• divinol

    Ahoj,neporadíte mi?…Koupil jsem si hydr.kot.brzdu a nemohu povolit šrouby na starém kotouči,nechci všechny imbusy oholit,nemáte nějaký nápad nebo fígl jak na to?......

    0 0
    • S.O.A.D  

      Skus to postřikat olejem.

      0 0
    • tomaasz  

      Ty šrouby budou TORKSy, chce to fortel a pořádnej vercajk, šrouby budou zajištěné loctitem, takže pomůže ohřátí.

      0 0
    • hikerius  

      Normalne pouzij WD-40 postrikej srouby a chvily pockej pak to zkus povolit, nikdo taky nerika ze musis celej kotouc zamastit musis si davat bacha a kdyz prece tak to odmasti tech. benzinem

      0 0
    • goofy  

      Zkus koupit poradny torx klic cislo 25, a pak to este zkus povolit. Taky sem nejdriv zrusil dva sroubky kvuli klici, a pak sem i ty znicene povolil diky kvalitnimu klici…

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, nastříkat nějaký olej na šrouby, jestli je příruba průchozí, tak z obou stran.

      Můžeš si pomoci aku vrtačkou, jestli nemáš kvalitní nářadí, či bit, tak to radši odnes do servisu, za těch max. 50kč se to vyplatí.

      0 0
      • nemo  

        Zkus kofolu :o) – když ji miluješ, není co řešit. Myslím to vážně, ověřeno několikrát v praxi a na větších šroubech…

        0 0
        • Pekáček  

          A na letadlech :oD

          0 0
        • divinol  

          to není špatný nápad…zkoušel jsem WD-40 i brzd.kapal…nic­.....uvidíme co a jak,…každopádně díky za účast,vždy je lepší,když je slyšet víc názorů…asi nej bude ten servis jenže teď před Vánocemi asi mám smůlu a chtěl jsem vyrazit s novým kotoučem…

          0 0
        • hermes  

          Kofolu jksem nezkoušel, ale prvá nefalšová Coca-Cola opravdu funguje… Potom co vím, jaké má všestranné použití ji už radši nepiju :)

          0 0
          • goofy  

            S kofolou se daji uzasne cistit mince… Sehnal sem pred nedavnem kovovou padesati korunu, ale byla uplne zasla, az skoro cerna. Stacilo na 3 dny ponorit do kofoly, a uz je zase jak nova… ;o)

            0 0
            • JSt  

              a desetnik se pres noc zmenil na skvrnu plovouci na povrchu :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.