• black.horse

    Tak jak se Vám dneska jelo v tý zimě? já dal jen hoďku na silničce a bylo to ještě snesitelný… ale docela zima brrrr…:-) jak to sakra děláte, že v tý zimě vydržíte dýl?

    0 0
    • mawerick  

      ještě se mi nejelo;) právě svoje tělo překecávám k tomu aby sme se někam vypravili;) a jinak to bue tím že se narozdíl od silničky hejbem;)

      0 0
    • Radek Broz  

      Zima mi az tak nevadi, ale tady se neda jet vubec nikde:o( Byli jsme to zkusit, ale jediny co slo projet, byl jeden silnicni usek s 20 cm vrstvou ujetyho snehu s kolejema dolekopcom po docela dlouhym tlaceni. I na silnicich mame snih:o(

      0 0
    • PT  

      Ha, ja se ted vratil, 2a pul hodiny na silnicce v okoli Brna, zima byla,ale jasno,–8, takze mi z toho vysel krasny zazitek.

      0 0
      • black.horse  

        proboha co všechno si měl na sobě? já měl dole Sensorácký zimní fusekle, klas. tretry + neopren návleky nahoře Mouiru UL, Duo a Sensor Thermal a přesto větrovku-bundu Berkner a na hlavě kuklu+čepičku z nefukem… a stejně po tý hoďce už ma některé části těla začínalo bejt decánko zima:-D

        0 0
        • PT  

          promin,aj odbeh. Ja si koupil k vanocum zimni komplet fassa bortolo, normalni capaky jsou to a nejaka neprfuk buda. Cili toto a pod tim jeden dres s dlouhym rukavem a moira triko, teplo, na hlave ksiltovka, cepice a helma, na nohach tretry, jeden letak z kauflandu a neopren navleky, rukavice lyzarske s goretexem,ale ruce mi mrzly, to jako fest.

          0 0
          • Siddha  

            vidis to ze ty noviny nebo letaky sou fajn, no ne? :) fungovalo to?

            0 0
            • SavaH  

              taky jsem minuly tyden mezi 1. a 2. navleky hodila dvoulist Figra a jak se jelo :o) Opravdu bez legrace a dokonce to i hreje. Pristi vyjizdku kus novin nacpu i mezi 1. a 2. rukavice

              0 0
              • Siddha  

                tak do rukavic nevim, ale jinak je to genialni, minulej tyden PT neveril jak to funguje, ja v tech –5 mel dvoje noviny, tak jsme po Brne a okolnich skarpach shaneli starej papir a noviny aby si taky mohl vyzkouset :)))

                0 0
    • Beeda  

      ja jel vcera 2,5h ve chcanci, tak jsem kolo ani nevytah aby nezamrzl orech a kebule taky ze:-)), jdu na trenager..B.

      0 0
      • Manas  

        Vcera sme s Padlistou a Zvolousem 4 hodiny sjezdovali ve chcanci na Tocny :-)

        0 0
      • petebike  

        trenuj trenuj bikechallange te nemine :-)

        0 0
    • BigDog  

      Dnes po dlouhé době hodinka a dost. Uši a bradu mám jak od šmirglu :-) Už ať je jaro.. mam absťák uááá

      0 0
    • Siddha  

      vcera s PT 2 a pul hodky, dneska jdu na chvilku behat…

      0 0
    • BB  

      včera 3,5 hodiny v desti po silnici a dnes 2,5 v terenu v lese. Zmrzly snih, nadhera.

      0 0
    • dada  

      a ja hniju celej vejkend v praci…dneska mi to i trosku vadi!

      0 0
    • enjoy  

      trosku koketuju s myslenkou ze bych navecer vyrazil,se svetlem. ale nejak se mi nechce umrznout samotnymu a nikdo HC,co by se normalne nenechal premlouvat,nejak nechce:-)

      0 0
      • enjoy  

        ty kravo!:-),tak jsem se vratil:-).ve stodulkach muselo byt tak –15 stupnu.behem ani ne minuty jsem mel ruce uplne promrzly ze nefungovaly.priste lepsi rukavice a pujde to:-). ale jinak vecerni projizdka pekna:-). ps:zajimavy pohled byl na bily,zatuhly olej na vnitrnich nohach vidlice,docela jsem koukal:-)

        0 0
        • mawerick  

          tak to my jsme přežili v kolidku:) lae ledíčku nějak nbeubylo…:) docela jsme se klouzali;)

          0 0
        • petebike  

          sem byl venku autem a na modransky bylo v 19:00 –16, ses magor :-)))

          0 0
    • madcat  

      běžte někam s ježděním v takové kládě!! dneska je u nás –14°C a loni sme se jednou odhodlali za obdobné teploty vyjet a zvládli sme to askorát se posbírat po barákách, řekli sme si že sme pěkný vemena a jeli sme zas dom, to se nedalo :)))

      0 0
    • MARIN  

      Ale jo jezdilo se mi dobre 2,5h na sjezdovce a hned po tom 1,5h brusleni na bezkach a kupodivu mi pri –14 ani nebyla zima. Na kolo uz v takovy klade nelezu.

      0 0
    • rarášek1  

      Hoďku doma na spineru a teď jsem se vrátil z bazenu.

      0 0
    • jonti  

      Ja jsem si to dal pres Roztoky do Kralup a zpatky a byla to sila. Ale s kuklou by to slo.

      0 0
    • mawerick  

      Tak jsme si dali zbraslav a dobry to bylo:) ale klndra teda je festovní:)

      0 0
    • -b-n-x-  

      Podle me jste teda divni. Ja si dneska krasne vymrznul na lyzich. Ovsem freeriding paradni. Nevim, ale me vubec nenapadne, ze bych mel v takovychto podminkach venovat cas necemu, pro co neni ted zrovna nejvhodnejsi obdobi.

      0 0
      • mawerick  

        Divni? to ani ne:) ale baví nás to:) Třeba mě teda na běžky nidko nedostane ani heverem;) a nevíc mám doma nový kolo;) :D tak sem to nemohl vydržet;)

        0 0
      • Radek Broz  

        Podle me je divnej kazdej, kdo nejezdi (na biku samozrejme), jak je to jen trochu mozny;-)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak já jsem si dal hodinu na trenažéru a potom asi půl hodiny fotbal v hale, kde bylo asi o jeden stupeň víc než venku (tak –14) a i tak jsem z toho nemohl mluvit, jak mi zamrzla držka, fuj. Nikdy více… CHCI LÉTO !!!!!!!!

      0 0
      • mawerick  

        Výhoda biku;) nemusím na něm moc kecat;) :D

        0 0
        • enjoy  

          ..nemuzes na nem moc kecat..:-)

          0 0
          • mawerick  

            v létě můžeš;) :D

            0 0
          • mawerick  

            P.S: a pokud bys nahodou byl ženská tak určitě kecáš i v zimě;) :D

            0 0
            • cabbage  

              njn, co se nazastavi to nezamrzne;))

              0 0
            • SavaH  

              jj :o) potvrzuju. Ja prestavam kecat az kdyz nemuzu. Jinak tady ve FR je nadherne – teda pres tyden mrzlo a ted se oteplilo – krasa slunicko.Jenze jak se oteplilo, tak me napad nejaky bacil a ani to slunicko me z postele nevytahlo.Zas tak silena, abych s horeckou plnila 8hod treninku/t. nejsem.

              0 0
    • rock  

      Dneska asi 1.5h. Za větrem pohoda, na větru jsem si připadal jak Skopčáci u Stalingradu. Trpěl obličej a prsty na rukou (asi to připečení rukavic na kamnech na začátku zimy s neprofukovou membránou zamávalo) …

      0 0
    • ju.mu  

      Sobota a neděle odpoledne běžky a večer orbitrek.

      0 0
    • hanz  

      právě jsem vylezl z vany po absolvování pusteven dh oxygen cupu…když jsme naprosto promrzlí po celím dni řešili zamrzlou naftu v autě tak nám horská řekla že je přes 20 pod. Naštěstí to teda nakonec začlo fungovat.......

      0 0
    • Martinkaa  

      My jsme byli s Pekackem dneska na bezkach a byla to hotova polarni vyprava :-). Bylo nadherne, ale priserny vetr a –20°C. Bylo to drsne, ale stalo to za to :-). Paradox je, ze vcera jsme byli taky a bylo +2°C a kapala voda ze stromu…

      0 0
      • Pekáček  

        Polární výprava :o) V lese pohoda, ale na pláních boj o přežití. Nowind, moira s neprofukem, rukavice = prd platný, takovou fujavici v takový kose jsem ještě nezažil. Ale stálo to za to! http://www.bike-forum.cz/…22230828.jpg

        0 0
        • mawerick  

          no fuj;) to je mi zima jen z té fotky:D

          0 0
          • Pekáček  

            Ještě teď mi hoří tváře a mám oči jak angorák 8o)

            0 0
            • mawerick  

              no to věřím:) u nás taky žádný teplo:) mi stihla asi za 5 minut nepití zmrznout voda v ahičce od camelu:) takže jsem jel zbytek švihu na sucho:(

              0 0
              • Pekáček  

                Mohl jsi žrát sníh, toho je kolem dost, ne? :o) A zmrzlou hadičku počůrat, takto jsem loni rozpohyboval kladku šaltru co mi zamrzla po projetí mělkým brodem a následném zastavení :oP

                0 0
                • mawerick  

                  sněhu právě moc není už… aspoň u nás v práglu ne… zato led se drží festovně:) po tom dnešku jsem začal koketovat s myšlenkou hřebů:D to místama nešlo skoro ani tlačit:)

                  0 0
                  • enjoy  

                    no ja jsem se na jedny ledovy plotne elegantne zastavil(nebylo najednou kudy kam,vsude okolo jenom led a navic skopce:-)),dal nohu dolu a rikal si ok,ustal jsem to.jenze ne,na tom ledu nedrzely ani moje nohy:-D

                    0 0
        • Gatier  

          tak si mal skusit bez rukavic

          0 0
    • petebike  

      ja dal v sobotu po modransky street jenom hodku – nebyl cas:-(, vcera v nedeli 1,5 hodiny na ziletce po stechovicky street, docela mazec :-(, ale pekne svitilo slunicko,

      0 0
    • vlk  

      chce to kvalitní oblečení.Jediný problém zůstává obličej.Při takových mrazech po delším pobytu venku nějak víc cítím lícní kosti.Masti na ksicht má pokožka nesnáším a kukla je nahouby-protože jak dýchám, tak to mrzne u huby a pak studí. Jak to řešíte s tváří vy.Já prostě musím vydržet a trochu jsem si zvyk.

      0 0
      • petebike  

        presne jak rikas kvalitni obleceni:-) a tak i kvalitni kuklu :-) at zije NW, uz mi nekolikrat zachranila „hubu“

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Měl bys vyjet aby sis to taky užil. Jinak já mám 17ks a sem naprosto country. Hlavně ty plíce po nemoci nezvládaj ten ledovej vzduch.

          0 0
          • petebike  

            jezdim jezdim, budto po praci a nebo o vikendu, a uz se docela i tesim na mesovani, nejak me to stehovani stve, ale musi se to udelat :-(

            0 0
          • rarášek1  

            Teď bylo ve zprávách na Nově, že bude o životě šílenců v mrazu,mimo jiné i o kurýrech. Tak doufám že tě uvidíme v akci. Budou si prý zkoušet jaké to je.

            0 0
            • petebike  

              jo to uvidíte, Pavel to je ten jezdec, ja tam budu jako operator, tocili to pred 14 dny :-) a ten porad je o geniech a silencich a to jsme prave my :-)))

              0 0
              • rarášek1  

                Závidím, dneska jsem radši nevyjel ani autem, měl jsem strach aby se mi nezlomilo v zatáčce :-)

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Já na to čekám. Mám Novu puštěnou.

                  0 0
                  • rarášek1  

                    Ták jo. Už jsem to viděl a nezávidím. Jen helma chyběla…

                    0 0
                  • Pekáček  

                    Teda ty výdělky nic moc!

                    0 0
                    • petebike  

                      vydelky jsou takovy jaky si udelas :-))) a to co tam jezdil Pavel tak bylo pri nataceni, takze to tak brat nemuzes…

                      0 0
                      • Pekáček  

                        No to možná jo, ale todle bych dělat nemohl, za chvíli bych se na kolo nemohl ani podívat… Takže podle mě je to dřina a dřina a dřina. A ještě hltáš smrad a neseš svoují kůži na trh.

                        0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Ty si podle bráchy celkem našláplej, tak pokud máš eště talent pak ti nic nebrání přestěhovat se do Prahy a vytvářet 44 kolíků měsíčně. Neni to nic nemožnýho.

                      0 0
                  • Radek Broz  

                    Obcas jdu na DH fakt v hnusnym pocasi a nikoho jinyho na to samozrejme neukecam, ale proti tobe jsem fakt mekej;-) Respekt! Ja bych to nedaval ani den.

                    0 0
                    • petebike  

                      clovek by me zkusit vsechno :-) tohle je nekdy dost adrenalinova prace :-)))

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        No to verim. Me by hodne rychle neco sestrelilo.

                        0 0
                        • petebike  

                          no po centru ty auta moc rychle nejezdi, horsi to je z tramvajema – ty ti neuhnou :-(((, ale jde to, horsi je pak magistrala a dokonce sem vydel typka i na Jizdni spojce

                          0 0
                      • blue  

                        ja zas rikam, ze nemusim mit vsechno :-) toho adrenalinu si obcas uziju pri jezdeni do prace a to mi bohate staci :-)

                        0 0
      • fousac  

        nech si narust fousy.. ;)

        0 0
        • vlk  

          když mám fousy, tož to se nechce zase přítulka tulit :o)

          0 0
        • black.horse  

          jojo, nejlepší izolace a když ještě vezmeš kuklu, máš vícevrstvý systém:-)

          0 0
    • vili  

      na kole sem nebyl, ale zase sem celej den hral beach :-D, byl sem zpocenej jako prase,akorat mne trochu mrzly nohy..

      0 0
    • jihra  

      Tak jsem vyrazil. Na ruce pořádné rukavice od rákosníků za 90 Kč, na nohy 20 let staré „sněhule“ a jelo se. Celkem pohoda, akorát mi zmrznul čaj ve flašce i když jsem měl flašku v kapse pod větrovkou. Největší problém se zimou – bylo mi poněkud zima na záda. Když má člověk ruce natažené na řídítka, tak jsou na zádech všechny vrstvy oblečení natlačené na sebe a není mezi nima dostatečná hřející vzduchová vrstvička.

      0 0
      • Páník  

        na to pomuze jezdit s batohem

        0 0
        • JSt  

          na to pomuze dobry obleceni. ale jeste sem nenasel lek proti mrznuti ruk, snad jen telerukavice :)

          0 0
    • Manas  

      Na kole jen o vikendu – valce pac se mi do zimy nechce. Jinak 2× tydne 4 hodiny badmintonu. Neskutecna prasarna.

      0 0
      • Fernetbiker  

        Taky jsem pred chvilkou premyslel o tom ze vyrazim na bika,ale jen jsem vystrcil nos tak me to preslo!Aspon aby to vylezlo nad minus pet!

        0 0
    • Gatier  

      no v pondelok pri –15, ale len po meste a dalo by sa, keby som nebol nascipany. Inak na tele tenka moira dl rukav, moira ta najhrubsia seda, dres dl rukav, bunda z predu nowind, kukla moira, capica fleece, kratasy, dlhasy zimne, navleky na kolena nowind, gorace nohavice, tenke ponozky, let.tretry, neopren, noviny by pomohli a na rukach lyziarske rukavice.

      0 0
      • McBlacky  

        tenké ponožky a letní tretry + neopren = kurevská kosa :) já vozím tenký a tlustý ponožky, zateplený návleky a pod – 7 už je to tak tak

        0 0
        • Gatier  

          ved aj bola, som myslel ze to tam je vidiet

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Boty TOMMY HILFIGER s integrovanou neoprénovou vložkou, windstopráky NORTHWAVE, triko PROGRESS, bunda FILA do minus 30, rukavice SCOTT do minus 30 a čelenka ČSOB.

            0 0
        • JSt  

          dost pomuze natahnout pod navleky jeste pres tretry stary teply ponozky s vystrizenou dirou nakufry. moc ponozek do treter neni dobry, pak mas nohu stazenou a dostatecne se ti neprokrvuje ⇒ pekne nabrousena kosa

          0 0
        • rock  

          Já jezdil do půli prosince bez návleků, jen s těmi letními ponožkami a tretrami (letos; loni jsem neměl nášlapy, tak jsem zimu přežil v letních teniskách). První vyjížďka se zateplenými neopreny mi připravila teplotní šok :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.