Chris King,Kooka,Ringle a jine...

50 nepřečtených
  • moratii

    Nakupoval tyto dily nekdo v posledni dobe?Nejake veci shanim a rad bych uvital dojmy…) Odkud a jak…diky

    0 0
    • ddd - andy  

      Ano, Chris King hlava – dojem – co chces za dojem, proste King.. od Tinka z bazaru, postou, prosim.

      0 0
    • Gatier  

      naby tu niekdo riesil, pozri do bike a komponenty.. Ringle neviem. Nevidel, nepocul…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To je tedy vazna mezera. No mozna se to na silnickach tak nevozilo jako na biku ;)

        0 0
        • Gatier  

          a spominam si, niekde na obrazku… a prednu tusim aj drzal, celkom tazka a cierna :)

          0 0
      • fousac  

        ringle je neco jako blumy, takovy jako prerostly spendliky… docela dobry na kompot i syrovy…

        0 0
    • miki  

      Tak Chris King hlavovku ted budu dražit na E-bay a cena je solidní oproti čechám,a až bude doma dám vědět.

      0 0
      • moratii  

        jj,ok…taky jsem mel moznost vydrazit,ale co clo a DPH?…)

        0 0
        • miki  

          od doby co jsme v unii už žádné clo ani DPH neplatíš, já tam nakupuji díly už rok.

          0 0
          • moratii  

            No neplatis,pokud nakupujes napr. na Nemecke E-bay…ale pokud je to klasicka americka,tak tam je to jinak…clo a DPH neplatis,pokud nakupujes ve statu evropske unie…

            0 0
            • miki  

              já nakupuji jen v Německu nebo Rakousku ze Švýcar už je clo+DPH ale jinak jsem nadmíru spokojen.

              0 0
              • panacea1  

                neni pravda…clo se neplati ani od Švýcarů…přišlo mi řazení beze cla. Jak tu psal přede mnou ye států EU se neplatí ani clo ani DPH, z USA se platí clo jen při překročení částky 6000,–Kč a DPH. Mi se vyplatilo kupovat i z USA, protože to bylo i s poštovným furt levnější jak u nás… jinak Ringle, Kooka, Chris King se na netu na Ebayi daj koupit v pohodě…

                0 0
                • miki  

                  Tak já kupoval Ve Švýcarech Marcošku 888 za 500 EUR a musel jsem na celnici zaplatit clo i DPH.Kámoš kupoval videokameru za 200 EUR a taky platil

                  0 0
                  • panacea1  

                    jo tak promiň, já myslel že Swiss je v EU, takže jestli neni, tak to platí jako USA, do 6000,– nic neplatíš, pak platíš jak mourovatej :-) sorry ještě jednou za mystifikaci, já fakt myslel že Swiss jsou kámoši v EU…

                    0 0
                • goofy  

                  Svycarsko neni v EU, pokud me pamet neklame…

                  0 0
          • moratii  

            jen dotaz,kdyz jsi se registroval na ebay.de,jak jsi dlouho cekal na ten jejich dopis?

            0 0
            • Mamutt  

              Asi 93 vteřin :o)

              0 0
              • moratii  

                Ze mne, ne a ne dorazit…)

                0 0
                • miki  

                  Takže až uvidím že mě přehodil Moratii tak jseš to Ty??

                  0 0
                  • moratii  

                    …) Chris king moooc rad,ale hlavu mam FRM World Cup,takze to menit nebudu…spise naby potrebuju a kliky…

                    0 0
                    • náčelník  

                      Kliky asi nedostupné: www.lexlog.de/cqp.htm

                      0 0
                      • moratii  

                        Pekny,pekny,ale kde je jeste sehnat…))

                        0 0
                        • Vilém  

                          Tak to uz radsi Morati.Nekdo prodava novy,myslim na cyklobazaru.

                          0 0
                          • panacea1  

                            jo, podle mne je koupil od předchozího majitele, protože před ním je někdo prodával taky funglovky za cca 4500 nebo 5000 tis. já do nich původně chtěl jít, jenže jsem četl recenze, že praskaly, a Morati je již delší dobu nevyráběl, takže když rupnou, tak prachy jsou v trapu. radši bych volil RF Turbine nebo Syncros, XTR 1994…

                            0 0
                            • Vilém  

                              Jo,praskaji.Nekde mam doma fotku,jestli ji najdu tak to sem dam.Normalne se ta trubka roztrhla a vypadolo to jak kdyz hodis prazdny spray do ohne.

                              0 0
                            • moratii  

                              No Syncros bych taky snesl,ale kde je sehnat…RF Turbine ma doma kamos,ale je to hnus…)

                              0 0
                              • náčelník  

                                Já ti dám hnus … :) Co takhle Cook Bros Racing ?

                                0 0
                              • djano  

                                Neviem ako Revolver, ale mam „Al“ Syncrosy, tam by si mozno musel vymenit prevodniky (C9 na povodne nepasuje).

                                0 0
                              • panacea1  

                                já ti dám taky HNUS!!!! to byly jedny z nejlepších klik co se dlay koupit, nepleteš si je náhodou s RaceFace Next LP s jakoby karbonem?? Turbine byly celohlinikový, frézovaný a kovaný…nádhera. syncros koupiš na Ebay i ty AL i REVOLUTION, ceny kolem 3000,– bez placek. většinou jsou to funglovky, Revolution jsou dražší…4500,– Ty Cook Bros jsou taky pěkný ale dost lehký-odlehčený, slybý řekl bych, daj se taky koupit, ne u Štěrby, tam je maj za 10000,– což je dneska nesmysl… jak tu někdo psal tak KOOKA má pavouka nalisovanýho, klikám co máj takovejhle spoj bych se vyhnul…nedá se to lehce opravit když se to povolí, jedině snad zavařit…

                                0 0
                    • náčelník  

                      V Česku jsem videl i tyto kliky: www.eandsweb.com/…104_0454.JPG

                      0 0
            • miki  

              dopis jde ze švýcar cca 1 týden

              0 0
    • náčelník  

      V poslední době to nebylo – kamarádovi stavěl kolo v roce 1996 Zdeněk Pól a dal mu tam právě kliky Kooka a třeba představec, sedlovku a rohy ControlTech – taky pěkný kousky. Kliky měly křivě nalisovanýho pavouka.

      0 0
    • NSbiker  

      No mne vcera bez problemov prisla 66Vf z USA Ebay a neplatil som ani CLO ani DPH. Neviem ako to je mozne, ale som stastny, kua…

      0 0
    • MartinXC  

      Já kupoval před rokem CH-K hlavovku na www.hibike.de, platil jsem kreditkou, přišla za cca týden, stálo to celé cca 3,5t. Nedávno jsem hledal cenu náb a mám pocit, že CH-K věci z netu nějak mizí – asi se netočí v dostatečním objemu.

      0 0
      • panacea1  

        ale jo…třeba v programcycle je prodávaj za cca 14000,–kc, na netu jsou k mání na ebay popř. přímo u CH-K na jeho site. Ale ty ceny nechtěj radši ani vidět…ta hlavovka za 3500 je slušná cena…i tak je to ale dost peněz.

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.