ruku.Používám ho i na běžky.Využiju tam jak teploměr,tak výškoměr.Teploměr je důležitý,díky němu vím,jakou použít mázu.Výškoměr ale měří na barometrickém principu.Tudíž,před každým výjezdem se musí kalibrovat.V zá­vislosti na měnícím se tlaku během dne, vyžaduje korekci.

      0 0
      • marapara  

        Tak tak, já jej ale na běžky nevozím, ani pásek na ruku nemám. Ono je to potom moc velká guča na ruce a zavazelo by to.

        0 0
      • vzduch  

        Je to můj favorit, kolik času mi zabere aktuální kalibrace, nerad se zdržuji ? Díky.

        0 0
        •  

          Jó kamaráde, taky bych to rád věděl.Mám ho taky čerstvě v bezdrátový verzi a když jsem zjišťoval kolik mám nástavit obvod kola na 2,3 jsem byl odkázanej na historii, neb naměř si sám (to přesně stejně nenastavíš), což jsem línej a tak dodnes tápu a komp není plně funkční.Ahoj.

          0 0
        • marapara  

          Asi tak 10–15 sekund :)

          0 0
    • Andy1971  

      zdravim, chcem sa spytat majitelov VDO MC1.0 ze o kolko im kolise vyskomer. ja som nastavil vysku 150m a za hodinu mi ukazoval na tom istom mieste 130m. viem ze to meria na zaklade barom. tlaku, ale myslel som si ze to nebude kolisat 20 metrov. je to normalne?

      0 0
      • marapara  

        no, pokud se mění tlak, tak je to úplně normální

        0 0
      • vlkouš  

        jo, je to zcela normální. kolísáním tlaku vzduchu při změně počasí běžně i o desítky metrů. při prudké změně počasí se nastavená výška může změnit za několik hodin i přes sto metrů. je dobrý používat kalibraci před jízdou pomocí „domácí výšky“ a během jízdy přes změnu aktuální výšky. v.

        0 0
      • Reymen  

        Já mám drátovou verzi cca rok a půl a během několikahodinové vyjížďky se mi někdy změní výška plus mínus o pět metrů. Jinak maximální spokojenost…

        0 0
    • vlkouš  

      mám drátovou verzi MC 1.0. maximální spokojenost. používám na silnici i na bajka. v.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.