• quidos

    tak jsem zabrousil na diskuzi na iVelu a ono tohle: ivelo.cz/diskuze/ co na to říkáte?

    0 0
    • Jarda  

      V prdeli…

      0 0
    • Stancek  

      Taky na to ted cumim… skoda, bylo to tam dobry…

      0 0
    • R.1  

      Kdoje to ten pan Ivelo?

      0 0
    • Darkson  

      navrhuji zavést podobný systém na BF. my se budeme ptát a odpovídat budou Pá-dlista a Milan 1

      0 0
    • Baracuda  

      Trochu sem to nepochopil… Mohli treba avizovat dopredu, ze to budou rusit…

      0 0
    • stařík  

      A máme po p…

      0 0
    • Ceslo  

      Taky jsem to nejak nepochopil.

      Nejdriv si daji spoustu prace s tim, ze umazni nastavovat profil diskutujicich, vyhledavat ve starsich prispevcich … a pak to bez varovani utnou.

      0 0
      • vratan  

        holt pracovnici z tlaceneho periodika chcu mat totalnu kontrolu nad tym co sa u nich pise. skoda ze tieto maniere tahaju na svoj web. pritom kazdy solidny mtb casopis ma aj svoje forum. mna osobne to netrapi, nikdy som tam nechodil. ale je to jednoznacny krok spat…

        0 0
    • Flegmatik  

      No je to pěkně na h… Dneska před v devet to ještě šlo, a teď už ne, shit! Měli to tam hezčí a přehlednější jak tady, navíc je to asi 14 dní zpátky, co to vylepšili avatarem a profilem uživatele… A najednou konec! Štvě mě, nicméně pak už jejich stránky nebudou už tak hojně navštěvované a okamžitě je mažu ze záložek…

      0 0
      • McBlacky  

        na Flematika jsi překvapivě akční :)

        0 0
        • Flegmatik  

          Hehe, no to jo teď :o) Ale co, asi si tu na vás budu muset zvyknout… Nejak se mi to tu dosud nelíbí… Behají tu reklamy a je to nepřehledné, ale snad se „zaučím“ :o)

          0 0
          • PePu  

            Vše je o zvyku. Mně třeba přišla zrovna diskuze ivelo nepřehledná, když jsem tam párkrát byl (pravda, naposledy snad před měsícem). B-F má krátce nový design, takže se zaučují i „místní“. Reklamy se dají celkem snadno vyřešit (např. adblock).

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • pavlicek  

      No, to by me zajimalo, co je k tomu vedlo. Je to skoda, bylo to tam docela prima, ne tak „drsny“ jako tady na B-F. Ze to nedali vedet predem je primo skandalni. Mozna by tu zdejsi Admin mohl pro byvale ivelaky pridelat nejakou novou rubriku.

      0 0
    • Meesha  

      hmm, skoda :-( Zajimalo by me, co je vedlo k tomu to zrusit?! Nic „zakazanyho“ sem tam nevidel. Obcas je nekdo jebal za CD nebo za nejakej clanek, ale to byl zlomek diskuzi a nezda se mi to jako padnej duvod.

      Kazdopadne ted nesmi spadnout B-F jinak sme v pr*eli :-)

      0 0
      • zirecek  

        Už je jen závislostm na b-f, není adekvátní alternativa, to bude padlých, :-).

        0 0
      • Lance  

        ano a tim,ze to zrusili,tak priznali,ze to cedlo a nekdy i to velo stoji za hovno,

        0 0
    • kovar  

      a nehacknul jim to někdo?

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Možná se jim nelíbila občasná kritika. :-) Ale jinak škoda. Je to hodně nečekaný. Ale nemrzí to zdaleka tolik, jako by mrzel zánik BF. :)

      0 0
    • Heky  

      To je snad nějakej špatnej vtip, ne??? :o( Když si s tím dali takovou práci, tak mohli tu diskuzi nechat a novou rubriku prostě jen přidat! Je sice pěkný, že budou osobně odpovídat, ale ohledně jejich objektivity si nejsem moc jistý…už vidím jak někomu napíšou: „Tohle si nekupuj, je to krám, kup si radši tohle…“ Za chvíli by neměli žádný kola a komponenty do testů… :o( S časopisem jsem spokojený, ale tohle je podraz…

      0 0
    • Radek Broz  

      Stejne tam nic nebylo. Jedina spravna diskuze je na b-f!

      0 0
      • Jarda  

        No zrovna ze silnice tam toho bylo asi desetkrat tolik a jinak to bylo cely takovy konkretnejsi.

        0 0
    • Vilém  

      Skoda,ted tu asi pribude spousta Velounu:(

      0 0
    • Lance  

      troubove,jejich minus, taky uz ani nastesti nekupuju VELO, ale nechapu proc to neudelali jak uz tady nekdo navrhnul, diskusi nechat a to nove pridat!

      0 0
    • pos3k  

      1.urcite kdyz videli nove b-f, tak uznali ze na to nemaji :-) 2.urcite se konecne se padlista upsal pouze b-f, chybi jim klicovy muz :-) (jestli tam vubec chodil :-) 3.urcite dalsi duvod hyckat naseho admina :-)

      zdar bajk

      0 0
      • bassline  

        2. Jo chodil, dreamer :D

        Inac skoda toho fora, co sa tyka silnice, nedalo sa to s BF porovnat

        0 0
    • coolboy  

      kurňa, to museli zrušit parchanti…tady se mi to tolik nelíbí, protože je tu moc velkej provoz…tady založím téma a za dva dny ho budu vyhledávat někde v propadlišti dějin.....na iVelu se mi to víc líbilo…

      0 0
    • Sly  

      Taky mě to dost štve. Aspoň mohli dát vědět předem. No nic budu se muset naučit chodit sem. A my co jsme chodili na Ivelo si můžeme psát tady.

      0 0
      • Siu  

        Jo to tedy mohli. Taky jsem v soku! Clovek uz tam chodi jako domu a najednou je tam zavreno:-)) Doufam ze se nas tu z ivela sejde vic:-)))

        0 0
        • yakub  

          časem se tu určitě sejdem všichni, co jsme na iVelo chodili a nebude nám už vůůůbec chybět…

          0 0
    • Davit  

      Tak sem se právě zaregistroval tady (ještě dopoledne sme něco řešili va ivelu, přídu z oběda a ivelo pryč.); zatím mě to tu příde dost nepřehledný, snad si zvyknu.

      0 0
    • os  

      Taky ten krok redakce nechápu…ale poté, co jsem přečetl nebo spíše prolistoval poslední číslo 2/2006, tak už se nedivím ničemu…Pořád si ale myslím, že to není z jejich strany definitivní konec diskusního fora.

      0 0
    • kovar  

      Vaše dotazy budete moci vepsat do připraveného formuláře a odeslat do redakce, poté budou i s odpovědí redaktora uveřejněny na našich stránkách a rozděleny do více sekcí (například technika, redakce, maraton atd.)

      TAk na ty odpovědi ohledně techniky se už moc a moc těším:-)

      0 0
      • Lance  

        Vaše dotazy budete moci vepsat do připraveného formuláře a odeslat do redakce, poté budou CENZUROVANY a NEKTERE i s odpovědí redaktora uveřejněny na našich stránkách a rozděleny do více sekcí (například technika, redakce, maraton atd.)

        0 0
    • pavlicek  

      Uz jsem to napsal vyse, ale radeji jeste jednou: Co zkusit tohle cykloturistika­.cz/diskuze/show­.php?forum=5&vlak­no=113&vlakno_od=0 Je to na casopise Cykloturistika. Zatim to tam moc nezije, ale treba se to zmeni.

      0 0
      • marhi  

        Výborně. Asi to od sebe obšlehly. Ale na b-f je to pro mě dost nepřehledný. Když jsem začal psát na tohle fórum tak tady bylo asi 500 reg. uživatelů. Ale jelikož jezdím silnici a tady se to vykristalizovalo trochu jinak tak jsem přešel na ivelo. Tak teď jsem přešel prozměnu na tu adresu vejš. Není to jako na ivelu ale je to skoro stejný. Páč na b-f je to pro mě nepřehledný. A to rozdělení do sekcí mi také víc vyhovuje. Hurá tam na cykloturistiku,

        0 0
        • Beeda  

          hehe panove, dit je to od jedne company:-) to bude za chvili taky ban:-)) Jo a jesli vam chybi Dreamer tak jsem ho uz zval:-)) B.

          0 0
          • bassline  

            A dorazi ? :-) …lebo bez neho to ozaj ze nie je ono v cestnej cyklistike :-)

            0 0
      • namelnik  

        Hmm taky nato koukam jako puk, najednou je to pryc… Hlava mi to nebere proc to zrusili?? Ze se tam psalo o autu? Nebo se kritizovalo jejich CD? No nevim pride mi to hodne divny. Tak vzhuru na cykloturistiku:) A az ji tam taky zrusi, udelame si vlastni forum a basta fidli:)

        Jinak B-F se mi celkem libi na fotky, ale jinak se tu moc neorientuju…

        0 0
        • Modrásek  

          Oni to zrušili asi kvůli mě :) Dneska po půlnoci jsem tam napsala svůj první příspěvek a ráno už to bylo death. Neumím si to jinak vysvětlit :))

          0 0
        • Flegmatik  

          Jojo, také bych to viděl spíš na tu cykloturistiku a pokračovat dál dokud to také nezruší, aspoň se jim na té cykloturistice zvedne návštěvnost, kterou tam v životě nezažili :o) Nevím jak vám, ale mě ta situace přijde jako v těch přiblblejch Vyvolenejch… Teď se serem na BF jako oni na Slovensko :o))) Hehe…

          0 0
          • Modrásek  

            A až něco napíšu na cykloturistiku, tak to tam zrušej taky :( Oni mě nemají rádi :((

            0 0
            • namelnik  

              To schvalne zkus, kdyz jo tak vime kde byl zakopanej pes:)

              0 0
              • arcco  

                Asi už opravdu nemohli číst kritiku na cd a na poslední Velo. Taky když se tam něco rozebíralo, byla spousta odkazu na B-F
                a to zřejmě taky už nemohli připustit.Ale zrušit diskuzi ze dne na den je MARAS.

                0 0
            • Siu  

              Tak se priznej,co jsi jim provedla :-))

              0 0
            • yakub  

              Podle mě mají „modrooký kočky“ rádi všude… Tim to nebude.

              0 0
    • Fuzzy666  

      Hlavne ze tam ti kokoti nuklearni s velkou slavou zavedli profily pro kazdyho ucastnika fooora

      0 0
    • KArlos1  

      JO TAKY JSEM VALIL OČI NA TEN JEJICH VZKAZ A OKAMŽITĚ JSEM JIM POSLAL MEIL VLOŽÍM HO TAD Y A PŘÍPADNOU ODPOVĚD TAKY "Tak jsem se díval jako puk, že jste zrušili Diskuzi na ivelo.cz .No tak to sorry ,ale jděte do ****** s takovým přístupem.Dalo se tam pokecat, najít rady atd. Na rady vašich dědů vševědů z redakce nejsem zvědav a počítám že min. polovina lidí, kteří tam chodili taky ne.Takže vaše stránky www.ivelo.cz jsou pro mě mrtvé ****** a nazdar KArel Štefánik

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Dobřes jim to napsal, ale sem přesvědčenej, že nevodepíšou nikomu. Myslim, že poslední kapka byla když se tam začlo řešit jak vybíraj kola do testu a jak tam spousta lidí chválila Peloton. Peloton by vůbec moch na to zareagovat. V každym případě sou to neuvěřitelný srábci, kteří se neuměj postavit k věci čelem. MOR A CHOLERU NA NĚ !!!

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • lanko  

      To je pěkně divný. Považoval jsem ivelo a b-f za nejlepší chaty o kolech a kolem. Každopádně momentálně je b-f jediný :-) nejlepší. Ale třeba je to předzvěst, že končí celý VELO…nejdřív diskuze – pak se ztratěj stránky a nakonec celej časák. A já vůl si ho předplatil na celej rok:-(( aspoň, že mi zůstane dres…

      0 0
    • Tomcat  

      No nevim žádná škoda, takovej reklamní měsíčník jak velo a naněj navázané věci nejsou nenahraditelné.

      0 0
    • Komi  

      Hlavně ale nechápu proč to teda nedávno vylepšili … OMG. Dobře jim tak…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Na to právě narážím. Jiná možnost mě nenapadá. Jestli někdo příde s něčim pravděpodobnějšim tak proč ne ?

        0 0
        • FilipSka  

          .

          0 0
        • ice  

          dulezite!

          vazeni pratele , kdo se docetl az sem tak mam pro nej naprosto ohromujici zpravu, ze se Diskuse serveru Ivela presouva na stranky nezavisle na pany Vela. nejspis to bude www.cyklodiskuse.cz pracuje se na registraci a presouvani dat. bude to trvat sice jeste asi tyden, ale vysledek bude ten, ze budem pokracovat tam,kde jsme zkoncili! a to to nam preci jde. pro vice informaci kontaktujte me,ikdyz budu prvidelne prispivat na diskusi Cykloturistiky a to do doby nez se rozjede stara-nova diskuse. Ice

          0 0
          • Meesha  

            jak se muze presunout diskuze?! Tomuhle moc nerozumim, ale pochybuju, ze si jen tak muzes presunout data z nejakyho serveru a dat si je k sobe… nebo to chapu spatne?

            0 0
            • ice  

              jsem v kontaktu s webmasterem ,dokonce zdarma poskytne misto,zaplati registraci a celou diskusi ma doma ulozenou, protze tam furt neco predelaval,aby nam to slapalo. uz chapes? bude to zpatky nase draha diskuse!!!

              0 0
              • Siddha  

                co me zarazi je to „zdarma“ a takovyhle presunuti jako panum z ivela nevadi? jinak bezvadny ICE!

                0 0
                • ice  

                  predpokladam, ze clovek,kterej se tim zivi, ma na starosti mezi 20–30ruznych stranek ma uz asi nejaky slevy popripade ma kontakty a ruzny dalsi vecy o kterejch nemam paru.

                  proste to dela pro nas, budme mu za to vdecni

                  i on si je vedom, ze to nevzniklo pres noc a jen tak to zahodit je proste hrich

                  0 0
          • Davidow  

            ICE super zprava, dam si dlouhej ping na vyse uvedeny server. Mimohcodem jsem psal mail primo to RH, ne prez dementi formular zeptejte se redaktoru proc to zrusili ale zadnou odpoved stejne moc necekam…

            0 0
            • ice  

              omlouvam se,ale ta diskuse je na www.cyklodiskuze.cz/ 1pismenko a co to hned udela. pokud prijdes na dikusi Cykloturistiky,tak tam jsou uz nejaky odpovedi od redaktoru.vazne si nas nevazej

              0 0
      • Vrci  

        Vylepšili nebo graficky oddělili od svýho webu a „distancovali“ se od obsahu a teď ten obsah smazali.

        0 0
    • senožrout  

      Tak redaktoři se mohli zapojovat i do té původní diskuse. Nakonec, mohou i do diskusé na BF. Dokonce se mohou zapojit i do této. Jen mi to připadá podivné. Několikrát jsem jim poslal mail do redakce a nikdy mi nepřišla ani čárka odpovědi. Několikrát šlo o podnícený příspěvek Velem, několikrát to byl dotaz. Tak to chci tedy vidět, jak redaktoři budou komunikovat… Zlatý voči…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • yakub  

      Taky mě to naštvalo, chodil jsem na to rád. Pěkně to tam vylepšili a teď to zrušej…:o(

      0 0
    • Floydie  

      doucte se anglictinu nebo ji nepouzivejte

      0 0
      • Lance  

        co konkretne ti vadi?

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Modrásek  

      Mě se na ivelu líbilo víc.. tady je to blbě graficky a funkčně udělaný.. Hlavně že ten nejnovější příspěvek je dole :(( to je práce se tam vždycky dohrabat. UUF UF

      0 0
      • admin  

        Co konkretne je funkcne blbe udelany? Kdyz nechas nacist celej thread tak ti to samo skoci na posledni neprectenej prispevek. Pripadne co klavesa „END“

        0 0
      • pavlicek  

        Me se zpracovani B-F celkem libi. Chce to trochu pochopit jeho filosofii a pak se tu hleda snadno. Jen si clovek trochu musi davat pozor na jazyk, vlastne na prsty na klavesnici, protoze nektery reakce na jen trochu jalovejsi dotazy mohou pro slabsi povahy ponekud frustrujici. Zkratka, nekteri bikeri jsou drsnaci:-) A jinak velike diky Adminovi za toto B-F.

        0 0
    • Motyll  

      Tak iVelu uz to „jede“ po prestavbe… :(

      0 0
      • DW6  

        Mě teda nic nejede..

        0 0
        • Motyll  

          uz muzes psat dotazy „redaktorum“…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • pavlicek  

            Tak tohle opravdu vypada „dobre“. Uz se tesim na odpoved na muj dotaz.

            0 0
            • Al_Bunda  

              Taky jsem jim napsal, ale bohuzel mi nikdo neodpovedel a asi uz neodpovi.

              0 0
    • Darkson  

      tak jsem mrknul na ivelo na „diskuzi“ a koukám, jak to tam žije. 0 otázek, 0 odpovědí:-)))

      0 0
      • Motyll  

        Readktori reagujou jak o zivot. Neda se napsat nic jinyho, nez ze to jsou ignoranti. Na jejich reklamni fundovany odpovedi jim seru. Me zajimaly zkusenosti beznejch uzivatelu…

        0 0
    • Jester  

      By me zajimalo, jestli si zase daji 5 hvezdicek z 5 moznych, az zase budou hodnotit diskuzni servery o kolech.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        :-DDDD

        0 0
        • ice  

          www.cyklodiskuze.cz/

          už běží,staci stara dobra registrace a jedeeem

          0 0
          • JJ  

            Fuuuj, to je ale osklivy!

            0 0
            • ice  

              proc?

              0 0
              • JJ  

                Protoze to neni hezky… A nechapu, jak nekdo ivela (resp cyklodiskuze) muze rikat, ze je B-F neprehledny

                0 0
                • Flegmatik  

                  Je to hezký! A just jo! :o) Je to jednoduše řešený, je to přehledný, nejnovější příspěvky vždy nahoře… Nezužuje se to při odpovídání jako tady, zkrátka je to tak, jak já si to představuju, asi je to tím, že jsem na to zvyklej..

                  0 0
                • kurýr na bajku  

                  Ivelo je jednodušší a pro nováčka bude určitě přehlednější, ale kdo je zvyklej na ivelo i B-F tak jistě uzná že lepší je to tady.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.