• Alois

viděl jsem na webu krutý downhill,rozhod jsem se,že to budu dělat taky-nejlepší jsou ty 10ti metrový skoky!!!myslím,že to zvládnu!!už asi 6 let ale nemám kolo,rozhod jsem se,že si koupím nějakou pořádnou raketu.u nás v Tesku mají celoodpružené za 4500Kč-zdá se mi to moc.poradíte,ně­jakou dobrou značku tak do 3000kč?jedná se mi o model a kde ho seženu,dík.

• Pá-dlista1  

Uz jsem se lekl, ze se Jarin vytratil :)

• cabbage  

jarin a padlista se nikdy nevytrati;) nastesti;

• ddd - andy  

Zajdi do programcyclu – to je skoro jako tesco akorat ne tolik rozsireny. A tam se poptej co maj – urcite se dohodnete a cenu ti daj podle tvych moznosti!

• Pebe  

3000kč měsíčně na 5 let :-))

• Jirik123  

tohle je moc okaty, musis se snazit vic:-]

• black.horse  

krutý debil viděl jsem na webu krutýho debila,rozhod jsem se,že to budu dělat taky tak-nejlepší jsou ty debilní příspěvky na BF!!!myslím,že to zvládnu!!už asi 6 let ale nemám mozek,rozhod jsem se,že si koupím nějakou pořádnou bagetu a narvu si ji do huby.u nás v Tesku mají celosalámové za 45Kč-zdá se mi to moc.poradíte,ně­jakou dobrou značku tak do 30kč?jedná se mi o housku a kde ho seženu,dík.

• McBlacky  

hele doporučuju jakýkoli tescokolo a rovnou plnou kudlu dolů na nějaký propečený DH trati, nebo zkus rovnou Red bull rampage. Škoda tě chlape zjevně nebude…

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce