• Verte

    Prosím, máte někdo vyzkoušenou pružinárnu kde se dá objednat podle vzorku tvrdá-měká pružina do vidle?

    0 0
      • Verte  

        Díky, to jsem samozřejmě vyhledal a četl. Nějaké nové zkušenosti?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tam je toho urcite vic. Se to probiralo nekolikrat. To byl jen priklad :)

          0 0
          • Verte  

            Díky, mě to našlo snad 200 odkazů. To se nedá všechno pročítat. Některé jsem poslal do tisku… Tak jsem myslel zda někdo neřešil teď něco a konkrétně mi pošle název pružinárny. Dají se hledat i na netu, je jich spousta. Ale třeba už někde právě ty pružiny do vidle dělali a budou vědět o čem mluvím. Tak ušetřím vysvětlování a čas. I kvalita bude lepší než začít někde od začátku vysvětlovat co je to kolo, co vidla…Díky..

            0 0
            • bolekkrutor  

              zdarec,tak s výrobou pružin máme (jako krutor)dost,bohužel vetšinou neblahých zkušeností-problém je hlavně s velkejma do tlumiče,ale ty menší do vidle jsou celkem v poho-co se týče tvrdosti,snad každej kdo pružiny vyrábí,má program podle kterýho ti to spočítá,bude po tobě ale chtít v procentech,o ko­lik to chceš tvrdší nebo měkkčí-možnosti:p.Čermák-ve zlatých stránkách Modřice,p.Klouda-tel:603801982-a nejlepší,kde nám konečně vyrobili i slušnou velkou pružinu(do Hrotora)nevím název firmy,ale je to ve Velké nad Veličkou-zlate stranky…

              0 0
              • Verte  

                Díky už jsem do Modřic volal. Zdají se seriozní a v obraze. Chtěl jsem to na pčkání ale to nejde. Jenom test prý trvá 4 hodiny a navíc tepelná úprava. No to s tou životností není dobrá zpráva. Ale dát za novou 690,– to se mi zdá velmi ale velmi předražené. Tak až pojedu do Modřic tak se tam stavím. Díky

                0 0
        • Caryfuk  

          Většinou hodně negativní. Nechával jsem si dělat pružiny do vidle a pokaždé *******. Blbej postup = rychlá únava. Prostě bláto. Samozřejmě, všichni to počítali.:(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.