Aký najlapší ZJAZD si išiel v r. 2005

11 nepřečtených
  • ČEHUÒ

    Napište aké nové zjazdy ste obiavili v minulom roku a ktoré by ste doporučili aj ostatným .Nakoľko som zo Slovenska budem pisať hlavne odtial. Kludne píšte o českých zjazdoch a pochvalte sa s Rakuskom alebo Talianskom .

    0 0
    • ČEHUÒ  

      V minulý rok som objavil 2 nádherné ZJAZDy ktoré si určite dáme ešte raz. Nachádzajú sa v Malej Fatre 1, Hore sa ide klasicky zvážnicou na chatu pod Chlebom z obce – Šutovo ( pri Kralovanoch ) . Z chaty pod Chlebom sa dáš na smer Šútovský vodopad . Najprv traverzujež do vedlajšej doliny . Potom sa ti otvorý nadnerný zjazd do doliny , technicky náročný , tažké trialové úseky , veľké náklony ,vymleté rýgoly v ktorý to musíš udržať , skrádka uplná NIRVANA . Ked to vyskušate tak mi dáte za pravdu. Len pozor zjazd je ťažky takže len pre skúsených zjazdárov ( Vyská Škola )

      0 0
      • ČEHUÒ  

        2. Druhý Zjazd je tiež v Malej Fatre. CHata pod Suchým Vrchom ,na nu sa dostaneš zvážnicou aj autá tade chodia. Dole ideš priamo po červenej na Strečno cez zrúcaninu Starhrad . Tento zjazd treba vyskúšať len preto lebo má presne taky povch ako sú zjazdy na Garde . Takže netreba cestovať na Gardu aby si si dobre zazjazdoval ked ho máš doma . Ten kdo bol na Garde určite mi dá za pravdu.

        0 0
        • marapara  

          Tak tomu věřím, kamení, šotolina, docela padák, šel jsem to kdysi pěšky. Ale musíš dávat pozor na ochranáře. Já mám asi nejvýživnější sjezd, který jsem jel minulý rok několikrát v Bílých Karpatech z Velkého Lopeníku po zelené do Březové. Začátek kličkování mezi stromy, pak docela hustý trialový úsek a pak rychlejší úsek, ale pozor za horizonty se skrývají různé zákeřnosti nebo možná lahůdky, jako zalomená cestam, rigol, kamení a na konci je brod. Má to asi 5 km, první 1,5 km nic moc, ale pak to přijde. Snížení činí nějakých 550 m.

          0 0
    • Stax  

      1-a slucka na strazovskom maratone zjazd z kralovej hole ta cast po cervenej znacke do telgartu(horal) zjazd zo smrecinskeho sedla do liptovskej teplicky (horal) predposledny zjazd kola na stiavnickom maratone(strasna zverina) polny zjazd do ciela v topolciankach zjazd z hotela sachticky smerom dole do spanej doliny(modra turisticka) zjazd z kriznej dole do jelenskeho sedla

      0 0
    • fousac  

      Staňkovka.. od silnice dolu ke kolejim.. sice jenom 400m s cca 40% klesanim a par mikromudywallama, ale i tak z nej mam velkou radost…

      0 0
      • Dijck  

        Mikromuddywall je velmi pekne slovo:)

        0 0
      • McBlacky  

        ted to tam pekne zpí*ili, vysekali kus stráně aby se tam veel sloup vysokého napeti

        0 0
    • visby  

      trat v jasnej bola asi naj v roku 2005

      0 0
      • Daan  

        Ahoj Visby, na pinkbike jsem cetl nejake Tve komentare k Spec Demo 8, muzu mit doplnujici dotaz, na mail nebo sem? dik D.

        0 0
      • ČEHUÒ  

        V Jasnej je len jedna KULTOVKA Zjazd z Ostriedka zatial ho dal , bez puntika ,len jeden biker – Marek . Ale už tam nebudem chodiť lebo nechcú brať bikerov na sedačku .

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.