• jecnak

    Vzhledem k neschopnosti nekterych dovozcu mam problem sehnat riditka FSA Kforce FLat OS. Nevite nekdo o OS karbonovych riditkach, ktere maji rovnu horni hranu? Cenova hranice je nekde kolem 3200, vic se mi za riditka davat neches. Ne OS riditka nechci. Diky za napady.

    0 0
    • Beeda  

      co tohle FSA Wing Pro OS, 1680kc jestli je sezene… www.koloshop.cz/index.php?… B.

      0 0
      • Beeda  

        aha karbon, tak to Amoeba ale za 4,6k B.

        0 0
        • jecnak  

          … a na mtb. Promin, nejak mi nedoslo, ze existuji take silnicky ;-)

          0 0
          • Beeda  

            aha ja myslel ze uz stavis ziletku:-)) nebo ji uz mas?

            0 0
    • pegal  

      www.koloshop.cz/index.php?…

      .. ale budes je asi muset trochu upravit .. :) .. nebo si udelej fitness kolo ..

      0 0
      • jecnak  

        Hm, vtipalci z Koloshopu. Prave tam jsem je mel objednany a stale protahujou dobu dodani, tak jsem se na ne vybodnul.

        0 0
    • Aiax  

      Na cykloprofi maj Trigony za 1500,– Kc, ale o tehle znacce toho moc nevim. www.cykloprofi.cz/katalog.php?…

      0 0
    • MartinXC  

      Hele, to znám, 5 měsíců jsem sháněl/čekal na dodání Easton EC70 Monkey Lite XC v OS s LowRise, nakonec jsem si nechal klasiku v HighRise. Asi to nebude stejný dovozce, ale schopnosti má obdobné.

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Já jsem na svý EA70 monkey bar, prozměnu hi-rise, čekal taky několik měsíců. Takže to asi nebude nic zvláštního.

        0 0
      • jecnak  

        Aha, tak to jsi me nepotesil. Zkusim to pres znamyho jeste osondovat. Ach jo, to je trh ta CR.

        0 0
        • McBlacky  

          no myslím že s tou rovnou hranou to bude slušná pruda… možná bych si zajel na „služebku“ do Německa a pokoukal tam.

          0 0
          • jecnak  

            No jeste silne premejslim o moznosti, ze tam hodim normalni rodla a necham zbastlit redukci.

            0 0
            • McBlacky  

              to se ti tak líbí ten představec Cdale? no hezkej je páč už ho mám objednanej taky :) :) akorát mě do něj na zimáka stačí pells OS 580mm za 280kč -škoda že verze 600mm se k náme nedováží (přesto to minimálně dva eshopy inzerujou v nabídce) :)

              0 0
    • Gung-Ho  

      A co tady, dokonce i za velmi slušnou cenu :-) cgi.ebay.de/

      0 0
      • enjoy  

        a to ma bejt i hezky nebo jenom ucelny?fuj:-)

        0 0
      • jecnak  

        Dik za snahu, ale tohle je strasne. Duralo obaleny karbonem a jeste k tomu ten design, bez komentare.

        0 0
    • Pebe  

      Nevim teda kolik stojej, ale co třeba Bontrager X Lite OS Carbon Flat. www.bontrager.com/

      0 0
    • jecnak  

      Tak jo, diky Gung – Ho se mi nakonec podarilo ty FSA sehnat na e-bay za lepsi cenu nez v CR. Myslim, ze by se dovozci a hlavne prodejci meli zamyslet a neslibovat neco co nejsou schopni splnit.

      0 0
    • dessloch  

      Cau, trochu OT, ale nevies ci sa da kupit tie rajdy FSA K-force flat vo verzii 25,4 a ne oversize? Pripadne aka je tam cena?

      0 0
      • jecnak  

        To fakt netusim, zkus zavolat do Koloshop.cz

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce