• fousac

    dostal sem zizen.. ;))) je cas na dalsi slez v hospudce na „par piv“…

    predbeznym pruzkumem bylo urceno datum Sobota 25.2. podvecer po sport-pragu… treba se ukazou i nekteri foriste dorazivsi za ucelem vystavy…

    jako podnik navrhuji, po pozitivnich zkusenostech, opet Restauraci Arest na Namesti Kinskych… www.volny.cz/…auracearest/

    takze to pekne roztrubte mezi znamy… cekam na vase pripominky, navrhy, zvasty, dodatky a zavazne prihlasky (at je dost zidli:)…

    P.S. v historii sem hledal, ale tohle sem tam nikde nenasel.. ;))

    P.P.S. Bitevni uctenky budou.. Zbrane hromadneho niceni zakazany…

    Anketa: Závazná přihláška:

    11x
    32%
    6x
    18%
    0 0
    • cabbage  

      snad uz ten arest najdu napoprve;)

      0 0
    • Manas  

      Budu se snazit prijit driv :-)

      0 0
    • termit  

      skoro bych se prisel podivat…zkusim to a budu jeste informovat…

      jeste sem ty lidi o kterych tu ctu nevidel, tak bych to asi mohl napravit… :)

      0 0
      • sun7dots  

        Tak na kolo ne ale do hospody jo? Styd se:)

        0 0
        • termit  

          na kolo i do hospody…pamatuju se matne ze posledne sme to odvolali spolecne :) nepridal by ses?

          0 0
    • pegal  

      ja bych treba aji prisel (abych konecne poznal nekoho z B-F) .. ale u nas mame masopust .. :(

      0 0
    • McBlacky  

      na beton přijdu, možná na dva… doufám, že v neděli bude wicieczka popařbowa :)

      0 0
    • ddd - andy  

      Noo zatim mi nic nebrani se dostavit.. :-)

      0 0
    • Luka  

      Zase arest? … ne ze by nevarili dobre, to nemohu rict, ale to pivo............

      0 0
      • fousac  

        nikdo ti nebrani podat jiny konstruktivni navrh..

        0 0
        • Luka  

          no, nebo si donest vlastni pivo v kejmlu :))

          0 0
        • Radek Broz  

          Jsem pro Arest, mam to blizko!;-)

          0 0
          • ddd - andy  

            Z Nejdku? Jasne! :-)

            0 0
          • SELMIRA  

            navrhuju nejdeckou čajovnu abys to měl dál :o))

            0 0
            • Radek Broz  

              Tak tam jsem prekvapive jeste nebyl;-)

              0 0
              • SELMIRA  

                Hi. já taky ne ale hospodu tam asi tak nějakou máte a hlavně dobrý terény PROČ´s nás eště nepozval??? :o)

                0 0
                • Medunka  

                  Navrhuji sraz v cajovne nad Mirakem ;-) Cajovna u dvou salku… Blanicka 8 ;-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tam to zase tak kůůl není ale šíšu a puerh nebo mate tam maj, to by mohl být solidní základ večera…

                    0 0
                  • fousac  

                    kušuj potvoro.. na caj si udelaj vlastni thread a nematni mi tu alkoholiky..

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    já mam ráda čajovnu v Masný ulici Budem asi muset Medunko někdy spáchat samostatnou schůzi BF estrogen teamu. :o)))) Ale pánové neví, oč přichází, maj tam taky sličné břišní tanečnice. Hihi.

                    0 0
                    • blue  

                      do Masný sem chodil 4 roky… to byly časy :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        a pak ti narostlo břicho a oni ti zrušili smlouvu :)

                        0 0
                      • SELMIRA  

                        fákt? Jsem si říkala, že Tě odněkud znám. :o) Hele, takže ještě 2 roky a budu jezdit jako Ty? Cos tam pil nebo kouřil???

                        0 0
                        • blue  

                          tenkrat tam zadny cajovny nebyly :-) pilo se levny vino, levna vodka a podobny levny veci… diky tomu obdobi dneska nemusim nic, z ceho je cejtit lih :-)))

                          0 0
                          • zac  

                            pockej, a chodil jsi tam na skolu nebo fakt jenom chlastat? ja do Masny chodil 4 roky na zakladku nez ji zrusili, ale to jsme jeste nevedeli co je alkohol… :)

                            0 0
                            • blue  

                              no, to ja sem chodil do ty skoly naproti :-)

                              0 0
                              • zac  

                                tam jsme jeden cas navstevovali jidelnu… :) a 3 kluci odtamtud mi ukradli asi 4 hokejovy karticky… :(

                                0 0
                                • admin  

                                  V prvaku jsem tam taky chodil do jidelny chodil sem vedle do stupardsky. ;)

                                  0 0
                                  • SELMIRA  

                                    ty wogo, Blů! Vrať ty kartičky!

                                    0 0
                                  • Honzas  

                                    krasny misto… ja v jakubsky a tyne doted asi sest let pracoval… nez nas prestehovali do do karlina:-(

                                    0 0
                    • Medunka  

                      Vubec nejsem proti :-) Pak to panum muzeme povykladat

                      0 0
    • black.horse  

      jupí:-) dal sem přijdu, ještě se musím poradit s Ejhlou a pak doleju beton:-)

      0 0
    • Honzas  

      pokusim se dorazit. a driv nez posledne.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Se mnou můžeš počítat na beton. V tomhle mě nemůže led ani rýma zastavit. A doufám, že tou dobou, mě už nebude bránit led ani v nedělní, Blackym zmiňovaný popářbový vyjížďce…po polsky nebo jak to bylo to neumim :-(

      0 0
      • goofy  

        Za 1. je to po Polsku a ne po Polsky a za 2. to neumi ani Blacky… ;o)

        0 0
        • McBlacky  

          no to je jasný to byl vtip ale slovo vyjíždka je správně ne? slovo popařbowy neexistuje, ale líbí se mi jak to zní: vtip: kocovina po polsky = syndrom popařbowy :)

          0 0
          • goofy  

            vyjizdka = wycieczka (jedno pismenko ti tam ulitlo) ;o) jinak pjekna improvizace :o)

            0 0
          • SELMIRA  

            já polsky taky nevládnu, ale wicieczku tipuju spíš na výlet. Co wyprawa rowerova poknaipowoimpre­ziowa??? :o)))

            0 0
            • goofy  

              Kdyz uz, tak spish wycieczka rowerowa, ale je to jedno. Neni problem pouzit jenom wycieczka. Co mate fsichni s tym mekym „i“? Ale to posledni slowo sem bohuzel nerozlushtil… ;o)

              0 0
              • Medunka  

                Asi wycieczka po knajpie

                0 0
              • SELMIRA  

                no jó. wycieczka polepším se To poslední slovo je můj příspěvek polskému národnímu obrození. Něco jako pohospodoosla­vová. :o))

                0 0
    • Martin  

      sobota je takovej divnej den…ale zřejmě přijdu

      0 0
    • SELMIRA  

      zatim hlásim 6

      0 0
    • JMT  

      sobota je padla na hlavu, mozna se stavime…

      0 0
    • Lance  

      letos ne,ale jednou se urcite ukazu:) at vas skoro vsechny poznam co je kdo zac:)

      0 0
    • Radek Broz  

      Hmmmm, SportPragu jsem se chtel spi vyhnout – nejak ta neni nic, co by me zajimalo, ale rozhodne to zvazim;-) Lokalita je super, mam tp relativne blizko bytu;-)

      0 0
      • fousac  

        ja se taky na S-P nechystam.. to je jenom pruhledna zaminka, proc jit chlastat… ;)))

        0 0
    • jecnak  

      Mozna prijde i kouzelnik.

      0 0
    • petebike  

      neprijdu, je mi lito, jedu na prkno… .-)) juu

      0 0
    • SavaH  

      Prijdu na beton ;o) Sice nevim, jak budu po noci straveny v buse vypadat, ale to neva :o))) Jsem chtela napsat, ze prijdu i z budoucim muzem, aby me mel kdo odnest domu, ale muz jede na prkno, jak jsem se docetla :o( Jo a vazte si toho, z Francie se vracim jen kvuli tyhle slezine. PS: ze me kdyztak nekdo odnese domu, prosiiim.

      0 0
      • Radek Broz  

        Radsi moc neprost, mohlo by se to zase zvrhnout v „Pojdme Save zdemolovat byt!“ :D

        0 0
        • SavaH  

          Jejda.

          0 0
        • fousac  

          ty si tam byl taky?? nejak si moc nepamatuju… hele, nehrali sme spolu jukebox??? :DDDD

          0 0
        • blue  

          a cestou k Save do bytu se stavit na trenink u Enjoye na baru :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Tak to bych byl pro!;-)

            0 0
          • enjoy  

            hmm:-),to by asi nebylo uplne po ceste:-D.ale dobry,klidne muzete,ja uz delam jinde.ted tam delaj dva kamosi a to byste koukali,radsi budte hodny..:-))

            0 0
            • Radek Broz  

              Tak vyklop, kde delas ted – touzime te navstivit;-)

              0 0
              • enjoy  

                uz jsem to snad nekolikrat rikal ne?:-) ted delam v tom samym baraku a jsem master pres bowling:-).4 drahy bruswick.a obcasnej barman-cisnik,kdyz se nestiha.docela sranda.dostanes pulku slevu kdyz prijdes:-D

                0 0
      • petebike  

        sorry dneska sem se to dozvedel, klicky od bytu dostanes az odeme :-) juu

        0 0
        • SavaH  

          Pojdme Petovi zdemolovat byt!!!

          0 0
          • cabbage  

            ok, ale co nejdriv, at z toho taky neco mam;)

            0 0
          • petebike  

            to urcite:-))) to by asi uz sousedka nerozchodila, staci ten ramus co tu byl ted cely mesic a jeste bude :-)))

            0 0
            • JirkaD  

              Hele, co jí nezabije to jí posílí. Třeba bude tolerantnější :-)

              0 0
              • petebike  

                no jeji old muz je uz hluchej, takze dobry :-) az bude i ona tak to bude nejlepsi :-)) to bude pak party

                0 0
    • Elwing  

      Asi se osmělím a příjdu ;)

      0 0
    • juli  

      A mohl bych se prosim take ucastnit? …a kdyby prisel ADMIN vratit karticky to by bylo fajn, pac mu jeste neco dluzim. A vlastne i vam vsem :)

      0 0
    • Beeda  

      tak je to slezina nebo o jatra? abych vedel jako kulturu ocekavat;-)) B.

      0 0
    • SavaH  

      Hele, uniklo mi to, nebo tu neni naspany, od kolika se ta slezina kona? Simco, Janco co se potom presunout do Futura? Musim vyuzit toho, ze je muz na skoleni ;o)

      0 0
      • Beeda  

        hehe skoleni:-)))B.

        0 0
        • Martyss  

          Pod položku školení se dá zahrnout spousta věcí…:-)

          0 0
        • SavaH  

          vis co beedo, neprovokuj. Uz takhle mas u me jedno baceni, tak aby tech baceni nebylo vic…

          0 0
          • petebike  

            presne tak dostane pumpickou, odeme „sifonem“ a Janca ho uskrti bowdenem, tedy koukam na to Beedo a ty budes mit osklivou smrt !

            0 0
          • Beeda  

            jakypak baceni, bububu:-), vcera mi petr simuloval prujezd rostim, sedel jsem na trenageru a on me slehal rucnikem:-)) Jinak mel 5 minut a 0.5m naskok, ale po hodine mu seklo , Savo priravuj tazny!:-))B.

            0 0
            • petebike  

              vidis to jak ses uz prositej, to bylo v sobotu, vcera sem byl na hodninu a pak jeste venku na bajku, takze Savi tazny si musi pripravit Beeda s JAnou az budou tahat na Bch ty kola s prikopu :-)))

              0 0
              • Beeda  

                ja dal 4h na pohodu takze kdo je prostej?… takovy kouskovani treninku je k nicemu…leda ze pocitas s tim ze budes na bufetu stat hodinu nez se das zase do kupy:-)B

                0 0
                • petebike  

                  ja jeste nezacal trenovat :-))) to teprv prijde, zatim jen tak aby nohy nebolely… :-)))

                  0 0
      • fousac  

        je to tam napsany.. „podvecer“ → cca 18:00

        0 0
      • petebike  

        to neni skoleni – tedy snad :-) Teambuilding se tomu ted ve svete rika :-)

        0 0
        • zac  

          jako ze se navazuji hlubsi vztahy se spolupracovni­cema? :)

          0 0
          • petebike  

            i tak se to da nazivat :-)) ale jede tam jen jedna…spis se bude ch.....

            0 0
            • zac  

              boze vy chrtite i na teambuildingu? :-)))

              0 0
              • petebike  

                ne ne, jedem na fosny a nekdo si bere i dve:-) je to teambuilding Dispecingu – jsem 1/2 dispecer :-))

                0 0
        • SavaH  

          At uz je to skoleni nebo team building, proste tu nebudes, tak si musim trochu uzit ;o) simco, ze me v tom nenechas samotnou?

          0 0
          • petebike  

            jeste to neni 100 % tak se neraduj, a kdyz nepojedu tak pujdu s vama :-) neni nad trojkombinaci „zrzka,blond,brun“

            0 0
      • JancA  

        ja se nenecham na panaka dlouho premlouvat, ze?:)..no jasne, jdeme do akce:)

        0 0
        • JancA  

          nako to ustrelilo, to melo bejt na SavaH,tak pardóoon

          0 0
        • petebike  

          je sakris to je mi lito ze tam nebudu :-(((

          0 0
        • SavaH  

          Tak to poradne rozjedem ;o) Jen Simca se nam nejak neozyva. No a kdyz ji Blacky nepusti, tak to rozjedem i bez ni… A k tomu abysme se dostali k Petovi do bytu klisky nepotrebujeme ;o)

          0 0
          • petebike  

            no pravda nepotrebujete, v sobotu sem si zabouch klice a stalo to 11 stovek :-((( sakris…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              No náš TEAMBUILDING je spíš fraška, ale nemám odvahu to Davidovi říct. BTW: Přídu místo tebe, ale bojim se aby mne tam nikdo nemlátil :-o

              0 0
          • McBlacky  

            ja bych ji i pustil jenže jede na hory :( ja dorazil teda sam no, ale až tak v 21,00 mam celou sobotu „pracovni“ vcetne veceře s hq z vídně

            0 0
            • SavaH  

              Jak jede na hory??? Se kvuli ni vraci do CR a ona si odjede na hory? Vyrid ji, pls, ze si s ni vyridim ;o)

              0 0
    • cabbage  

      to sem zvedavej jestli se tan vsichni vejdem;)

      0 0
      • fousac  

        minule tam bylo az 31 lidi.. ted ja zatim nahlaseno cca 10.. proc by sme se nevesli??

        0 0
        • cabbage  

          podle ankety 9–29 lidi… 10 lidi nebylo ani na prvnim srazu kde sme se vesli dokonce k jednomu stolu…;

          0 0
      • Radek Broz  

        Myslim, ze to nebude tak horky – vzdycky vsichni rikaj ze prijdou a pak to vypada jinak (tim to vztahuju samozrejme i na sebe)

        0 0
        • fousac  

          dvouleta zkusenost je takova, ze vetsinou se lidi sleze vic, nez je hlaseno..

          0 0
          • Radek Broz  

            To zas asi jo, ale i z tech, co o tom kecaj?;-) Ja bych prisel rad, ale uvidim… V pze moc nezustavam, ted jsem tu byl, tejden pred tim tu taky budu a ze bych tu zustal 3 tejdny v kuse moc nepredpokladam.

            0 0
    • goood  

      budu tam, bude zase na programu kamasutra ?;-)

      0 0
    • Jogador  

      Tak jak to vypadá? Bude nějaká sešlost na sport pragu? A co nedělní vyjíždka?

      0 0
    • fousac  

      AKCE STALE PLATI!!! ne ze nekdo zapomenete…

      0 0
    • SavaH  

      stale se hlasim, ze prijdu. Teda pokud me autobus Eurolines doveze do CR

      0 0
    • fousac  

      !!! OD 17:00 hodin !!! bude rezervacka..

      ale myslim, ze by nemel byt problem, kdyby nekdo chtel posedet uz driv..

      0 0
    • kurýr na bajku  

      BTW: V ARESTU máme zejtra firemní dýchánek asi pro 200 lidí (což chápu, že je nereálná záležitost) a u nás se hoši rádi poperou, takže bejt váma na tuhle hospodu zapomenu, protože za tejden to nestihnou ani uhasit :-P Nechápu ovšem dobrovolnou volbu STAROPRAMEN a o obsluze bychom mohli také diskutovat.

      0 0
      • pegal  

        .. staropramen .. – to je oves ..

        0 0
      • fousac  

        jednou za cas se staropramen da.. a obsluha mi prijde docela v poho…

        0 0
      • fousac  

        200 lidi?? to se pocita schodiste k sezeni nebo stani?? nas tam bylo 30 a i to uz bylo mistama dost.. ;) no ale zase si nas do dneska pamatujou…

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Já to taky nechápu. Minule byl rezervovanej celej Yukon, jestli znáš na palačáku ? Taky STAROPRAMEN.

          0 0
      • petebike  

        covece taky sem zvedavej jak se tam vejdem, co sem slysel tak byla rezervace jen na tricet lidi, tak se uvidi jak to dopadne :-) kazdopadne, to vidim s tim BF-srazem nahnute, to dohromady nedaj :--)

        0 0
    • fousac  

      Posledni pripominka!!!!

      Nezapomente, uz tuto sobotu!!!

      P.S. i kdyz se musim omluvit, pravdepodobne dorazim s drobnym zpozdenim, ponadz sem se blbec nechal ukecat na nejaky zavody (orientak).. taky uz je priprava v plnem proudu, uz sem se byl kouknout v garazi, jestli tam jeste vubec stoji kolo a zitra se chystam najit pumpicku na dofouknuti gum.. ;)

      0 0
    • black.horse  

      tak špatná zpráva, já a Lucka budeme celej víkend mimo Prahu… promiň, napiš nám áčko:-(

      0 0
    • Hnoj  

      Pokud se mi už nebude třást mozek, tak přídu :-)

      0 0
    • Jogador  

      A nedáme sraz i na sport prague, třeba v jednu u suntoura?

      0 0
    • JancA  

      poslední dobou je těch kaleb nějak moc, už se mi zvedá kufr, když vidim panáka, tak v sobotu eště naposledy proleju játra a pak už začne příprava na BCH:)aneb tvrdá dřina a odříkání:)))

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Je nám zle ! Počkej až tě potkám !!!

      0 0
    • Gung-Ho  

      Vééééélmi vydařený…díky Fousáči :-)))

      0 0
    • bajkr  

      mě se to téže líbilo :-) ani sem nedostal vyhubovano tady to už fšechno spí :D

      0 0
    • jecnak  

      Pekne, jsem rad, ze jsem preci jen dorazil.

      Ma-li nekdo nejake fotky, tak seek me a ja reknu na jaky ftp je muzete uploadmout a ja je pak hodim na web…

      0 0
      • SavaH  

        Fotky dodam, jen co Beeda vrati kabel od fotaku ;o)

        0 0
      • SELMIRA  

        mankote, fotky. :o) Jinač taky spasíba všem. Milé to bylo! A navíc jsem od Luky získala recept na výýýborné povidlové šátečky! Další ženská zbraň do výbavy. Hihi.

        0 0
        • Luka  

          Uz si je vyzkousela? … my je vzdycky sezereme jeste teply :)

          0 0
          • Manas  

            A ani si nevzala vzorek. Nebo to bylo kvuli tomu ze to Habib snedl a pak nemohl prijit :-)

            0 0
            • Luka  

              No, neprinesla jsem to, stejne jako dalsi 3 veci co jsem tak poruznu naslibovala. Ja totiz prijit nechtela vubec, ale v pul sesty jsem si to rozmyslela a nakonec dorazila. ovsem ochutnavku jsem zapomela. Priste se polepsim!

              Habiba jsem naopak provokovala tim, ze po te co mu bylo spatne jsem tohle napekla. A on chuinka nemel odvahu se tim nacpat, a tak historicky poprve z celeho plechu zbyly do druhyho dne asi 4 satecky :)

              0 0
              • Manas  

                No vidis – To by vyslo: Selmira, SavaH, Medunka a ja :-)

                0 0
                • Medunka  

                  Ja bych je posypala jeste papirkama ;-)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    co??? :o)) Ale na slano by to taky nemuselo bejt špatný. Třá plněný sýrem. Nebo rajčatama. Nebo olivama. Nebo MASEM!!! hmmm

                    0 0
                    • Manas  

                      No je videt ze jsi minule vynechala papirkovou bitvu :-)

                      0 0
                    • Medunka  

                      TO rovnou muzeme spachat sateckovou party

                      0 0
                      • Manas  

                        Pokud budou kousky k ochutnani a nebude podminka ze musim prinest vlastnorucne udelane tak se zucastnim :-) Predevsim tech masovych :-)

                        0 0
                      • jecnak  

                        Rezervuju si predevsim jablecne v mnozstvi vetsim nez malem.

                        0 0
                        • Medunka  

                          No jo, jablickove satecky, tak na tebe… hm, pisi si do denicku

                          0 0
                          • zirecek  

                            U mne můžeš zaškrtnou čárku u marmeládových (jahodových)… . Čím se revanžovat?

                            0 0
                          • SELMIRA  

                            ňam! A se skořicí. Těch napeč hodně. To neni špatnej nápad udělat šátečkové sympozium. S důrazem na praktickou část.Třá až bude hezky. Bychom mohly/i udělat na Petříně (nebo někde jinde) šátečkový picnic.

                            0 0
                            • zirecek  

                              Pracovní název alla narvat si pupky, :-)).

                              0 0
                            • Medunka  

                              To je skvely napad. Kazdy napece nejaky druh, kdo nebude pect tak donese piti a pak budeme hezky papkat a pit a bude nam skvele… hlavne nasim briskum ;-)

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                yes! Napadly mě právě banánovo-skořicové. Tak až bude hezky, uděláme šátečkový den. Teda vstup na vlastní nebezpečí. Já hrozně nerada dodržuju recepty, takže se jich držim jenom přibližně a výsledky jsou všelijaké…:o))

                                0 0
                                • Jogador  

                                  To je v poho, my sníme vše:)

                                  0 0
                                • Manas  

                                  Jo a ja donesu piticko :-)

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    Horsi to bude s terminem, pac az bude teplo tak vsichni panove budou zdatne objizdet zavody, tak aby to nebyla jen damska jizda

                                    0 0
                                    • SELMIRA  

                                      tak to uděláme v tejdnu po práci až bude dlouho teplo a světlo. :o) nebo myslíš, že jako závoďáci nebudou smět porušovat životosprávu? No, my bychom to myslim zvládly zlikvidovat i bez pánů. Možná bude problém to na místo určení vůbec donést, páč Luka přeci říkala, že konzumuje se to velmi rychle. Rovnou z plechu. :o))

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        A jo, to je dalsi problem, pokud to udelame po praci a narusime bikerum jejich stravovaci navyky, jestli je vubec budeme mit cim narusit. Jak to muze vydrzet v praci pres pracovni dobu, pokud to vubec vydrzi do prace? Hm…

                                        0 0
                                        • Habib  

                                          Teda damy, ja jsem pro! … sateckovy orgie… uaaaaa…

                                          0 0
                                          • Habib  

                                            Sakra. To sem napsala ja.. jen prihlasena omylem na Habiba… ach ten jeden komp v domacnosti, to je metla

                                            0 0
                                            • Medunka  

                                              No jo, Luka, Habib – jedno telo, jedna duse, jeden NICK ;-)
                                              Chapeme

                                              0 0
                              • zirecek  

                                Pořád mě uchvacuje, jak dokaží ženy něco malebně popisovat, :-), moc pěkné.

                                0 0
                            • JancA  

                              a neni lepsi tasticka vod meka:)))))?

                              0 0
                              • Manas  

                                Ale fuj :-)

                                0 0
                              • Meesha  

                                mnam! :-P priznam se, ze vcera sem si v ty zime jednu dal :-)

                                0 0
                              • Medunka  

                                Nic proti, ale nic se nevyrovna z trouby zrovna vytahnutemu a upecenemu domacimu jablecnemu satecku jehoz vune provonela cely byt

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  bať! ale horší je, že ten štrůdl voní bytem i když už třeba neni. :o(

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    Na tohle moje maminka rikava: Kdo pozde chodi, sam sobe skodi! ;-(

                                    0 0
                                  • zirecek  

                                    Číst tuhle debatu po švihu, mám trochu naslintané v klávesnici… .

                                    0 0
                            • Smazaný účet  

                              Já si vemu šátek na hlavu. Takže mě nepoznáte. A všecko vám snim. Cha. A uteču.

                              0 0
                          • McBlacky  

                            nejsem vybíravej hlavně když toho jich bude hodně :)

                            0 0
                      • fousac  

                        ja bych prosil rebarborovy a zbytek s MASEM!!!!

                        0 0
            • Habib  

              Vis co dalo prace ji vyhnat pryc, abych to mohhl snist? :-)

              0 0
    • cabbage  

      jako jo, pekna akce;) jen mi priste(i pro vasi bezpecnost) pripomente ze ja prece pivo nepiju;o)

      0 0
    • jecnak  

      Fotky jsou tady >> www.bajk.cz/…z_25.2.2006/

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Já tam pořádně ani nejsem. Du se vybrečet.

        0 0
        • juli  

          jsi se pořád schovával za půllitr. Tak co se divíš :-P Jinak díky Fousaci: bylo fajn a zdravím i ostatní přítomné. Jecnakovi dík za fotky.

          0 0
      • pegal  

        .. jeste nejakej popis abych vedel kdo je kdo .. az nekoho potkam abych ho poznal ..

        0 0
      • jecnak  

        Pridany jeste ty od Goooda. Mimochodem, meli byste si najmout fotografa na pozdni hodiny. Dokumentace po pulnoci chybi…

        0 0
      • jecnak  

        Potreboval bych pomoct s identifikaci toho zverince u stolu pod televizi. U casti fotek pridany popisky.

        0 0
        • fousac  

          ktera fotka konkretne??

          0 0
            • pegal  

              .. poznam akorat juliho – s brylemi a dlouhymi vlasy (teda jestli se nepletu) .. :)

              .. a na ty treti fotce uz ma nekdo docela dobrej caj z toho piva .. :)

              0 0
            • Manas  

              Tak ta treti fotka. Bereme to od Cabbage: nevim, nevim, Kuryr na bajku, Fousac, JancA, ja, Beeda, Juli, Selmira (zadama), Luka, Medunka.

              0 0
            • fousac  

              1)zleva – cabbage, to zeleny je Adela, ruka Kuryra na bajku, ja, za mnou Janca, Manas s novinama, Beeda, obryleny Juli, to zrzavy je Selmira, Luka a kus Medunky

              2)zleva podle hodin – meesha a elwing, cervena karkulka (cabbage), JMT, Adela, Kuryr na bajku, kousek me, pod tv stojici Hnoj, Janca, Manas, Beeda, Juli, Selmira, Luky zada, Medunky zada, Goood, Darkson

              3)jako 2) jen u tv neni Hnoj a prave dorazila SavaH (stojici)

              0 0
    • zirecek  

      Škoda, že jsem nebyl. Taky bych se najedl a rochl s vama, :-)).

      0 0
    • Elwing  

      Jojo super, spousta nových tváří, doufám, že brzy zas někoho potkám

      0 0
    • Radek Broz  

      Co udelat mensi akci v podobnem duchu nekdy v tydnu pro nas nepracujici? Prisel by nekdo?

      0 0
      • jecnak  

        Jestli muzou i pracujici. Tak bych se jako zastupce docasnych abstinentu pridal.

        0 0
      • fousac  

        jestli tam bude dobry jidlo a pivo, tak jsem zasadne pro..

        0 0
      • Hnoj  

        Mno když budou peníze a čas tak jo !

        0 0
      • cabbage  

        sem pro, nejlepsi by pro me bylo pondeli, v utery nemuzu, jinak kdykoliv…

        0 0
        • Radek Broz  

          Do tohohle bych se radsi nepoustel – najit den, kterej sedi vsem, je nemozny uz tak od 3 lidi;-) Me zas treba utery sedi lip.

          0 0
          • cabbage  

            njn, jenze v utery bych se pripojil az tak v 10–11, driv to proste nestiham…:/

            0 0
      • cabbage  

        tak co bude?:)

        0 0
        • Radek Broz  

          Hmmmm? Kdo se toho chopi? Co tento tyden?

          0 0
          • cabbage  

            ok co ve ctvrtek?

            0 0
            • Radek Broz  

              Ctvrtek uz ne – do stredy… Ve ctvrtek jezdim domu, zadnej normalni clovek v patek skolu nema:o)

              0 0
            • Radek Broz  

              …ale jinak jakejkoliv den, z jistych duvodu v utery nemusim vstavat na lezeni a ve stredu nemusim vstavat na florbal:o)

              0 0
              • cabbage  

                tak stredu…

                0 0
                • Radek Broz  

                  No, je to asi nejhorsi moznost, ale budiz… Kde? V tom Arestu, kam chodite obvykle? ALespon bych se nemusel tahnout nekam moc daleko.

                  0 0
                  • cabbage  

                    to by slo. asi zalozim zvlastni thread. a uvidim podle ohlasu jestli ma rezervace vubec smysl…

                    0 0
            • kurýr na bajku  

              ok, ale pokud je to ve všední den, tak to musí bejt v Neklance aby mohlo kolo dovnitř.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.