• tačvud

    Potřebuju poradit s výběrem pedálu na bika,kterého si přes zimu skládám.Doporučili by jste raději pedály Time nebo Crankbrothers ? Chci zvolit jen z těchto značek.Prosím o seriózní odpovědi, ne typu rady ptáka Otvíráka. Děkuji. Jarda

    0 0
    • black.horse  

      No, šlehače už dost lidem zničili tretry:-/ teda co sem slyšel… takže zkusit Time? pokud to nebude stejný… no, asi bych šel do něčeho jinýho, ale když jen tenhe výběr, tak Time… ať poraděj, co už je vozili…

      0 0
    • Rolei  

      mám time a jsem spokojenej jen si nemůžu vyzkoušet kola kamarádů protože většina lidí vozí shimana. To považuju za docela minus ale co už…

      0 0
    • Radek Broz  

      Jeden kamos ma Timy, jeden CB, oba jsou spokojeny. Ten s CB teda prechazi na Timy, jelikoz se mu libej a neustale musi neco ladit;-) a tak CB budu vozit ja. Oboje jsou proti SH bezproblemovy, ceny stejny, takze ber, co ti padne do oka. CB maj mosazny kufry, takze jsme se bali, ze se brzo ochodej, ale sezonu vydrzely a menit jeste potreba nejsou.

      0 0
    • MartinS  

      Osobně bych doporučil Time, modely XS, XS carbon, XS titan carbon jsou funkčně stejné, liší se hmotností a cenou, dá se na nich nastavit síla pružiny. U levnějších modelů(XE, Alium S, Alium) se toto nastavit nedá.

      0 0
    • Mamutt  

      Time Atac XS Ti Carbon je oproti CB Triple Ti o 100g těžší, ale stejně je vozím… Pohodlí, fce, hladší chod… gramíky ušetřím jinde, s Eggbeatery jsem se nesžil.

      0 0
    • RomanH  

      Ctvrtym rokem vozim TIME ATAC, maximalni spokojenost. Soucasny ATAC vypada jeste lepe (odlehceny, lepe cistitelny vnitrek). Na CB si zde dost lidi stezovalo, mrkni do historie.

      0 0
    • Roman  

      Najel jsem na CB 5000km a na nových Time 1000km. Nechtěl jsem je měnit, protože mi vyhovovaly a do dnes je mi po nich smutno, ale kufry jsem měnil jak ponožky. Pokud jsem vyglechtané kufry nevyměnil (za těch 5000km 4tvery kufry po cca 500kč), tak mi bota vůbec nedržela a časem dokonce šla vyndat bez odporu vertikálním směrem.

      Na boty jsem negativní projev neviděl (spešly). Time se mi tolik nelíbí, ale subjektivně jsou více funkční. Jezdil jsem i welga cca 1500km, levné, ty jsem zahodil…

      0 0
    • McBlacky  

      ¨bych skusil nový ritchey…

      0 0
      • Pekáček  

        No já Ritcheyům nevěřím, po zkušenostech s V3Comp už nikdy. Rupla mi osička, pořád se v nich dělala vůle a lezl do nich bordel. Po nějaké době v nich nedržely kufry, ani nový. Zlatý Shimana PD-M520! Ritchey V3Comp v té době – 2200kč. PD-M520 dnes máš už i za 730kč. Kvalita provedení jednoznačně v neprospěch Ritchey.

        0 0
    • McBlacky  

      http://www.yatego.com/…-force-ti-ti?…

      tohle je mega mega vychytávka a jen o 20gr těžší než cc triple ti

      0 0
    • hermes  

      No ono záleží na ochotě dát za pedály cca 2000,–Kc, já mám objednaný SH M-520 za 730,–, myslým, že za tu cenu není co řešit, tada pokud nechceš závodit…

      0 0
      • McBlacky  

        a na 520 se nedá? :)) Ps:ty pravý lahůdky stojej klidně desítku :) To je teprve psycho

        0 0
    • jecnak  

      Nejdriv by to chtelo se ale seriozne zeptat. Zatim vime, ze skladas bika pres zimu. Pak by mozna bylo lepsi tam dat sneznice, nebo jestli ho pres zimu skladas a pres leto rozebiras…

      0 0
      • MartinX  

        Souhlas! :-) V zimě ve sněhu v letních tretrách – nic moc i s návlekama! Obyčejný al pedály se zarážkama a pořádný zimní botky a budeš vysmátej… sám to tak řeším a kromě toho, že nemám problém se zmrzlejma nohama, tak se krásně břibržďuje na ledě! :))) ALE – každý je strůjce svého štěstí a já sám bych do zimáku zase tak moc neinvestoval!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.