• Corbett

    Předplatitelé Vela ví o co se tu jedná a proto se ptám, co na to říkáte? Já jsem zatím v ruce nic podobného ještě neměl, tak se mi to docela zamlouvá. Docela si dokážu představit, že bych podle toho někde vyjel. Docela dobře spracované.

    0 0
    • black.horse  

      ehm, nemá se to říkat nahlas, ale nebyla by tady dobrá duše, která by mi to přepálila? (Před Vánoci jsem peníze na předplatný neměl, tak zase kupuji Velo ve stáních a obchodech:-) ) Jo a za to CD něco připlatím nebo můžu dodat něco na výměnu…:-)

      0 0
      • RomanH  

        A myslis, ze to bude stat za to ?http://ivelo­.cz/diskuze/ve­louni/345

        0 0
    • Radek Broz  

      Ted nechci nijak vandrovat do Vela, ale ty fak „nejkrasnejsi“ trasy ti stejne ukazou jedine mistni. Nedavno byla v takovy ty turisticky rubrice trasa pobliz myho bydliste a nektery useky se daji jet rozhodne hezci cestou.

      0 0
      • vili  

        tak presne todle si myslim po shlednuti nekolika tras na tom cd.Ale treba ty ostatni budou lepsi a pro cloveka, kterej hcce nekam jet kde to nezna je to podle me dobry…

        0 0
    • pavelr  

      Já bych to taky neviděl tak horký. Vesměs to budou trasy určené pro rekreační cyklisty a pro rodiny s dětmi. Jako předplatitel Cykloturistiky ho dostanu taky. Jenom nevím, v jakém stavu, protože otvor do schránky je strašně malej. Tak ho nejspíš v inkriminovaný den zalepím a připíšu na schránku nějakej blábol pro pošťačku.

      0 0
      • Luka  

        Me do prace chodi casopisy rozbaleny (pani postacka asi je hodne zvedava), takze pochybuji ze by dorazilo CD … :/

        0 0
        • Páník  

          heh…asi naka setriva bikerka:)…tak ji to hod na hlavu a ztezuj si

          0 0
    • petryk  

      Vzhledově to není špatné, výběr tras není největší, otaázkou je, komu je tenhle výrobek určený. Taky bych řekl, že spíš pro rodinné výlety, já bych podle toho nejel…

      0 0
      • grafik  

        jake trasy jsou tam kolem Olomouce? (doufam, ze ne jenom pomoravi… :D )

        0 0
        • petryk  

          Žádné, buď v klidu, známe lepší:) Je tam akorát Nízký Jeseník, ale ten mě taky moc neuspokojil…

          0 0
    • BB  

      koukl jsem na trasy ve středočeském kraji, udělané to není špatně, ale trochu mi vadí, že to hodně tahají po silnici, alespoň pokud jsou černé čáry alfalt. Dobré je, že v mapách jsou turistické trasy, tak se člověk může orientovat podle nich. Celkový dojem dobrý.

      0 0
    • Twister  

      Mě to přijde dost chudý. Design mě neoslovil a výběr tras – zklamalo mě, že ani jdena nevede kolem mě. A ty mapy jsou taky podle mě jen tak orientační, a člověk si s sebou musí vzít ještě turistickou.

      0 0
    • MARIN  

      za nazvem mel byt dodatek: … pro trekingova kola

      0 0
      • vili  

        zkus si projet kolem priglu na treku :-)

        0 0
        • dafe  

          jo bylo to dobry, parkrat jsem slez ale jinak super stezka

          0 0
      • Pijer  

        No vždyť se to jmenuje „NEJKRÁSNĚJŠÍ TRASY pro horská a krosová kola v ČR“ :-)

        0 0
    • MARIN  

      Tomu ze nejsou mapy orientovane na sever jsem se vsiml az kdyz jsem se nemohl zorientovat v mape me znamemu okoli – kdo tohle vymyslel ?!?! Podrobnost a popis tras taky k nicemu. Nechtel bych podle toho jet v neznamem terenu protoze uz kdyz se podivam na zname okoli tak je mi jasny ze cizinec musi moooc bloudit. Turisticka a bezkarska mapa je jen pro informaci ze neco takoveho existuje a da se to koupit (na bezkarske je snad jedna trasa jako demo

      0 0
      • divinol  

        možná se to hodí ale třeba Křivoklátsko má víc pěkných tras…to si asi každý najde sám…je to dobré pro směr a inspiraci kam jet… stejně radši jezdím podle turist.mapy…připadá mi to nejlepší,cyklomapy jsou jak známo naprd…ale kdyby někdo chtěl,udělal bych kopii i když se to asi nesmí…zdarma…

        0 0
        • divinol  

          :-)

          0 0
        • MARIN  

          Zase na ne vylozene nenadavam. Ja jen ze kdyz uz je to prilozeno u spec. cyklozurnalu tak to mohlo nebo spis melo vypadat jinak. Hodnotim trasy v mem okoli a par externich kde jsem byl a rozhodne pro MTB bych volil uplne jinou trasu. Priklad (nevim presne cislo trasy jsem v rachote :) Krusne hory: je tam cesta z nadrze Flaje do Ceskeho Jiretina a oni to vedou po asfaltu a pritom je z Flaji nadherny singl podel stareho plavebniho kanalu.

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.