• Splinter

    Já vím, že je toho v historii dost.. Ale nezjímá mě co si kdo nich myslí… Zajímá mě hodnocení těch co je mají, nebo znají někoho kdo je má. Uvažuju o výpletu GX4 na véčka ve verzi race…

    0 0
    • kesu  

      ma je kamarad,prijdou mi pomerne mekky ale jinak ok.ps chce to ale slusny zachazeni,vydrzej maximalne to co obdobny kola zapleteny.Nicmene v tylde ceny bych se mrknu po crosslandech(nekdo tu psal ze se daj sehnat do peti..)

      0 0
    • Elwing  

      Mám motexy, jsem s nima spokojená, ale taky bych řekla že jsou trochu měkčí. Párkrát mi je museli centrovat, když sem se učila skákat na obrubníky :) Taky mou blbostí mi prdlo několik drátů a špatně se sháněj ty stejný placatý, takže tam mám normální stříbrný.

      0 0
      • Splinter  

        Hezký kolo,fakt:o) Ale začínám o Motexech pochybovat.. Jestli jsou měkký tak to je blbý:(

        0 0
        • enjoy  

          no hele:-),neznam skoro nic horsiho nez to narvat zadnim kolem primo do obrubniku:-).zase bych to tak nehanel. ale nadruhou stranu,je nesmysl kupovat si neco tak levnyho,jenom aby to lip vypadalo a pak si mel problemy s nahradnimi dily.

          0 0
          • Splinter  

            Ještě horší je narvat předním:o) Ale tak já je zas nějak nehaním, ale asi by mi dlouho fakt nevydržely (i když nehopsám na obrubníky)…

            0 0
            • enjoy  

              horsi pro tebe:-))

              0 0
              • black.horse  

                horší je narvat to na dirtu do proti svahu:-D V Tvém případě praskne kolo… v mém případě protisvah:-D

                0 0
          • fousek  

            znam i horsi veci nez je obrubnik a Padlista a mistni DH crew jich znaj asi jeste o dost vic nez ja

            0 0
            • cabbage  

              podle me nejhorsi vec kterou // Padlista a mistni DH crew// zna je kopec bez lanovky:o)

              0 0
          • TinkTink  

            Pokud nedopadnes na obrubnik aspon z pul metru ve vysoky rychlosti, tak by to moje kola urcite prezily :)…teda verim tomu, ze XC i DH by to vydrzelo i z metru…ale musel bych to zkusit aspon trosku vytlumit :o)

            0 0
          • Lister  

            S náhradnímy díly není nejmenší problém, stačí při objednávce připsat, že chceš i náhradní dráty a pošlou ti jich kolik chceš. Já jsem teda ještě žádný nepotřeboval, asi po 500km se mi hnulo zadní kolo asi o 1–2mm do boku poté co mi prošel šutr přez plášt až na ráfek, jinak zatím držej a to má určitě krapet víc kil než Elwing.

            Jinak do boku jsou trošku měkkčí a naopak toho bohužel moc nepohltí, ale za ty prachy si rozhodně nestěžuju, třeba na zimáka super věc. Já je bral v nouzi, kdy se mi rozlpadly starý a já chtěl rychle jezdit a víc než 3 tis jsem v momentě neměl.

            0 0
            • Splinter  

              Sem za 3 viděl zapletený Ritechey Pro na DT dratech a LX nabach… Tak přemejšlím…

              0 0
              • Tomcat_1  

                Jo, ja taky a taky premejslim :-) Vaham, u obojiho je neco za neco. Nechal jsem si ty Ritcheye i zvazit, presnou vahu si nepamatuju, ale vyjdou skoro nastejno s tema Motexama. Pokud Ti to pomuze v rozhodovani…

                0 0
                • Splinter  

                  Váha +/- 100gramů nic nezachrání. Jde mi o to aby ty kola něco vydržely… Takže to hraje spíš pro ty Ritchey… Teďka mám na kole Alivio + rafky alex DA16 a zadní náboj je v pr.. po 10kkm.. Dráty praskaj jak struny a už mě to nebaví, furt mít strach kde zas co rupne..

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Jestli do toho možu trošku vrkat, tak stejně ve finále hodně záleží na tom kdo ti to uplete. I dobrá sestava se dá lehko pokazit. Byt tebou tak nakoupim materiál (dle finančních možností) odvezu to k Páleníkovi a fertich. :)

                    0 0
                  • Siddha  

                    ritcheyho rafky nebrat! za lepsi poniz sezenes mavica a na toho alespon lze normane nasazovat plaste!

                    0 0
                    • vili  

                      presne tak,ritchey sou na hovno

                      0 0
                      • enjoy  

                        compy asi jo,taky stojej „par kacek“.ale procka a WCS nejsou vubec spatny.

                        0 0
                        • vili  

                          mel sem (mam) pro a je to to samy

                          0 0
                          • enjoy  

                            jsem v tvym profilu koukal ze mas compy.no nic.nevim jestli je rozdil v necem jinym nez v kaliskovani,ale kazdopadne se na ty PROcka da uz docela koukat:-)

                            0 0
                            • vili  

                              mam jiny uz treti kola :-)

                              0 0
                    • Lister  

                      Na druhou stranu tohle je taky pravda, paradoxně Ritchey ráfky vs. Ritchey pláště – ta nejhorší kombinace co jsem zažil :(

                      0 0
                    • Vojtas  

                      to nasazovani je u nich priserny, ale jinak celkem vydrzej

                      0 0
                  • Tomcat_1  

                    Anebo v Bikezone ty jejich zapleteny kola Cannondale/Coda. At mas o cem premejslet…

                    0 0
              • Lister  

                Za tu cenu bych bral to, co píšeš ty.

                Ale jednu výhodu Motexy fakt mají, jsou prostě efektní, dost lidí si teď moje kolo prohlíží (většinou amatéří, ale i to potěší :o) ), i když je celkově o ničem, tak ty kola ho pozvedly. Občas se zadaří i dost dobrá hláška od kolemjdoucích – jako třeba tak: drahý kolo a chybí mu tam dráty :))))

                0 0
                • enjoy  

                  jo,my kola(crossmaxy) si taky obcas prohlizej.hlavne mlady kluci v metru,zvlast jeden:-).z niceho nic povida:hele,tyhle kola..,jsou dobry?ja ze o nich uvazuju,jsem je videl na netu asi za trojku. tak jsem mu opatrne vysvetlil ze podobnost je ciste nahodna:-) njn,proste me dostal..

                  0 0
              • enjoy  

                prakticky to samy jsem mel(mam) na visionovi.nevim no,jsou dobry.vlastne nepoznam rozdil mezi crossmaxama,timhle a X717,cerit,DT dra­ty.

                0 0
                • jecnak  

                  Pak nechapu proc jsi si je kupoval.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    to byla jen recnicka otazka, ze jo? Kazdy to tady prece chape :))

                    0 0
                  • enjoy  

                    nechapu co chces nechapat:-).jakoby ti do toho neco bylo:-). ja zase nechapu proc utracis za crossmaxy na keramiku.. ted v zime jsi ale urcite z kopce mnohem rychlejsi:-)). ps:rekni nejakymu ridici s peknejma alu kolama k cemu mu jako jsou..,jsem zvedavej jak poridis:-).

                    0 0
                    • jecnak  

                      Recnicka otazka. Navic ti jako obvykle musim napsat, nauc se cist a prestan napadat.

                      0 0
                      • Lister  

                        Ani ne, tohle má svoje opodstatnění, a důvod je naprosto stejný jako u kola a vzhled nemyslím :)

                        0 0
                        • jecnak  

                          Jestli reagujes na tu narazku s autama, tak ja moc velkou podobu mezi slitinovyma kolama u auta a zapletenyma kolama nevidim (kazdy je tam co se tyce dynamiky pro uplne neco jinyho).

                          0 0
                      • enjoy  

                        no vis co,radsi v klidku priznam ze moc(spis vubec) rozdil nepoznam,nez abych tu pripadne machroval a laboroval jak je to strasnej rozdil a jak presne vim kdy se to chova uplne jinak atd.. napadani jsem si nevsiml.. myslim ze nic zavaznejsiho nez jsem bezne zvykly od tebe:-)

                        0 0
                        • jecnak  

                          Co veta to perla. Hergot trochu logiky, slova nejsou kameni, ktere se jen tak sype.

                          0 0
                          • enjoy  

                            rikam veci jak jsou a ty se snazis tomu vyhnout..?:-). ze slohu jsem byval mezi nejlepsimi,asi bude neco spatne na tvoji strane:-))

                            0 0
                            • jecnak  

                              Cemu se snazim vyhnout? Napsat, ze jsi si je koupil jen kvuli vzhledu abys mohl machrovat?

                              Dobre ze vim, ze jsi byval ve slohu mezi nejlepsimi. Bez toho bych mel cely zivot pocit, ze mi neco chybi a mozna nejsem sam, kdo by se tak trapil. Takze diky.

                              0 0
                              • enjoy  

                                ty tu telepatii proste nepotlacis:-). crossmaxy jsme si koupil protoze jsem po nich nekolik let touzil,ne proto abych machroval:-).ps:coze si to rikal o napadani?:-). ale nic,tahle diskuse je hoodne o nicem.

                                0 0
                                • jecnak  

                                  Jo telepatii uz mam priznanou, tu mi nikdo neodpare. Co se tyce duvodu proc jsi cmaxi koupil, ja jen napsal co si myslim. Psal jsi at to napisu, tak to mas. Co jsem rikal o tom napadani – cist umis, teda skutkovou podstatu cteni naplnujes, nic vic. To vis, ucim se, jen ty smajliky jsem linej psat…

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    me by jeste jenom zajimalo z ceho mas takovej pocit.myslim ze jsem nikdy na zadnym srazu s crossmaxama ani nicim jinym nemachroval.ale nic:-).ze tady napisu co si myslim ze je dobry a nejak chlapec kterymu v detstvi rodice moc nedopravali si to vezme jako utok na vlastni hodnoty,to neni moje starost:-).a od ty doby furt samy smajliky:-).ps:ironicky nepisu!:-) pisu jak pisu a s tim nic neudelas,o in­teligenci to nic nevypovida..:-).ty se porad snazis psat oproti mne tak pekne ucene,az to prehanis,pred kazdym „si“ neni zapotrebi psat „j“:-)

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      toho chlapce jsem myslel obecne,ne na tebe..

                                      0 0
                                    • jecnak  

                                      Dam ti jednu dobrou radu, nauc se psat bez smajliku. Pisu odpovedi na tve prispevky jen proto, ze se mi nelibi jak je pises. Ani tucet smajliku nemeni smysl nekterych vet. Normalne nemam nejmensi potrebu se s tebou bavit, coz vis. A jak pis to nech na me. Dobrou noc.

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        hlavne mi nerikej jak myslim sve vety,to prosimte ne:-). jak pises mam nechat na tobe?no dobre.a udelas pro me to samy?:-))).

                                        0 0
                                        • jecnak  

                                          Ja ti nerikam, myslis sve vety, ale ze casto maji asi jiny smysl, nez si myslel. A zadny smajlik tomu nepomuze.

                                          0 0
                                          • Splinter  

                                            Tak už se nahádejte… už mi to leze moc ke kraji:o)

                                            0 0
                                          • enjoy  

                                            pisu je kdyz neco myslim s usmevem na tvari a ne ironickym,kdo by se v tom pak vyznal.jestli to nekdo chape jinak tak to ma blby no. pamatuju se ze tu bez smajliku byly docela problemy:-). jestli jsi zrovna ty antismajlikovej aktivista,tak jo,dobry,ale nech to na me:-). ps:a budu se snazit aby me vety mely smysl takovy,jaky jsem zamyslel,aby mely smysl.

                                            0 0
              • bajaja  

                za nejakych 3200 mas lx disc naby s mavicama 317

                0 0
                • Splinter  

                  JO díval sem se na kološopu.. Dík..

                  0 0
      • Peslezedirou  

        Tak si kup černou barvu jakou používají modeláři a dráty si normálně štětcem natři. Na drobný opravy poškrábanejch drátu a třeba i komponentů se dá v nouzi použít i černej lak na nehty.....

        0 0
        • Lister  

          jo s tou modelářskou barvou to ses trefil, to byla první věc co jsem koupil, když jsem vytáhl Motexy s krabice :) Ta barva na těch drátech bohužel moc nevydrží

          0 0
          • Tomcat_1  

            Lepsi je ten drat vyndat, kopit si vypalovaci barvy na sklo a doma v troube vypalit. Pak to drzi lip jak ty lihovky.

            0 0
            • Peslezedirou  

              Tak teď by se měl u tvého příspěvku objevit kozlík šikula :o) Fakt dobrej nápad, určitě vyzkouším.....

              0 0
              • JMT  

                este rekni ze mas motexy.....

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Proboha jen to ne ! :o) Mám teď nový kola s černejma špicema a občas se na nich něco škrábne…

                  0 0
                  • JMT  

                    dou svetem zvesti ze sis prej kolo pomrvil kotoucema…

                    0 0
              • Tomcat_1  

                To jo, sikovnej jsem, uplnej simpanz :-))) Ale tohle mam odzkouseny, jinak doma sa da hlinik i naeloxovat – treba s pomoci nabijecky k autu, H2SO4 a barev Duha. Ale z chemie jsem vzdycky propadal :-)))

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce