• divinol

    To byl omyl…sorry…jen jsem chtěl říci,že jsem netušil,že ja tenhle web kde je možné tak pěkně počíst,dát dotaz,prostě pokecat o lecčems…fakt se mi tu líbí jsem tady asi jen 14dní a nepravidelně ale netušil jsem ,že je tolik blátnů jako já :-) …kolo mi ukradli před 5ti lety a letos jsem v srpnu zase pořídil jedno tak teď na něj lezu kdy to jde,není sice už ta fyzička ale snad bude líp …tak prostě jen tak…

    0 0
    • divinol  

      no,tak pardon za ta jiná písmena…mám malý monitor.....

      0 0
    • Daf  

      Tak at ti to slape a kdo vi …treba zacnes zavodit :)

      0 0
      • McBlacky  

        ale než zařízne tebe tak to bude asi chvíli trvat :)

        To divinol: jinak bacha je to návykový a těžce. Přeci jen vývoj pokročil a je to znát

        0 0
        • divinol  

          to je mi jasný…chytlo mě to tenkrát a teď zase znova.....o to přeci jde ne?…

          0 0
          • McBlacky  

            jasně, vítej mezi závisláky. Hlavně to chce jezdit pro radost a pořád!

            0 0
          • Stancek  

            Taky se clovece vracim na kolo po dlouhe dobe, kdy to proste neslo, prace, rodina, bydleni, starosti… Zjistuju ze kondicka, pokud jsem kdy vubec nejakou mel je v haji, silnicka co jsem ji oprasil je uz spis takovej veteran a kdyz jsem zacal stavet bajka, tak zjistuju ze o kolech skoro nic nevim ;-) Ale chytlo me to zase a vo to gou :-)

            0 0
            • divinol  

              tak to nemá chybu.....dřív jsem vrážel prachy do auta…teď to je kolo......snad postupně ho vyladím k obrazu svému…jen ty prachy ale radši nebudu jíst a koupím nový kotouč.....k Vá­nocům byla vidle a hydr.kot.k Sil­vestru asi nové pláště ,nevím…

              0 0
              • Stancek  

                :-) Presne muj pripad… letos na podzim jsem doplatil leasing na auto, tak ted z kazde vyplaty neco na kolo :-) , ale jde to pomalu, je to vsecko drahy jak …piiiiip…

                0 0
    • jecnak  

      Nezapomen, ze at jezdis jakkoli, vzdy je bike hlavne o kamaradstvi, prima parte fajn lidi a skvelych zazitcich. Na cem jezdis a jak ti to jezdi je podle myho az druhotna vec. Rika chrt nejchrtovatejsi ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.