Zloději zbili cyklistu, vzali kolo za 50 tisíc

137 nepřečtených
  • grizzly

    http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?…

    co na to rikate? a na stedrej den! je to moc smutny

    0 0
    • tjuren  

      To zni nejak divne. Jel z prace na kole za 50 litru. Moc takovych lidi neznam, jezdim do prace skoro denne a nikoho na takovym biku jsem jeste na ceste do prace nepotkal. Mladik a jel do prace nebo z prace. Odkdy pracuji mladici o svatcich. Jedine braigadnik, ale ten by si asi takto na kolo za 50 tis. nevydelal. A tech 6 tisic v kapse, no to uz je uplnej vysmech. Je to proste blbost. A to se normalne cyklistu zastanu, ale tento poskozeny je predevsim podezrely!

      0 0
      • Lišák  

        Já dělám od 22 let v turnusu,tudíž i o svátcích. Takže tenkrát jsem mladík byl :-) Je fakt, že jsem nejezdil na kole za pajdu, ale pokud se podívám na kola zdejších uživatelů, jimž je okolo 20 let, tak jsou tam některý kousky hodně pěkný a ne zrovna levný.

        0 0
        • tjuren  

          Nic proti mladym pracujicim, tech si vazim, ale tech zvlastnich okolnosti tam bylo vic. Ja bych ho preventivne zasil :-)

          0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          no ja sem taky relativne mladej student a kolo mam vic nez za 50 a je to tim ze se snazim a makam jak to jde

          0 0
          • Lišák  

            Však jo, snažíš se, makáš, máš věc, kterou chceš-to je O.K.

            0 0
      • dedek55  

        :¨)) že někdo jezdí na kole za padesát je ti divný? a že někdo jezdí autem do práce za půl milionu ti divný není ?… hmmmmm jseš divnej… :-)))))))

        0 0
        • tjuren  

          Pokud by dotycnej pracoval u pokladny v supermarketu tak taky a nepremyslej nad jednou indicii a zamysli se nad celkem.

          0 0
          • dedek55  

            :-)) aha..tak budu přemejšlet…kdo tedy jezdí na kole za padesát do práce je eventuální zloděj :-)) a zasloužil si to vlastně sám :-) tedy já jsem taky podezřelej protože občas jedu do práce na kole za 100 , protože mám druhý kolo nepojízdný. hele..ale takovýhle uvažování je fakt divný..nezlob se… ale co je komu do toho na čem kdo jezdí ??? není to postavený tak trochu na hlavu ?

            0 0
            • tjuren  

              Na to ze ses dedek mas dost demagogicky uvazovani. Proste si o tom mysli co chces, ja ti tvuj nazor neberu, ale kazdej clanek se musi hodnotit kriticky, ne, ze je to tak jak to serviruje novinar. Jo a mimochodem, ja jsem momentalne v praci, jsem tady na kole, neni za 50000,– a nedelam u pokladny. Vydelam si mesicne na slusny kolo, ale presto nevozim v penezence 6,5 litru. Mozna dnesni mladici ano? Skoda, ze se o tom pripadu vic nedovime, tak to bohuzel konci s vetsinou radoby senzacnich zprav.

              0 0
              • dedek55  

                tak to se ti omlouvám tedy..pokud ti jakýkoliv jiný názor nežli tvůj vlastní připadá demagogický tak nebudeš mít hochu lehkej život........­........

                0 0
                • tjuren  

                  Opet demagogie, ty ses s tim proste narodil, cau a mej se fajn, ja musim makat. Mozna se mrknu cos tady vyplodil az budu mit cas.

                  0 0
                  • dedek55  

                    ??? omluvu bereš jako demagogii ?..to už je fakt síla......

                    0 0
                    • tjuren  

                      Vedej jsem ze nezklames, svou vlastni ironii beres jako omluvu a svou demagogii nevidis. To se opravdu ale nedivim.
                      Je zajimavy, ze pro vsechny je pripad tak jasnej, jenom proto ze sme vsichni cyklisti nebudeme apriori na strane cyklisty?

                      0 0
              • kolombo  

                Jsou dny, kdy mam v peněžence klidne 100 litru a nesu je jako tržby do banky. Kolo za 50 sice nemám, na to moje dnešní ježdění by to bylo zbytečné, ale vrazit dost peněz do toho, co mě baví jsem vždycky považoval za normální.

                0 0
                • tjuren  

                  Se svym nickem bys nam mohl rict pachatele od boku ne?

                  0 0
                  • kolombo  

                    To neni nick :-D Ja to mam i v obcance :-)

                    0 0
                    • Jogador  

                      Ty máš v občance nick s BF? Jé, já chci takýýýý:)

                      0 0
                    • tjuren  

                      To je dobry, to je prekvapko!A kouris smradlavy doutniky a trousis popel kudy chodis?

                      0 0
              • blue  

                demagogicky uvazovani mas zatim jen ty… to, ze zrovna ty nepotkavas nikoho jezdit do prace na drahym kole a ze zrovna ty u sebe nenosis vetsi castky penez jeste neznamena, ze to je neco podezrelyho a divnyho…

                na tom pripadu je jedina divna vec ta, ze to nahlasil pozde, ale i to se da pochopit, v takovy chvili clovek asi nepremejsli normalne

                jedinou pravdu mas v tom, ze nikdo z nas nevi, jak to je doopravdy, takze nema cenu spekulovat

                0 0
                • tjuren  

                  Demagogie je ve sve podstate delani zaveru bez jednoznacnych podkladu s cilem zastrit pravost veci, vlastne tvrzeni neceho co muze ale nemusi byt pravda.
                  A ja netvrdim, ze clanek je demagogickej, ja tvrdim, ze demagog je dedek.
                  A k tomu pripadu. Jel jsem jednou na kole a mel u sebe 150 litru, sel jsem jednou po meste a v kapse 2,5 milionu, ukradli me 3× kolo z rodinnyho domku, byl jsem student na brigade, mam kolo skoro za 50 litru, mel jsem uraz hlavy s podezrenim na otres mozku. ALE NIKDY ME TO NEPOTKALO VSECHNO NARAZ. Netrvrdim, ze se to nemuze stat, ale pravdepodobnost je dost mala. Zkratka je to podezrely.
                  Je to sranda ze je okolo toho takove diskuse, ale nechtel jsem jenom napsat: chudak, oni ho okradli, zbyli a on si ani nechtel stezovat, az kdyz mu poradil kamarad.

                  0 0
                  • dedek55  

                    Fakt dobrý:-)))) jezdím na drahým kole a přečetl jsem si článek na netu…jsem tedy demagog..o)) a hele co když mu to kolo koupili rodiče nebo ho koupil na půjčku? to je taky podivný a tím pádem podezřelý ?…jsem z toho jelen a demagog..:-))))

                    0 0
                    • tjuren  

                      Ty mas do demagoga daleko, ty ses superdemagog, zatims nezklamal ani v jednom prispevku. Jestli to delas schvalne taks me dostal, jestli ne, taks dostal sam sebe.

                      0 0
                    • ravo  

                      A co když si to celé vymyslel? A co když bylo všechno tak, jak je to tam napsáno? A co když bylo chcechno jinak? Už toho nechte, jste jak malý děti:-)

                      0 0
                      • tjuren  

                        Ale o tom je prece chat, tady na bike foru byvaji krasne kontroverzni temata, ne ke kazdemu se muze clovek vyjadrit, ale kdyz ma nazor, i kdyz je uvalenej, ven s nim.

                        0 0
                        • ravo  

                          Jenže vy dva už neřešíte ten článek ale něco úplě jiného. A oba máte pravdu a neustoupíte ani o kousek:-)))

                          0 0
                  • dedek55  

                    a poslední poznámka..jak jsem to pročítal …tak jedinej kdo tady z toho článku dělá nějaké závěry jseš ty .-)

                    0 0
                    • tjuren  

                      Znovu bodujes!!!!

                      0 0
                      • dedek55  

                        já vím :-)))) hele nechme toho..zeytra jedu na kolo křivoklát a okolí..nechceš se přidat ? to bylo myšleno beze vší ironie! bychom to probrali na čerstvým vzduchu :-)

                        0 0
                        • tjuren  

                          No, mam to asi 200km po dalnici do Prahy a pak jeste dal. Nabidka je to pekna, diky, kolem Krivoklatu jsem jezdil asi pred 2O lety, kdyz jsem tam byl na chmelu. To byly jenom silnicni kola a ja si pamatuju, ze sme bydleli v Chrastanech kousek od Rakovnika, a cestou na Krivoklat byl takovej ostrej kopec(snad Spicak nebo co). Na biku to tam je asi moc pekny, posli mailovou adresu a ja az tam pojedu tak dam vedet. Na oplatku az pojedes do Brna tak dej vedet.tjuren@centrum.cz

                          0 0
              • ravo  

                Já se tě rozhodně nemíním zastávat, ale u článků jako je tento se celkem často stává, že se ukáže, že to všchno bylo úplně jinak a nejde o to, jestli dneska někdo někomu ukradl kolo nebo včera nakopal těhotnou kvůli cigaretě a podobně nebo že ten cyklista, kterého za tři dny porazí ve dvě ráno auto nepojede z práce ale z hospody…

                0 0
                • tjuren  

                  Dekuju, uz sem se citil jako zastance zlodeju a nasilniku, zkratka jako jeden z nich.
                  Proc nemuze clovek napsat neco nekonformniho?

                  0 0
                  • blue  

                    nikdy sem to nevidel, tak to neni normalni je vazne dost nekonformni nazor :-)))

                    0 0
                    • tjuren  

                      Neryj do mne, dost ze sem se udobril s dedkem. Jestli ses druhej na rade tak ti dam svuj mail a muzes to zkusit :-/

                      0 0
              • Maskyč  

                Nějak nechápu, co ti vadí na 6,5 tisících v peněžence. Sice nejsem zrovna nejstarší a už asi ani mladík, ale tolik peněz v kešení mě rozhodně neuráží a už vůbec nepřijde zvláštní. Další věc je, jak by simuloval otřes mozku. V době EEG se fak nahrát nedá.

                0 0
                • tjuren  

                  Mam takovej dojem, ze varis z vody. Ten manik jel rano z prace. To byl na nocni smene a dostal rano vyplatu na ruku? Co to delal, hlidal nocni klub? MOzna se chtel stavit pro darky, ale s kolem za 50 tisic. To by ho nechali vodit po obchode kolo?

                  A s tim EEG- vis jak se diagnostikuje otres mozku? Myslis ze je videt na EEG otres mozku? I dnesni medicina ma do Startreku daleko.

                  To jen tak, ze vim o cem mluvim a nechci diskutovat o necem co se netyka tematu.

                  0 0
                  • Milenius  

                    No ja nevim, asi sem taky divnej, sice mam kolo jen za 30, ale jezdim na nem do prace taky, kdyz si vyberu z bankomatu, tak mam v penezence taky klidne 6 tis., takze mne to tak divny neprijde

                    Na druhou stranu tam klidne nejaky blbosti byt muzou, ale to byste se meli zeptat toho mladika a ne tady o tom kecat blbosti

                    0 0
                    • tjuren  

                      Vis co, starej se o sebe a nerad co mame delat, nebyt tohoto chatu tak si ani nepadnu do oka s dedkem a to by bylo skoda, protoze je to asi dobrej borec.

                      0 0
                  • Maskyč  

                    Tady máš malou citaci: EEG zobrazuje normální stejně jako abnormální elektrickou aktivitu mozku. Abnormální aktivita může být nespecifická nebo specifická. Nespecifická aktivita může být pozorovaná v mnoha rozdílných podmínkách. Například určité typy elektrické aktivity mozku je možné pozorovat po otřesu mozku, mozkové mrtvici, při nádoru mozku nebo při záchvatech. „Zpomalování“, při kterém je rytmus mozkových vln pomalejší, než by se čekalo vzhledem na pacientův věk, patří k nespecifické aktivitě.

                    Hlavně že víš o čem mluvíš ! Já měl po otřesu mozku změny na EEG půl roku a doktor nyvypadal jako ze Startreku.

                    0 0
                    • tjuren  

                      A tu definici mas z Blesku nebo z Vlasty? Urcite vis to je tedy specificky a nespecificky, co je falesne pozitivni a falesne negativni, co je vysoka senzitivita pri nizke specificite a naopak. O tom je EEG, vpodstate diagnostika z mlhy. Tecka, skoncil jsem, jesteze mam jinyho neurologa nez ty. Peknej rok 2006!

                      0 0
                  • enjoy  

                    ti neco pivim,pac se me to trosku dotklo:-).jeste nedavno jsem dela nocni a penize jsem jednou mesicne dostaval na ruku vecer kdyz jsem prisel do prace,skutecne:-).a jako hlidac v nocnim klubu bych se asi neuzivil:-). ps:jsou prace,napriklad barmani a ti jsou kolikrat celkem sikovny takze neni problem mit rano u sebe tolik penez.

                    0 0
                    • tjuren  

                      Uz vime jak to vsechno bylo, pohadka skoncila a ted uz hupky do postylky a nebrebtat.

                      0 0
                      • enjoy  

                        Tomasi,rekni mi,cim se zivis?ze ti to prijde jako pohadka:-)

                        0 0
                        • tjuren  

                          Zeptej se Kolomba, ten uz na to urcite prisel. Ale dam ti napovedu: o svatcich chodim do prace, vim na co je EEG a znam cenu penez i lidskeho zivota. Pohadkou na dobrou noc jsem to nazval jenom proto, ze uz bych to tema rad opustil a furt se objevuje nekdo kdo si rad stourne;-) Treba ses posledni.

                          0 0
                          • enjoy  

                            mozna jsem posledni,ale podle poctu prispevku jsem asi celkem vytrvalej:-).ale neboj:-). ja nevim na co je EEG,krome toho ze to asi meri mozkovy vlny a je mi to vlastne jedno:-). kdyz jsem si to tady tak obcas zbezne procital,tak mi prislo zvlastni,jak se dneska povazuje za nenormalni mit u sebe penize,mit drahy veci a chodit si s tim takhle klidne a bezpecne po nocich.. dneska je clovek za blba,kdyz bere za samozrejmost ze normalni je nekrast.. je jedno jak je to doopravdy.

                            0 0
                            • tjuren  

                              Treba se ti to zjisteni bude hodit. Nebo od ted uz budes mit strach ze zlodeju a budes se muset lecit na neurozu a vysokej krevni tlak ;-(

                              0 0
                              • enjoy  

                                neodhadnul si me.. ja vim,kdo je to pan zlodej:-) a poznal jsem uz par „horsich“ lidi atd… no nechme toho:-)

                                0 0
                                • tjuren  

                                  ..a nejhorsi ze vseho jsou trpaslici, ti vam prej vlezou vsude…

                                  0 0
        • Smazaný účet  

          Nie je problem v tom, ze niekto vlastni bike za 50, ale ze ide na nom do prace a veri, ze ho tam kde ho nechal najde. Samozrejme su vynimky, ze ma ho kam na tych niekolko hodin dat do bezpecia.

          0 0
      • Jogador  

        Nemám kolo za padesát litrů, ale jistou hodnotu má, a v naděli jsem byl taky na brigádě, a kdyby byla blíž, tak tam taky jedu na kole…

        0 0
      • Manas  

        Vyborne. Ma penize, drahy kolo a je tedy podezrely. To vyplyva z tveho prispevku. Byl jsi nekdy prodavat kapry ? Neni vubec zadny problem na rusnem miste tu desitku denne vydelat. Co kdyz jedes koupit darek a jako na potvoru tam neberou kartu ? Proste vsechny alternativy muzou byt realne a tak proc hazet vsechno do jednoho pytle. To uz mi skoro prijde, a ted nemyslim konkretne tebe, jako nazor ze kazdej kdo podnika je zlodej.

        0 0
        • tjuren  

          …Proste vsechny alternativy muzou byt realne a tak proc hazet vsechno do jednoho pytle… To je to co s snazim sdelit. Nejak se to nedari. Jsem jedinej kdo pripustil vinu poskozeneho. Nic osobniho.

          0 0
        • prcos  

          ja kapry prodavat byl, ale o desitce vydelku si clovek muze nechat jen zdat…

          0 0
          • Manas  

            Ja jsem to pred 5 lety vydelal. Prodaval jsem ovsem 19 hodin v kuse. 8 bylo za prodej, 2 jsem mel za diskreci.

            0 0
            • Manas  

              Jo a loni udelal muj synovec 15 za den a pul :-) Ale to skoro prodal i vodu z kadi :-)

              0 0
            • enjoy  

              diskrece = namrzla vaha(+30 deka na kilu?:-))) ps:co na to rikaly ruce?:-)

              0 0
              • Manas  

                Ruce nic nerikali. Zmrzly na kost. Jinak vaha musi byt naprosto cista. Mel jsem behem dne 3× COI :-)

                0 0
      • Vilém  

        Pres leto kazdy rano potkavam mirne pupkateho pana co jezdi do prace na Colnagu ktery stalo urco vic nez 50kKc.A chudak nema ani na blikacky:(

        0 0
      • myscho  

        ved prave… ze ma bike za 50 litrov beriem,ale 6500 vo vrecku to je dost divne,kam akoze isiel na biku?kupit mame mikrovlnku,ale­bo co??

        0 0
        • goofy  

          He he… Musim se smat. To myslish, ze kdyz ma nekdo treba 6500, ktere jsou dejme tomu urcene jako darek, ze to musi byt zrovna mikrovlnka nebo neco hodne velkeho? Ja osobne bych za mikrovlnku vic jak 2000 nevrazil… P.S.: taky jezdim na kole nekdy kupovat nejruznejshi veci, protoze holt jiny dopravni prostredek nemam, a nijak to nereshim… uz sem jel i s plnou krosnou domu takze no problemo… ;o)

          0 0
      • wroum  

        sem mladej, jezdim na kole za 90 (nekdy i do prace) a v penezence mam malokdy min nez 5 tisic. o vanocich mnohdy i vic… nevidim na tom nic divnyho a ani podezrelyho.

        0 0
        • tjuren  

          Jo v Praze, tam je blaze, tam jsou nektery veci normalni, i kdyz normalni nejsou :-)

          0 0
          • wroum  

            co neni v praze normalni?

            0 0
            • Lišák  

              Asi je tady myšleno, že v Praze jsou obecně vyšší platy, než jinde v republice. Zase tam máte vyšší náklady, takže je to plichta.

              0 0
            • tjuren  

              No asi nic. Treba tem jezdijo kemosi na kole a v srajtofli majo skvaru sedm klacku, to u nas ve statlu nikdo negome.

              0 0
              • Radek Broz  

                Fakt si neumis predtstavit, ze to nemusi vozit s sebou porad, ale treba to vyjimecne zrovna na neco potreboval?

                0 0
                • Jogador  

                  Což o vánocích jde pochopit, taky jsem občas kupoval dárky:)

                  0 0
                • tjuren  

                  Cetls, co napsal? Prej ma ve srajtofli malokdy min nez pet klacku, asi nema kreditku a nebo to ma na dysko.

                  0 0
                  • Manas  

                    Ja nosim bezne 4 v penezence a rozhodne nejsem zadna vyjimka. Proc by to melo byt nenormalni? Me to pripadne naprosto ok.

                    0 0
                    • tjuren  

                      Tak si davej bacha na zlodeje, je jich vsude plno…

                      0 0
                      • Manas  

                        Neboj, naprsni kapsa to jisti. No, jeste by me mohli obrat o bundu. Ale to bych si asi vsimnul. Doufam. :-)

                        0 0
                        • tjuren  

                          No nemusi to byt zrovna kapsar. To se stalo ted jednomu mladikovi co jel na kole za 50, mel u sebe hotovost a srazili ho a okradli :-)))))))
                          A jeste mel otres mozku.

                          0 0
                  • wroum  

                    no a? kreditku ale vazne nepouzivam, to mas pravdu. znam lidi co nosej u sebe mnohem vic penez a je to jenom jejich vec.

                    0 0
                    • tjuren  

                      Rekl jsem snad, ze je zakazano nosit vic jak 5000,– a vsichni musi nosit kreditku? Demagogie je asi nakazliva.

                      0 0
                      • wroum  

                        zatim mam z tvejch prispevku pocit ze se snazis nekoho presvedcit ze na kole za 50 litru se neda jet do prace a nosit u sebe vetsi obnos penez ze je skoro trestny.

                        0 0
                        • tjuren  

                          Cucim na tento chat uz od vcerejska, cetl jsem tady kazdej prispevek, nektery i vicekrat, svoje nevyjimaje. Nemam v umyslu nekoho o necem presvedcit, jenom jsem poukazal na nektere podezrele okolnosti. O jejich relativite tady bezi debata. Pokud v tom nekdo vidi nekdo vic, tak je to jeho chyba.
                          Ja sam jezdim v lete na drahe silnicce do prace, obcas taky mam v keseni vic jak 5000 (ne bezne) a vzdy kreditku. Co ma vetsina se mohu jen dohadovat. Tecka, nazdar…

                          0 0
                        • Luka  

                          No, trochu se zastanu tady kolegy, nechci nikoho obvinit ci chvalit zlodeje, ale napriklad v dnesni mf dnes je napsano, ze se vse udalo, kdyz jel 22cetilety mladik z prace v nedaleke restauraci kolem druhe hodiny ranni, byl napaden a okraden o penezenku s 6,5t a kolo v hodnote cca 50t. Vse se odehralo v odlehle ulicce. … proste, neprijde vam divny, ze se ve dve rano nekdo v opustene casti mesta potlouka a drahem kole, jeste s 6ti tacy v kapse? Myslim,ze si na nej pockali, az ponese domu trzbu a kolo bylo jako bonus. I kdyz jak znam noviny, z komara je velbloud, ale stejne mi to prijde podezrely…

                          0 0
                          • mastihuba  

                            A kde je Fousáč? :))))

                            0 0
                          • blue  

                            kazdej asi nemuze holt bydlet/pracovat v rusnym centru mesta ;-)

                            0 0
                            • Luka  

                              Ja si po pravde nedovedu predstavit dojizdet do prace kde koncim v noci na kole, a to uz vubec ne na lepsim kole… proste, mam-li kolo na kterem mi zalezi, tak proste nepojedu o pulnoci Nestemicema, ze ano… no flame, tak to vidim ja

                              0 0
                              • blue  

                                no… kazdopadne se tim potvrdilo, ze klasik ma pravdu, kdyz tvrdi, ze v Ceskych Budejovicich by chtel zit kazdy… krome me teda :-)

                                0 0
                              • wroum  

                                vec pohledu. ja se vic bojim v noci jit pesky kdekoliv. na kole se da aspon ujet.

                                0 0
                              • scret  

                                Proc ne??:))))

                                0 0
                          • wroum  

                            at to beru jak to beru, porad na tom nevidim nic divnyho a podezrelyho uz vubec ne. nebo mam snad mit v noci jinou penezenku nez ve dne a z prace jezdit na jinym kole nez do prace?

                            0 0
                            • tjuren  

                              Je to mira toho co dokazes postradat, o co muzes prijit. Pokud vydalas 10 tis. mesicne je 5 tis. v penezence hazard, pokud vydelas 100 tis. tak neni hazard ani 50 tis. A stejny je to s kolem, pokud na to mas tak si ho doprej treba v Bronxu, pokud sis na neho sporoval z kapesnyho tak pak neplac.
                              Zenska se taky nemuze divit pokud ju nekdo znasilni v opustenym podchodu ve 3 hodiny rano.

                              0 0
                              • wroum  

                                to je uplnej nesmysl. to ze jezdim na drahym kole este neznamena ze ho muzu postradat a to ze mam penize v penezence este neznamena prece ze pocitam s tim ze o ne prijdu. podle tvoji teorie bych treba nemoh mit auto, protoze je velkej risk pouzivat neco co stoji vic nez je muj plat. co kdybych to naboural nebo by mi to ukradli? nebo ty snad kazdej den vyrazis do prace s tim ze je vice nez pravdepodobne ze te nekdo okrade a proto jedes na plecce a v penezence mas akorat drobny na rohlik?

                                0 0
                                • tjuren  

                                  Asi su stara skola, ja bych nejezdil na kole, ktery je tak drahy, ze si ho druhej den nebudu moct koupit znovu, pokud bych o neho prisel. S autem je to podobny, prece si neporidim auto za pul milionu, kdyz premyslim, jestli mam na zimni pneu. Auto prece muze byt taky jenom za 50 litru. Zase, kdo na to nema at pak neplace.
                                  Jo a v penezence mam jen nutnou hotovost na svacinu, na co bych potrboval vic, kdyz se skoro vsude plati bezhotovostne. Vim , ze te nepresvedcim, ani to nechci…

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    by me teda zajimalo na cem jezdis. neznam kolo ktery bych si mohl kupovat hned druhej den co bych o nej prisel a pritom bych byl ochoten na tom jezdit (z Tesca kolo nechci). A pises ze auto muze byt taky jenom za 50 litru, tak proc se pohorsujes na tom ze mladik ma kolo za 50 litru? zivot je otazka priorit. nekdo si koupi kolo a nekdo auto. slusny kolo nebo mizerny auto. pokud jednomu ukradnou kolo a druhymu auto, tak sou na tom vpodstate stejne… a to ze se da skoro vsude platit bezhotovostne je pravda, ale spolehnout se na to neda. kdyz sem este pouzival platebni kartu, tak sem na benzince sel zaplatit 1000kc za benzin a terminal jim prestal fungovat. co bys udelal ty v takovy situaci, kdyz mas jen drobny na svacinu? a kdyz te zastavi policajt abys zaplatil pokutu (stat se muze), tak bud dostanes slozenku (musis na postu a jeste zaplatis navic postovni polplatky) a nebo mu muzes skusit tu kreditku strcit do …

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      Asi tak. Souhlasim naprosto. Vse je otazkou priorit. Jinak bych si druhy kolo za 60k neporizoval :-)

                                      0 0
                                    • tjuren  

                                      Nikdy nekoncici debata, ted uz vpodstate o nicem, du do hospody na karty hrat o drobny…

                                      0 0
                                  • Nodar  

                                    jseš fakt stará škola :-)

                                    • znám lidi, co mají hvězdářský dalekohled á 100k, foťák á 100k, potápěcí techniku á 100k a nemají horentní platy. Fór je v tom, že pro každého z nich je to koníček No1 a omezují se pak jinde, třeba na dovolené nebo na novém autě.

                                    Copak ty fakt nemáš něco, co tě extrémně baví a vrážíš do toho víc peněz, než by se slušelo ?

                                    0 0
                                    • tjuren  

                                      Kde ses tady vzal? Nechces vedet jeste moje telefonni cislo a velikost kosile?
                                      Topic byl o okradenem cyklistovi a svedl se na 6,5 tis. bezne v kapse. Tedy ne o mne a mych vydajich za blbosti co nemusim mit. Navic na kole za 100 000 se svezes temer stejne jak na kole za 30 000, ale cenovy rozdil v optice se vyrazne projevi i v uzitne hodnote. Mam konicku dost na to abych se na nich financne zrujnoval pokud bych si nedaval pozor, nemusim zivit jen sebe ale taky svoje deti a musim tomu svoje choutky prizpusobit.

                                      0 0
                                      • wroum  

                                        Navic na kole za 100 000 se svezes temer stejne jak na kole za 30 000, ale cenovy rozdil v optice se vyrazne projevi i v uzitne hodnote.

                                        zalezi na uhlu pohledu a na srovnani priorit. ja nepoznam dobrej dalekohled od spatnyho (a je mi to fuk), ale rozdil v kolech poznam bezpecne, protoze mi to fuk neni.

                                        0 0
                                        • tjuren  

                                          Wroume, uz toho nechme, je to stejne vyssi nez sirsi a brzo by to bylo vypadalo jak sifrovana zprava. S prioritama mas pravdu, mou prioritou je ted klidna a osvezujici noc!

                                          0 0
                                  • wroum  

                                    http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?…

                                    zlata hotovost…

                                    0 0
        • Gatier  

          Ses divnej a podezrelej. Mali by sme si dat na teba bacha. Wroum wanted!

          0 0
      • blue  

        a predevsim je ten poskozenej pekne drzej, pokud by nemel cisty svedomi, co se tyka toho kola a penez, a sel to jeste nahlasit :-)))

        0 0
      • tantobo  

        Je mi 24, do prace jsem dnes jel na kole za temer 150 tis. a vezl jsem si 15 tis. na zaplaceni lyzovacky. To jsem u Tebe asi hodne podezrely, co?

        0 0
      • Raydowe  

        Ja obcas do prace jazdim na svojom biku, zvlast ked zaspim .:-), cena podobna, odhadujem takmer 70 000 Sk, cez sviatky pracujem bezne, aj na stedry vecer som makal, vo svojich 23 rokov sa povazujem za mladika… Este nieco sa nezda?

        Nech su okolnosti akekolvek, nemalo by sa zabudat na preumciu nevinny, ak ma mladik kolo za 50 000, bude to asi preto, ze maka aj cez sviatky…

        0 0
      • discover  

        !!! ja som pracoval aj 24.12.05…bike mam cca za 60 000 a obcas na nom idem aj do prace.....neviem co je na tom cudne…a…ze mal mladik vo vrecku 6 000 ? co ty vies mozno siel niekam nakupit,alebo hocico…Nechapem co sa ti na tom nezda…

        0 0
    • Twisp  

      jj smutny takze neco usmevnejsiho (OT):) http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?… nejlepsi je titulek pod textem

      0 0
      • vinca  

        ale tady je zas smutnej ten posledni tucnej odstavec :-( „Omlouváme se všem slušným čtenářům za to, že jsme zrušili diskusi pod článkem. Někteří jiní ji bohužel zneužívali k opakovaným rasistickým a vulgárním výpadům, které už nešlo mazat jednotlivě“

        0 0
        • JSt  

          zase kdyz si ten clanek prectes, tak se i mene duvtipny dovtipi, jakym smerem se bude diskuze ubirat :/

          0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        na romy mam svuj nazořr a bohuzel je rasistickej ale neni se cemu divit, ps amerika je taky silne rasistickej stat

        0 0
      • Vilém  

        Spis je zajimavy jak uvadi narodnost pachatelu.Myslel jsem ze toto se uz uvadet nesmi,ze je to brano jako nabadani k rasove nesnasenlivosti.

        0 0
    • senožrout  

      Chce to mít pěkný kolo, který vypadá hnusně :-). Nebo alespoň tuctově. Když si někdo koupí třeba Intense Spydera, Scalpela s Lefty (nebo něco podobnýho) a ještě si ho vytuní, tak je to přímo výzva, aby ho vzal někdo motykou. Bohužel. Tím člověk vyeliminuje ty náhodný barbary. Když si tě měkdo vyhlídne a zmasí tě kvůli X0 na šedivým rámu, tak to je prostě smůla a organizovaná loupež. To už se tu párkrát řešilo, že třeba naši „idočeští“ spoluobčané obstoupili borce na kole a donutili ho odevzdat jim svého bika…

      0 0
      • Radek Broz  

        Vzdyt Scalpel s Lefty pro laiky vypada, jako kdyz je to rozbity;-)

        0 0
        • tjuren  

          Jo treba na nahradni dily, nejdriv ukrast Lefty a pak cekat az se zacne vyrabet Raighty :-)

          0 0
    • kimi  

      No mne se stalo neco podobneho pred par lety.. Byli jsme dva, jenze nam bylo 14 a 16. Nebylo to na Stedry den, ale taky svinstvo

      0 0
    • dalimil  

      je přeci jedno,jestli to kolo bylo za 50 nebo 20 nebo 15.Podstatné je je zloději jsou drzejší a bezohlednější

      0 0
      • rasto  

        mas pravdu. proc ale nevolal poldy? snad to mel automaticky udelat?

        0 0
        • Manas  

          Mas-li otres mozku a takovouto prihodu za sebou, na moc veci myslet nedokazes. Ses rad ze fungujes.

          0 0
        • tjuren  

          To je v CB normalni, ze te okradou a nevolas poldy, jesteze kamaradovi to pripadalo zvlastni:-)

          0 0
          • blue  

            ty si vazne demagog :-) mel otrez mozku, byl chvili v bezvedomi, tak se da asi pochopit, ze v takovy chvili uvazoval mozna trochu jinak

            0 0
            • tjuren  

              Otřez, podle vzoru dřez? To víš, mezi tolika demagogama(tebe nevyjímaje)se člověk prostě neovládne.
              Ale jinak to o otřesu mozku a CB už byl joke, divím se že to někdo mohl brát vážně.

              0 0
              • blue  

                muzu se obcas preklepnout, ne?

                muzes mi najit nejakou moji demagogii? rad bych se poucil pro priste

                0 0
                • ravo  

                  Demagogie je už jen to, že nepřečtený příspěvek autora s nickem BLUE se mi zobrazuje červeně:-)

                  0 0
                • ravo  

                  Ne příspěvek, ale nick:-)

                  0 0
                • tjuren  

                  No, musim se ti omluvit, demagog nejses, projel jsem si tvoje prispevky a demagogie v nich neni. Uz jsem z toho unavenej a obcas neco prehlidnu…

                  0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          no obcas je clovek v soku

          0 0
    • Nodar  

      hmm, taky jezdím přes léto na kole do práce takovou dlouhou ulicí, kde je i ve dne černo :-( Nějaký tip na opravdu kvalitní sprej byste neměli ? Ty pepřové mně připadají pomalu zabírající, ale tuším že existují i nějaké účinnější – paralyzující … nemáte někdo tip/link ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.