Noční zimní bajking........:o)

159 nepřečtených
  • Peslezedirou

    Pač je díky sněhu dobře vidět a v okolí a přímo v Prahy hodně zajímavých míst tak navrhuju udělat menší akci. Ukázal bych vám pár singlů v Šárce, takže není problém dostat se brzo do postele )metro v dostřelu). Navrhuju pátek, čas a místo srazu se doladí, jelo by se tak max 20 km víc si ve sněhu nedokážu představit, ale kdo ví…

    0 0
    • Medunka  

      to by jelo… pokud nebudete chrtit a vemete holku mezi sebe

      0 0
      • Peslezedirou  

        OK, bereme tě :o)

        0 0
      • jecnak  

        Beda ti, jak si zaprasim kolo a budu ho muset znova mejt…

        0 0
      • Medunka  

        tak beru zpet. leda ze by tu byl Mach a Sebestova, kteri by mi vytloukli vsechny bacily

        0 0
        • cabbage  

          tech X litru slivovice nezabira?:)

          0 0
          • Medunka  

            kupodivu sem za poslednich 12 hodin do sebe uz dostala aspon 2 deci, dalsi mam tu v praci a zatim nic ;-(

            0 0
            • Lišák  

              Zkus deci slivovice+deci medu+vymačkat půlku citronu. Chťově nic moc, ale jako lék to dělá divy! Jo a užívá se to po lžičkách. Ale zase můžeš docela často :-)

              0 0
              • Medunka  

                a jeste teply a nejlepe si to dat ve vane, znam ;-)

                0 0
                • Lišák  

                  Používám i studený a někdy i v zaměstnání a fakt mě to pomáhá!

                  0 0
                  • Medunka  

                    no ja tu „sosam“ 1:2 slivku s grepovym dzusem. Med tu nemam, ale kdyz vim, ze mam 12 hodin na spanek, tak delam do pul litru caj se slivkou, medem a citronem. Dam mikynu, salu kolem krku, obcas i cepici, natahnu 3 budiky (pokud musim do prace) a zalezu pod perinu a par dek a funguje to v 99% pripadu ;-)

                    0 0
    • jecnak  

      Jo, ale kdy a kde dame sraza. Co treba na Dejvicky na nastupisti v 19:00?

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Tak to jsme podnikli včera s Chupasem. Čerstvá nadílka sněhu, která pořád přibývala a půlnoční vyjížďka mimo město. Světla byly třeba jen na silnici a kousek v terénu, jen pro jistotu, jinak bylo vidět perfektně. A bylo to úžasný.

      0 0
    • goood  

      Hmm, to zni lakave. Budu tam, pokud nezmrznu pres den :-)

      0 0
    • zac  

      Bez svetla se to ale asi neda, co? :(

      0 0
      • jecnak  

        Budu mit sigmu mirage, tak kdyz se budes drzet pobliz…

        0 0
        • zac  

          to ale znamena drzet s tebou tempo a to nevim jestli zvladnu… :)

          0 0
          • goood  

            tak rekni, ze mu ji povezes, at se s tim nemusi tahat :-)

            0 0
          • blue  

            v tech zavejich bych se zadnyho tempa neobaval :-)

            0 0
            • zac  

              jsem dneska vyjel s totalne sjetym explorerem vzadu a nahoru na Tocnou po zeleny jsem si slapnul kazdy 2 metry, tak jsem to v pulce otocil a jel zase domu… :)

              0 0
              • enjoy  

                hmm:-),tak ja tam vyjizdim za chvili:-).uvideme jaky bude novy svetlo:-)

                0 0
          • Peslezedirou  

            Pojede se na pohodu a budem si hrát s terénem, nebo spíš opačně :o) Jedu s led diodama od authora, myslím že se to dá bez světla zvládnout, Kdyžtak ti půjčím malou diodu.....

            0 0
          • jecnak  

            Pojedu v klidu s ostatnima, jen z kopce to pojede asi rychleji, jelikoz mi to nebrzdi :-) Musu kdyztak pujcit takovy malicky svetlo. To vetsi uz jsem pujcil nekomu jinemu.

            0 0
            • zac  

              sme na tom uplne stejne! mam tam XTR vecka… :)

              0 0
            • zac  

              ja sem debil… ted sem si uvedomil ze jdu od peti do prace… :( boze to me sere… :(

              0 0
    • Pebe  

      Tak to dneska už nestíhám :-( Co třeba někdy jindy?

      0 0
    • Twister  

      Jej,jej, jak já bych jel. Ale ta škola posraná nedá pokoj ani o prázdninách. Musím dělat kompromisy. Ale když si vzpomenu na 24hoďku… :(

      0 0
      • goood  

        Se budes v patek vecer ucit ? To do pondelka zapomenes !;-)

        0 0
        • Twister  

          Musim spočítat ňáký příklady, jinak nebude zápočet. A zatim nademnou vedou tak 40:3. Propadám hluboké depresi.:(

          0 0
    • jecnak  

      Doufam, ze to plati, pocitam s tim.

      0 0
    • Peslezedirou  

      No tak soudruzi, to je najednou výmluv. Chápu, že v podvečer dávají Angeliku, ale na bike byste se donutit mohli :o)

      0 0
      • Medunka  

        ja bych jela hned, ja se fakt vcera tesila, jsem si vypucovala bika, ale vykladej to mym pruduskam… budes za mnou jezdit na navstevu az na moravu pokud budu nemocna? Ne, tak se nediv

        0 0
        • Peslezedirou  

          Stejně se vymlouváš kvůli Angelice :o))))) Tak pokud bude sníh tak noční ježdění můžem uskutečnit i jindy v jiné lokalitě.

          0 0
          • jecnak  

            To jiste muzem, ale jako pokracovani a ne jako nahradu. Spis nez Angelika bych rek, ze je v tom Jofrey, teda i kdyz Medunko, no vsak vis co si myslim a radsi to nepisu ;-)

            0 0
          • Medunka  

            a na cem ji davaji? ja ji v programu nenasla ;-) ja radsi Cetnicky humoresky.. ikdyz musim rici, dnesni TV program je fakt zajimavy

            0 0
            • Peslezedirou  

              Snad jsem jí viděl včera na Nově :o) Nevím proč ale tyhle romantický filmy jsou dneska hrozně legrační.

              to: Ječnák, s dneškem počítám, viz dole…

              0 0
              • Medunka  

                no tak vcera a dnes uz ne ;-( nejlepsi jsou filmy pro pametniky… jak chuda divka k bohatemu princi prijde

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Parádní bylo když ve filmovém klubu na ČT2 kdysi dávali sataré černobílé horory typu Frankstein atd. to byla mňamka.......

                  0 0
      • jecnak  

        Pomoc spratelenych armad a RVHP prijede, neboj.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Tak aby se nešířily dezinformace : Sraz dnes 30.12.05 před KFC na Evropské P6, 19:00........

      0 0
    • blue  

      jednoho cloveka pak muzu pripadne priblizit smerem na Branik, kdyz bude ochotnej si rozebrat kolo, protoze nemam nosice na strese

      0 0
    • Pebe  

      Jedu, kdybych nestíhal, číslo na tebe mám a ozvu se.

      0 0
    • goood  

      Paradni akcicka, dalo to 20km, teplota –9 stupnu, dokonala skola na udrzeni rovnovahy :-)

      0 0
    • goofy  

      V Praze mate v lese lucerny? Sem byl po sedme nakopat skocky ze snehu a poladit trasu s hrablem, a ze by tam bylo nejak extra videt…

      0 0
    • Pebe  

      Jediná fotka, co jsem stihnul, pak jste mi ujeli a mě došlo :-) http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
    • jecnak  

      Jo bylo to fakt paradni. Tempo v klidku a nejvic se mi libila jizda za tmy bez svetla, parada. Diky vsem a hlavne tomu co leze dirou za organisaci.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, tak se musím pochlubit s včerejší vyjížďkou. Když jsem vyděl v práci před oknem poletovat sníh, tak jsem mazal domů a po patý už seděl na biku směr obora Hvězda. Bylo to ulně parádní, čerstvý prašánek, prostě paráda. Jen pozor na ledové plotny přikryté vrstvou sněhu, pár tlamiček jsem hodil. Dal jsem pár okruhů v óboře a projel ještě Šárkou, dalo to celkem 23 km, takže spokojenost. Jinak co se týče osvětlení tak nebylo kromě silnice v lese vůbec potřeba.

      0 0
      • jecnak  

        A co dat zase neco v patek?

        0 0
        • Peslezedirou  

          Bohužel už něco na víkend mám :o( Jinak bych byl pro všema deseti......

          0 0
        • McBlacky  

          čtvrtek?

          0 0
          • jecnak  

            To zas mam neco ja.

            0 0
          • jecnak  

            Hele nechces ten patek neco dat? Treba nekde na severu – Sarka, Hvezda.

            0 0
          • Darkson  

            já bych ve čtvrtek mohl, ale nepojedu přes celou Prahu na sever. Takže jsem pro klasiku na jihu: lávky, maturitu, Hočimina, vykopávky atd.

            0 0
            • McBlacky  

              v noci :) psycho! jedu!! jsem na hočimina fakt zvědavej :) ale dolů jedu do komořan po naučný, mám se rád

              0 0
            • Peslezedirou  

              Srabe! I na severu je plno míst kam se dá vyrazit. Mohli bychom někdy vyrazit směr Troja, místy zdejší sjezdy připomínají Dolomity.

              0 0
              • McBlacky  

                no tos trochu přestřelil :) ale sever není zas tak zlej taky tam jezdím rád,,,

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Na severu jezdím spíš Šárka, Kozí hřbety, Okoř, Zákolany. Právě v Troji to zas až tak moc neznám, byl jsem tam párkrát a fakt mě to nadchlo. Zajímavou mapu s trasama má na svých stránkách bb…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tam to znám velmi dobře i dost fakt masakrů :) ale druhá strana řeky má delší sjezdy a i lepší :) jenom je to pořád nahoru a dolů--- ale je fakt že pro Darksona je to mizerný spojení :( tak jestli si to dáš ty tak přijed k nám na jih :)

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Jasně to je ono, ten druhý břeh je fakt nice. Překvapilo mě kolik je na tak malém území sjezdů a výjezdů i když teď na tý ledovce to je asi HC :o)

                      Fakt mě to láká jet s váma ve čt, momentálně mám formici, že bych vás „hnal“ před sebou :o)

                      0 0
              • Darkson  

                mne jde o to, že se mi nechce jet hodinu a půl přes centrum tam, 2 hoďky pojezdit a zase zpátky, to je vopruz:-(. tuhle štreku jsem ochotnej absolvovat kvůli min.4 hodinovýmu bikingu

                0 0
          • jecnak  

            tak rusim co jsem napsal, ve ctvrtek muzu. Kam pojedem je mi celkem fuk.

            0 0
          • McBlacky  

            takže čtvrtek 18,30 Palačák 18,45 u Progressu…

            0 0
            • Darkson  

              OK! budu u Progressu. bude to mazec, tušim…mne ještě bolí celej člověk ze soboty:-)

              0 0
              • McBlacky  

                jestli objedem v noci to samý co jezdíme ve dne…

                0 0
                • JancA  

                  jela bych taky,ale podle osazenstva to bude asi pěkný psychoooo?!?Která slečna se přidá do zadních řad?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak já si vezmu podprdu nooo :) pojed, ale světlo by to chtělo, ne jako minule. psycho to nebude, prostě standartní terén…

                    0 0
                    • JancA  

                      tak fajn, zkontrolujem si to na startu:). Světlo pořešim a snad se ňáká slečinka nenechá dlouho přemlouvat a pude do toho se mnou

                      0 0
                  • Darkson  

                    já teda pojedu bez tangáčů i podprdy, ale budeš taky u Progressu nebo dáme nějakej předsraz, abychom tě pak někde nehledali:-)?

                    0 0
                    • JancA  

                      u Progressu (sem tam byla v pondeli pro zadni blikacku a chteli za ni tri kila, je to normalni cena???)…Si radsi pridam do kasicky na tu podprdu:)

                      0 0
                      • Darkson  

                        já myslim, že lepší bude ta blikačka :-)))

                        0 0
                        • JancA  

                          tak mi porad kde sezenu levny (blikacky:).a co svetlo dopredu?to potrebuju taky?

                          0 0
                          • Darkson  

                            ušetři na spodním prádle:-). btw, já taky někde ztratil blikačku, tak jí musim do zítra pořídit

                            0 0
                          • McBlacky  

                            dobrá zadní blikačka je author Xray (jakejkoli author shop – Jirího z podebrad třeba), stojí asi 180 přední světlo je od 500kč ale to je spíš tak trochu na silnici a v terénu opatrně, od 1500 už jsou i do terénu na plnohodnotnou jízdu :)

                            0 0
                            • JancA  

                              teda kdo to má furt cálovat?včera sem měla velký woči, ale dneska vidim, že to nestíhám…sákriš, tak na mě nečekejte.

                              0 0
            • enjoy  

              vy me stvete.. pojedte v patek:-)

              0 0
    • McBlacky  

      tak jsme živý. Dalo to přes 40. Lávky na točnou, přes maturitu a Hochimina na hranu kopce, freeride sjezd údolím mimo cestu, přes Hálka do údolí Táty Kony a přes Jarov domů. Dokonce jsme na Točný potkali bikera a jel kus s náma :)

      0 0
      • jecnak  

        Nebylo to vubec spany, naopak bylo to paradni. Udoli Taty Kony v noci a pod snehem je lahudka.

        0 0
        • Darkson  

          jo, bylo to fajn. jen když jsi mi ujel s dálkovejma, tak jsem vůbec nevěděl kudy, v údolí t.Kony jsem málem zabloudil:-). já si pak dal zelenou do Točný, přes heiníkarnu, letiště a modřanskou rokli domu

          0 0
    • jecnak  

      Nepridal by se nekdo v patek nebo v sobotu?

      0 0
      • Darkson  

        no hele, já chtěl jet v tejdnu navečr, ale byl jsem jen u nás v lesíku pěšky a netrouf jsem si, jak to klouzalo. je to čistej led. za světla jo, ale v noci to nedám;

        0 0
        • jecnak  

          Ja byl vcera v Klanovicaku a misty uplne v klidu a misty ledovy zrcadlo, tak myslim, ze treba tam by to slo. Staci zabrousit nekam, kde nechodi lidi a je to v klidu. Otazka ovsem je, jestli by se ti chtelo jet na Cerny Most…

          0 0
          • Darkson  

            tak to ti teď asi neřeknu. zítra jdu kalit a netušim, jak na tom v sobotu budu, ale chci vyjet přes den. možná bych to natáhnul i do večera(noci), světlo vozim furt. ovšem to záleží na chuti a zimě, takže ti teď vlastně fuckt nic nepovim:-). spíš bych to nechal na přestýden po práci

            0 0
        • enjoy  

          ja dneska navecer pojedu na tocnou,slysel jsem ze si tam pry byl a vzdal to:-).tak jsem zvedavej:-D

          0 0
          • Darkson  

            v kolik kde budeš(třeba pod barranďákem)? ve dvou se může jeden rozštípat:-)

            0 0
            • enjoy  

              treba ja co?:-D nevim,tak 17:15–30?v kolik ty?

              0 0
              • Darkson  

                tak to nestiham ani kdybych hned vypadnul z práce. nejdřív 18:00 u progress cycle

                0 0
          • Darkson  

            tož pěkné to bylo! spousta bruslení, krasobruslení, klouzání, tlačení, ale i bikingu. i přes drobné defekty s osvětlením a lehké omrzliny to stálo za to;

            0 0
            • enjoy  

              naprosto souhlasim!:-D.byla to skvela skola bikingu. tolik padu,slapnuti i grotesknich drzkopadu jsem nikdy nezazil..:-).vsechny ale byly easy a nebyly vaznejsi potize:-). tahle vyjizdka me sice stala cca 2000,– za svetlo a servis ktery bude na par komponenetech nasledovat:-),ale stalo to za to!

              0 0
              • Darkson  

                hoď fotku upgradu světla:-)

                0 0
                • enjoy  

                  to uz nepujde:-),musel jsem ho vypnout a to slo jenom sundanim krytu,cili cely bandaze:-) ale pro predstavu ostatnich:-).svitilna se citila asi jako Frodo Pytlik kdyz si s nim pohraval pavouk:-D,byla stejne omotana sirokou isolepou:-). ps:pri presunu po asfaltu zpet jsem kupodivu zjistil,ze podhustene plaste na 20psi jsou opravdu blba vec ke zlepseni moralky,kdyz uz vas mrazem boli ruce a spodni celist je tak ztuhla ze je lepsi nemluvit:-).

                  0 0
                  • RomanH  

                    No a jak ta HELLA sviti(la) ? Porad jsem cekal na Tvoji recenzi.

                    0 0
                    • enjoy  

                      napsal jsem neco primo do fora,do recenzi ne.. na posledni jizde jsem se presvedcil o jejich kvalitach,ma opravdu vynikajici kuzel svela a na 1800mAh akumulatory vydrzi i v mrazech na plny vykon vice nez 4 hodiny a to mi opravdu vic nez staci. drzak to odnesl jenom diky zkrehnuti plastu v cca –10 mrazu.ale to neznamena ze jsem to ulomil cvrnknutim prstem:-). rekl bych ze je to nejlespi male svetlo na tuzkovky.

                      0 0
                      • Jarous1  

                        Hledal jsem jak divej, ale o tomhle světlu tu jinak není ani slovíčko… Můžes se buď rozepsat ještě jednou nebo mne odkázat tam, kam jsi o něm psal…? Prosím… Mám to sice už doma, ale jelikož vyjíždím až když je 10 a více nad nulou, tak si s tím jen blikám doma v teple…;-)))

                        0 0
                        • enjoy  

                          to co jsem napsal tady myslim staci,moc uz toho nevymyslim.a ani se mi moc nechce,kdyz je ted z myho novyho svetla mrzak!:-D.jsem tak trosku znechucenej:-). jak jsem rikal ze jsem uz neco psal jinam,tak to jsem se trosku unahlil,to jsem se naj spis ptal.

                          0 0
                          • Jarous1  

                            Tak upřímnou soustrast… A urval se jen ten samotný držák co je na řídítkách nebo i kus toho světla…? Já jen že když jsem to nedávno kupoval v Bikestore, tak jsem se ptal i na případný náhradní držák a bylo mi sděleno, že už jsou objednané…;-) Tak ještě kolik to asi bude stát…

                            0 0
                            • enjoy  

                              urval se jenom drzak,svetlo je cely.fakt budou nahradni dily??tak to se mi hodne ulevilo!:-)

                              0 0
                              • Jarous1  

                                To doufám… Já si asi radši koupím (podle ceny) aspoň jeden do zásoby. Člověk nikdy neví… Kupoval jsem to snad 12.ledna, takže by to mohli teoreticky už mít… Zkus tam zavolat… Jinak Hella je samozřejmě dělá, jen jsem měl jisté pochybnosti o jejich dostupnosti tady v ČR… Tak snad to pro nás Dan vyřeší…;-)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  jenom doufam ze se nebude zlobit,kdyz jsem to u nej nekoupil:-).ale kdyz on je v ty dobe jeste neprodaval:-). ps:vypadl mi z toho svetla i ten spinac:-).asi to budu zapinat a vypinat sirkou:-).nebo neco zbastlim.

                                  0 0
                                • enjoy  

                                  odpoved od bikestore.cz

                                  se svetlem HL 2000 je to ted spatne. V soucasne dobe neni v CR dostupne, nejblizsi dodavka se ocekava v dubnu, stejny pripad je i s drzaky na riditka. Bohuzel nejsem ani schopen rict, zdali nahradni drzak na riditka lze dodat. Firma vyrabejici svetlo totiz zmenila majitele a az v dubnu bude jasne, jak to se svetly HL 2000 a nahradnimy drzaky bude vypadat. takze mi nezbyva nez bastlit..:-). ps:dekuju bikestore.cz za odpoved.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    tak mam 2 nahradni drzaky do zasoby,uz jsem je dostal.jsem stastnej jak blecha! ps:jeden za 62,– :-D

                                    0 0
                          • RomanH  

                            A staci toto svetlo na normalni jizdu v nocnim lese (uzke pesiny, koreny, …), nebo to chce jeste neco dalsiho(celovku) ?

                            0 0
                            • Darkson  

                              určitě stačí. byl jsem překvapenej jak svíí a jdu do něj taky:-)

                              0 0
    • Peslezedirou  

      Hola hola…Tak po roce :o) Nechce se dnes někdo přidat na noční bajking, budu vyrážet tak mezi pátou šestou z Prahy 6, směr Šárka, Julána, Okoř, tempo pohodový, žádná kudla, terén easy :o) Časově se přizpůsobím, stejně tak s trasou.

      0 0
      • McBlacky  

        dyt ještě není sníh přece ! tak co

        0 0
      • jecnak  

        Nechme to az bude trochu zima :-) Pak se uricite pridam, minule to bylo fajnovy.

        0 0
      • Twister  

        Na sníh už se těším, to určitě pojedu. Tentokrát ale radši za přítulkou. :)

        0 0
    • jecnak  

      Co treba zitra?

      0 0
      • SELMIRA  

        žjowa! Už mám taky pořádný noční světlo. Ale zítra jdu slavit narozky. Co pátek?

        0 0
        • jecnak  

          Proc ne ja na to.

          0 0
          • SELMIRA  

            akurát trošku pořešit trasu… by to nebyl zas takovej extrémismus, až se budu vracet dom neřikám, že musíme jet zrovna na Brdy… :o))

            0 0
            • jecnak  

              Prinejhorsim muzem sankovat z Petrina ;-)

              Ne vazne, nekam bych jel, ale snad nepojedem jen sami dva, snad se nekdo jeste ozve. Neverim, ze jsou vsichni takovy srabi :-P

              0 0
              • SELMIRA  

                :o) jako já bych taky jela :o) potřebuju „umejt“ kolo Akurát pak musim buď stihnout poslední vlak domů nebo mi musí zbejt světlo na cestu a tak se mnou to asi nebude na dlouho nebo moc daleko ale může to bejt funny

                0 0
              • gyngy  

                to neodporucam ani za sucha … zlome3ne obe ruky, jedna otvorena zlomenina. Zn. strom … :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse