• james11

    Možná to tu už šlo, ale přesto co si myslíte o tomto kolu? Teď se dá koupit za dobrý peníz ve výprodeji, zhruba o 4500Kč levněji.

    0 0
    • james11  

      takže nikdo nic? :-(

      0 0
      • Jogador  

        Nestojí normálně 13? To by ted stál 8…

        0 0
        • james11  

          DCS stojí necelých 18.000, teď se dá koupit za 13.500, dobrá cena co myslíš?

          0 0
    • Jogador  

      Napiš co od toho kola očekáváš, kolik tak ročně najedeš, jak jezdíš a pak se ptej, pro kluka, co najezdí ročně 50 km to stačí, na nějaký závody by to chtělo trochu předělat…

      0 0
      • james11  

        Jsem spíš cykloturista, najedu tak 2000Km ročně, jen mám trochu obavu o ty brzdy, jsou tam namontovány HAYES SOLE a ty tu nějak nechválíte…

        0 0
        • enjoy  

          z toho si nic nedelej.. myslim ze bych ti na tom kole nepochvalil vubec nic. zni to hrozne co:-).

          0 0
        • Meesha  

          myslim, ze by mohli stacit

          0 0
    • T215  

      Zdar, za ty prachy super kup, brzdy jsou kvalitní bezproblémů.

      0 0
    • james11  

      Tady je ještě odkaz http://www.kellys.sk/index.php?…

      0 0
    • Páník  

      a není lepší oželit ty kotouče a mít lepší ostatní komponenty?…třebas to GT-téčko je podle mě daleko lepší volba

      0 0
    • Azagthoth  

      A co takto canyon Iowa? www.canyon.com/…s/index.html?b=64 mi zda omnoho lepsi ako Kellys, za tu cenu, ajked je to trochu drahsie ako ty chces…ja by som isiel do toho

      0 0
    • james11  

      No tak uvidím…všechny ty kola co mi tu dáváte odkazy jsou fajn, dokonalá výbava. Ten Kellys je pro mne tak trochu srdeční záležitost :-)

      0 0
      • JSt  

        ale to snad ne :) gt rad nemam, ale za ty prachy s danou vybavou asi spicka.

        0 0
    • james11  

      A co Magnus za 13.000??

      http://www.kellys.sk/index.php?…

      0 0
      • gobike  

        to je hnusny, spis toho Gary Fisxhera

        0 0
        • enjoy  

          sice nesnasim zelenou,ale tohle je asi nejhezci kellys:-)

          0 0
          • gobike  

            To myslis vazne? Cos pil?

            0 0
            • enjoy  

              sprite,celej den. hele:-),uz si nekdy videl kellys?:-))

              0 0
              • gobike  

                Tak to jsem nevedel, ze Sprite ma halucinogeni ucinky. Jo Kellyse jsem kupodivu videl, prece ve Velu je pokazdy uplne uprostred casaku dvojstranka marne inzerujici Kellys:-)

                0 0
              • Jogador  

                Mš se třega ta jejich nejvyšší řada líbí:) Ale to neznamená, že bys ji ho koupil:)

                0 0
        • james11  

          no ten GARY FISHER je obludné kolo. Chlapy já opravdu nevím jaký máte vkus…

          0 0
          • gobike  

            Coze?!?! obludny? tak sou me teda nastval, to nevim jakej mas ty vkus, kdyz si vyberes toho nejhnusnejsiho Kellyse, sou i hezci modely…

            0 0
      • james11  

        Tak pro vás „profíky“ tedy už jenom tento

        http://www.kellys.sk/index.php?…

        :-)

        0 0
        • trek4300  

          Nejlepsi je ten canyon .....:)

          0 0
        • enjoy  

          a ty bys tohle vazne chtel?:-)

          0 0
        • JMT  

          hnus

          0 0
          • james11  

            Pro trubce: Kellys je globálně známá značka kol na našem trhu. Jedná se o kola všech kategorií postavená na výhradně prvotřídních rámech z aluminia třídy 7005 T6 nebo u nejvyšších modelů z aluminia Kinesium Superlight . Díky slovenskému výrobci je cena více než příznivá. Kolo pro sebe si zde najde jak malý začínající biker, rodina pro své výlety tak i náročný závodník.

            0 0
            • JSt  

              Kellys je globálně známá značka kol na našem trhu. Jedná se o kola všech kategorií postavená na výhradně prvotřídních rámech z aluminia třídy 7005 T6 nebo u nejvyšších modelů z aluminia Kinesium Superlight . :)))) asi sem trubec. never reklamam. radej dej na zkusenejsi bajkery, kterym to ruplo pod zadkem v horsim pripade pod rukama :/. mas toho plnej net…

              0 0
              • djano  

                Nie som zastanca Kellys-u (nevlastnim ani Kellys ani ram z Kinesis trubiek), ale za urcitych podmienok rupne vsetko. Konkretne mne sa zlomila patka zadnej vidlice na (kritizovanej, ale ocelovej) Meride. A to je ocel hruba cca 5 mm. Dokonca stalo sa to na rovine na asfaltovom chodniku…

                0 0
            • Vilém  

              Proc tu opisujes kus reklamniho letaku?Kdyz se Ti to kolo libi a chces ho,tak proc si je nekoupis?Myslim si ze tu padlo dost solidnich alternativ k tomu Kellysu,ale tys asi chtel slyset jen jakej je Kellys super kauf.To pak nema cenu zakladat thread,kdyz nechces slyset nazory jinych a jsi prakticky rozhodnut.

              0 0
    • T215  

      Ahoj James11, neber názor určitých jedinců tak vážně. Kellys je druhá nejprodávanější značka na trhu (asi je teda kvalitní, jinak by si ji nikdo nekoupil) Mám Magnuse 2002 a super kolo. Mně osobně se jejich designy zamlouvají, ale to je věc každého. Rada pro tebe, kolo v této cenové relaci je od všech výrobců totožné a opravdu záleží co se Ti líbí. Přece si nekoupíš kolo, které Ti nesedne!!! Mimochodem mají ve výprodeji kola 2005, tak můžeš ušetřit.

      0 0
      • james11  

        No konečně rozumná odpověď :-) jo, viděl jsem slevy modelů 2005, jsou vynikající, kola co stála na začátku roku 18.000 se teď dají koupit za 14.000, super. I když viděl jsem nové modely pro rok 2006 a ten dizajn je zase o 100 lepší! ale to tak bude každý rok, jinak by přece nic neprodali :-)

        0 0
        • admxx  

          Ja mam magnus 03 a jsem spokojeny. Kolo je super na moje jezdeni idealni.

          Mel sem problem s predni brzdou (Diatech Anchor) ale to byla spis chyba prodejce (Opavel – velice neseriozni firma), ktery nebyl schopny ani po trech reklamacich uvest brzdu do dobreho stavu a zkazil mi tim radost z noveho kola. Pak se vymenila a od te doby slape jak po masle, jenom sem vymenil desticky.

          Co se tyce ramu dvam s nim cca 0,5m jumpy a v lese kolo nijak nesetrim a v pohode. Nejsem nejaky chrt, spis jezdim jenom tak rychle pro radost.

          Nahore nekdo psal, ze praskaji ale ja zas slysel pravy opak. Stejne je to strasne subjektivni protoze jeste mi nikdo neukazal nejake cisla ktere by potvrzovaly co tady kdo rika.

          0 0
        • Twister  

          Aha, takže ty chceš vlastně slyšet: jo je to pěkný, kup si to? Za mě bych řek, že je to v pohodě. Docela rád bych si vyzkoušel to RSTčko, ale řekl bych, že bude nejlepší ho brzo vyměnit. Kotouče jsou dobrá věc do sněhu a mokra a vůbec činí jízdu mnohem jistější, v sajrajtu se ale sjíždí desky stejně jako špalky u v-ček.

          0 0
      • goofy  

        Ano… to je rozumna rec… Proc si myslis, ze je Kellys 2 nejprodavanejsi znacka? Protoze ma nejvic lowend modelu, ktere jsou urcene pro masy, ktere na tom jezdi pro rohliky a zpet. Pokud by byla masovost znakem kvality, tak nejkvalitnejsi kola u nas jsou Olpran a cert vi co este, made in Tesco… A ramy od Intense nebo treba Santa Cruzu musi byt total plecky, protoze je u nas potkat je umeni…

        0 0
        • Marasek  

          No ale zas bike kolem 15000 neni (teda aspon pro me) takovy low-end:) Me akorat zarazi takova zaujatost proti Kellysum.Kdyz jsem ja kupoval bike,tak byly vsechny biky ruznych znacek v jedne cenove relaci vybavene stejne(az na par drobnosti).A myslim ze v ramech taky zadny extra velky rozdil nebude.Je to jen o tom,ze se lidem nelibi napis Kelly's..

          0 0
          • Marasek  

            Jo myslim rozdily v ramech stejne cenove kategorie..

            0 0
            • goofy  

              Neboj. Proti Kellysum ani Authorum nic nemam. Taky sem ho kdysi vozil kdybych nesel na jiny styl jezdeni, tak mozna vozim dodnes… Mne jde jenom o to, ze nemuze podle poctu prodanych kol posuzovat, zda-li to, ci ono kolo je dobre nebo ne. A za tim si stojim.

              p.S.: ten tvuj se mi dokonce i celkem dost libi… ;o)

              0 0
          • james11  

            to Marasek: kolik tě stálo tak přidat ty kotouče? :-)

            0 0
        • sportovni_biker  

          Hele, nejprve si zjisti, že Olpran nevyrábí pouze pro tesco, ale také pro normální maloobchody (na olpran.cz si můžeš vybrat) a ty nejsou vůbec špatné, tak v klidu

          0 0
          • goofy  

            Ale to vis ze to mam pozjistovane. Nikdy bych si ho nekoupil, ale nekdo jiny treba klidne. To uz bych radeji sel do Kellysu, ale nejspis do Authoru…

            0 0
          • Marasek  

            No ale ze by to byly nejake pecky to se taky neda rict:) Nic proti,me se moc nelibi-zvlast ne ten zajimavy tvar ramu..Ale u modelu Chicago Disc me rozesmal ten nazev kotoucovky: LEE CHI DSK 400 – nevim co si mam pod tim predstavit:)

            0 0
            • sportovni_biker  

              Já Olpran taky nemám, ale někteří si jej třeba rádi koupí, tak nevím proč to pořád pomlouvat, jenom kvůli tomu, že ta značka vyrábí i pro hypermarkety.

              0 0
              • Marasek  

                Jiste,kazdy si koupi co chce,nerikam,ze Olpramy jsou spatne,jen se mi moc nelibi.Ale kazdemu se libi neco jineho-to je dobre,jinak by vsichni jezdili na stejnych kolech..

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.