• lempl

    tak me napadlo ze zimni trenink je zimni trenink… kdo by si sel zabehat(mimo vikendu-zasvecen kolu:) termin po dohode na foru , lokalita taky ale sem pro stromovku;) tak myslim ze takovej mcblacky by se sem mel napsat… (znacka abych konecne pred(do)behl tramvaj:)

    0 0
    • gobike  

      Ted nebehej, uzivej si predvanocni atmosfery:-)

      0 0
      • lempl  

        to akorat nakynu(pribral sem – –200g:) ceho si mam uzit? stres nervozitu? to se musi robehat, rozjezdit;)

        0 0
        • gobike  

          Musis poradne nacerpat energii z vysoce kalorickych jidel, to ze priberes, to je akorat dobre, to potom vyjezdis na kole, proc si myslis, ze se jezdi na kole? No prece abys shodil to, co jsi pres Vanoce nabral:-)

          0 0
        • Gatier  

          To mi pripada byt divne nabrat –200g. To je ako schudnut +200g…

          0 0
          • JSt  

            ty sis nevsiml, ze tam ma –200g? minus a minus dava plus :)

            0 0
    • Darkson  

      klidně s Tebou půjdu běhat, ale nepojedu kvůli tomu do Stromovky, mne plně vyhovuje cyklostezka Podolí-Komořany

      0 0
      • cabbage  

        takze sraz klasicky pod barandakem, akorat se lempl pekne probehne, nez tam dorazi:o)

        0 0
        • gobike  

          Kdyz si to vymyslel, tak at ted trpi, ne? :-)

          0 0
          • cabbage  

            // Kdyz si to vymyslel, tak at ted// trenuje…;)

            0 0
            • gobike  

              Pro me je behani utrpeni, tak proto tak:-)

              0 0
              • cabbage  

                no pro me taky;)

                0 0
              • lempl  

                no pro me taky...... nebyl sem schopnej bezet 200m v kuse:/ (jedine kdyz sem prekonal pocatecni krece vsude mozne a to poste neslo:( tak sem si rekl ze to zmenim;) tak asi tak

                0 0
        • Darkson  

          proč ne? pro mne to nenbi problém:-)

          0 0
      • lempl  

        tak ja ti nestojim za stromovku??:( tak ja ten drat koupim ale ja to nebyl O:-) kdy chodis behat? kde bybyl sraz?

        0 0
    • Elwing  

      Do stromofky chodím běhat, se přidej někdy. Jenže teď před Vánocema jsem celkem zaneprázdněná.

      0 0
    • Meesha  

      no, kdyby nekdo dobeh do Riegrovejch sadu, tak se ozvete… :-)

      0 0
    • McBlacky  

      si magor běhat v těhle sračkách… já teda dorazím klíďo někam. Jinak od minulýho pondělí moje lokalita je opět Rígrák, tímto zdravím Meeshu :)

      abychom nechodili kolem hot kashe, středa 18:00 Baranďák?

      0 0
      • blue  

        folimanka vas uz prestala bavit? :-)

        0 0
      • lempl  

        ok

        0 0
        • McBlacky  

          jestli tam nebudesh jsi dead! kdybys to chtěl vzdát tak do 17,20 mi napiš na mobil. jinak s tím počítám. Vzal bych to po stezce na Roztyly… záleží na počasí

          0 0
          • lempl  

            hele jebu na to:/ sem v teploucku v jedno nejmenovanem kramku s cd:D

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.