• Viruss

    Hledal jsem jestli mají web, ale nebyl jsem uspesny… netusite nekdo jestli maji nejake stranky pripadne oteviraci dobu obchodu? (Predpokladam ze adresa v Pískové ulici v Modřanech je jenom adresa distributora, nikoli obchodu…)

    0 0
    • dave lister  

      adresa obchodu je Reznicka 13, Praha 1, co je na Piskovcove netusim. otevrino tusim maji od 10 do 18. na www.specialized.cz je telefon 222230942, je otazka, jestli je funkcni.

      0 0
      • Viruss  

        Dik, kde maj obchod vim, jenom jsem tak trochu tajne doufal, ze maji otevreno do 7, do 6ti to uz nestihnu… kazdopadne dik za informaci.

        0 0
        • dave lister  

          radsi tam zkus zavolat, tou otvirackou si nejsem uplne jistej.

          0 0
        • Nego  

          myslim ze maji do pul sedmy a pres sezonu pak maj otevreno i v sobotu dopoledne. Ale nejsem ti ted schopnej rict, jestli uz sezona zacala ;) Jestli ti bude stacit konkretni odpoved v pondeli, tak ji sem muzu hodit, protoze tam v pondeli stejne jdu ;)

          0 0
          • Viruss  

            Mno zkusil jsem to dneska dopoledne a opravdu mile me prekvapili – vzhledem k tomu ze je svatek tak meli otevreno :) I kdyz moc me nepotesili, kupoval jsem tretry a sedely mi jenom ty, ktere byly o neco nad moji cenovou predstavou.. tak doufam ze aspon neco vydrzej :)

            0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.