• GAST

  Helete je to dobrí set:FSA V-Drive Xtreme DH & Rings a je k tomu i Převodník 38zubů a Rockring,Osička FSA Platinum Pro ISIS,Napínak FSA Chain Pimp.Cena je 4999,–

  • pitelboy  

   kde ?

  • Tomcat  

   No je a neni, ten napínák je za tu cenu pokud není vůbec jetej je dobrej.

   Ty kliky sou znejvětší pravděpodobností OEM verze sundaná z nějakýho kola (např A-Gang). To je poznat podle ocelevejch převodníků ne i rockringu.

   Takže pokud ti nechceš moc scháněk tašto celý pohromadě za slušnoucenu. Pokud ti jde o pořádný kliky tak to FSA V-Drive nejsou.

   Pokud je to jetý tak bych to nechtěl repase ložiska středu je dost $ a ty kliky nejsou moc tuhý ;-). Něco podobnýho mám FSA – Platinum Pro MegaQuad ( ISIS ) + FSA – V-Drive Extreme – bash ring. Takže pokud nemáš rád shimano zkus se jeste kouknout po Thruvativ nebo Bontrager

   • GAST  

    No hele ty kliky jsou z bike shopu uplne nove.Ja shanim nak 4000–5000,– dobre,ale klikvi set tak nevim jake Truvativ nebo Fsa vubec nemam poneti bracha my rika ze jsou dobre Fsa na Street,Dirt,Dual,a troch ten FR.

    Tak dik

    • Tomcat  

     Jo novy muzou bejt, ale je rozdil OEM produkt (pro výrobce kol ne koncovému zákazníku) a retail (pro koncový prodej). Set to není jsou kliky (prevodniky, rockring, podlozky k pedalum)+ stred + voditka. Set nedelají s ISIS , ale až s tím novym velkym stredem MegaAxo. V-drive kliky se už jinak na drsný pouzití nedělají (možná OEM ) V-drive jsou „XC“ takže sou bez rockringu.

     FSA sou dobrý na Stret,DJ,4X i DH ,ale taky na silnici a dráhu ,tandem , triatlum kliky. Delaj všechny. Kazdej si tam vydere, je dovozce pro CR to tu trochu kazí.

     Ja bych to osobne koupil a pri nejhorším to prodal dal, Nejvic se mi v tý cene líběj vodítka.

     • GAST  

      Cua hele ja jsme se koukal ale tich V-drive jich je hodne ja jsme myslel tyhle http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?… ale maji jeden prevodnik s mapinakem,isis osicku.

      • hanz  

       no do těhle isis osička 100% nebude

      • Tomcat  

       No V-drive už jsou jen jedny **To sou X-Drive ne V-drive! **. A ta osa není ISIS kompatibilní.

       Tohle jsou aktuální V-drive: http://www.fullspeedahead.com/fly.aspx?…

       Tohle jsou ty vodítka: http://www.bike-mailorder.de/…e::1424.html jsou super.

       Tohle jsou ty kliky cos popisoval uplně nahoře: http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

       Pokud to je OEM verze má to ocelevý převodníky másto CNC duralovejch.

       • GAST  

        Hele ja jsem ti psal ze si chci koupit V-Drive ale ja jsem se splet a chci X-Drive a jsou dobre nebo ne.

        • Tomcat  

         Dobrý jo jen pro 4X jsou moc těřký. nestandarní osa může potencionálně přinést problémy při schánění náhradních dílů .

       • hanz  

        bavil jsem se s pár lidma o těch vodítkách protože jsem je měl taky v merku a ani jeden na ně neměl dobré slovo…prej fakt bídné skoro až nahovno…u mě to teda pak vyhrála E13

        ale jako tendle set bych asi neřešil a bral

        • Tomcat  

         No voni na hovno nejsou, ale maj ten problem ze sou DH, takze velkej prevodnik, úzkej rockring a hlavne maji branit spadnuti retezu. Taky sem na ne slyšel nadavky, ale ty exoti si stěžovali na „neodolnost“ prostě to tyrali na „FR“ a divili se že to neustojí ránu od pařeru.

         • GAST  

          jo helet jak se meri delka stredove osi ja vubec nevim.

          • Tomcat  

           Jak meří? Měři se širka středove trubky ,ale jeste je dobrý porovnat to s vyhnutím (offsetem) klik a podle to koupis osu.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.