• Letos bych si konečně chtěl pořídit Camelbak, jenže nevím který.Sice 2litry u Lobo by mně stačily, ale zase chci v něm vozit ještě větrovku,peně­ženku,malej digital Canon V550,mobil,pár tyčinek a popř. ještě vestu.Takže prosím o názory a zkušenosti ohledně tědlech dvou Camelbaků.Dík.Ahoj

    0 0
    • BB  

      mel jsem oba, takze Lobo senzacne sedi na zadech, ale nic se do nej nevejde a poti se zada. Mule bez problemu pobere vse, co pises, ale pokud do nej das vice tekutiny, nez cca 1.5 litru, tak je na zadech tak nejak protivne nestabilni. Proto jsem presel na Hydrapak Team AS a do nej se vejde vse, co pises, sedi na zadech jeste lepe nez Lobo a nepoti se zada. Navic se da obratit naruby a poradne vytrit do sucha.

      0 0
    • chupas  

      vozim mulu a je to rozhodne prinos – tahat sebou vice vody. teda ja na cely den 3 litry vyuziju a naky jidlo a obleceni a dalsi blbosti se taky hodi. je tak vic universalni a presto ne moc velkej.

      0 0
    • Meesha  

      ja mam taky mule a spokojenost. Vejde se tam presne to to pises. Da se i narvat, ale pak je to dost neprijemny. Kdyz sem si ho poridil, tak sem vozil vsechno a chlastal jak divej :-) Ted sem prisel na to, ze mi vadi a sem linej to mejt (protahovani hadicky a ukladani vaku je opruz) takze vozim bidony a neco v drezu.

      0 0
    • climber  

      Mule, mám starší i novější typ a oba se osvědčily. Právě kvůli tomu, že jsem jezdil hodně v horách a potřeboval jsem s sebou vozit nějaký krámy (multiklíč, duši, větrovku, mapu, prachy, svačinu…) jsem šel do Mule a nelituji.

      0 0
    • náčelník  

      Nový M.U.L.E. vypadá moc pěkně.

      0 0
    • RomanH  

      Ctvrtym rokem vozim MULE, maximalni spokojenost. Ty 3 litry vody ve velkym vedru vyuziju.

      0 0
    • Verte  

      V Bonus programu Český spořitelny mají jako odměnu za to, že platíš kartou taky „nějaký“ bak na vodu. Není tam žádný popis výrobce. Nevíte prosím někdo co je to zač a zda má cenu si to nechat poslat?https://­lb.csas.cz/De­fault.aspx?req­doc=KatalogOd­men.aspx&mode=Show­Group&group=03 dí­ky!

      0 0
    • M@rtin  

      Já jsem zvolil LOBO . Pertexová bunda, duše, traťovky a multiklíč se tam vejdou a víc nepotřebuji.

      0 0
    • scret  

      Taky jsem tohle resil cca pred 3–4 rokama,vzal jsem MULE a nelituji,sel bych do nej zas…

      0 0
      •  

        Takže všem děkuji za příspěvky.Roz­hodnuto MULE, teď ještě tip, kde nejlevněji.Ahoj

        0 0
        • tk  

          maskacovej model z minulyho roku u kerdy v liberci za 1300Kc.

          0 0
          •  

            Takže si odpovím sám.Pro případné další zájemce:MULE na kolokolo.cz je cena 1795, bikestore mělo 1990 a po optání dalo cenu ještě níž než kolokolo.Budíž pan Tureček pochválen.Už se těším na svýho prvního kejmla.Ahoj

            0 0
            • lanko  

              čau – mám LOBO asi třetí sezónu je v pohodě ale nic kromě peněženky a multiklíče do něj nedám. 2 litry pití v létě nic moc. Je dobrej na kratší vyjížďky tak do 2 – 3 hodin. Na celej den nedoporučuju. Já jdu do Mayhem 3 voda / 10.5 náklad. Jinak radši ber rozhodně MULE

              0 0
              •  

                No, ten taky nevypadá špatně. Je tam ještě nějakej jinej podstatnější rozdíl (kromě objemu) oproti Mule a jaká je cena? Ahoj

                0 0
        • Meesha  

          ten samej batoh – nehorazne okopirovanej dela ted Axon…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.