• emarco

    aneb jak ho budete slavit letos?

    0 0
    • gaston  

      Nizke Tatry. Na lyzich.

      0 0
    • tulda  

      v klidu a míru

      0 0
    • Pinocio  

      No vzhledem k tomu, že z toho minulého si jaksi nic nepamatuju, tak raději zůstanu doma:-)

      0 0
    • dedek55  

      já jedu se stíhačkou jako tradičně do lesa..nasbíráme dřevo a do rána to prosedíme u ohníčku…o)

      0 0
    • goofy  

      Silvestr budu zase pro zmenu travit s mistni KLCh (Konzumenti Libovolneho Chlastu)… :o)

      0 0
    • wlk  

      Jeseníky-lyže-chlast :-)

      0 0
    • Meesha  

      na horaaach! Moc se tesim :-)

      0 0
    • Lance  

      neslavim nevidim duvod

      0 0
    • Luka  

      hory jako loni , silvestr je nejlepsi na horach :)

      0 0
    • Al_Bunda  

      Neslavim nevidim v tom nic zajimaveho. Loni jsem byl doma, a minule 3 jsem stravil do rana v praci. Takze tak sivestr je pro me jako kazdy jiny den v roce.

      0 0
    • marapara  

      Jizerky – asi běžky, večer pařba

      0 0
    • enjoy  

      v praci.budu to tam muset asi trosku vytunelovat,abych ze sebe dostal ten vztek na my sefy.

      0 0
      • McBlacky  

        hele bud v klidu… já byl na silvestra v háku před dvěma lety. Docela krutě jsem se vypálil i opil :) ikdyž uznávám že ty asi nebudeš moct dát na dveře „in case of emergency call xxxxxxxxx“ :)

        0 0
        • enjoy  

          na silvestra pracovni doba 15 hodin a to jeste oficialni pracovni doba,skutecnost byva o 2 hodiny jina:-).

          0 0
      • Lister  

        Tak to jsem na tom podobně, do práce přijdu na Silvestra (sobota) ráno a odjedu v pondělí odpoledne, už se fakt moooooooc těším :(

        0 0
    • Martula  

      Tak program na Silvestra:
      1.Ráno vstanu a opřím se čajem :D
      2.Obleču se do běžkovýho…a pojedu asík na Vysočinu
      3.Na Vysočině si to pořádně užiju..bude Zlatá lyže
      4.Až dorazím do zdejších nížin jako jsou Šlapanice..oblíknu se do kolařskýho a valím do jedné nejmenované vesničky Šumice :D a tam to zapíchnu…
      ALE NIC NENÍ JISTÉ..TŘEBA SKONČÍM ÚLNĚ NĚKDE JINDE…TAK MĚ NEHLEDEJTE :o)))

      0 0
      • Gatier  

        :)

        0 0
      • Jogador  

        Já ráno vztanu, překročim vanu, podojim krávu, dojdu na trávu a vidim vlak, nastoupim do něj. Přijde průvodčí: Jízdenky prosím, nemám, víte, to máte tak:Já ráno vztanu, překročim vanu, podojim krávu, dojdu na trávu a vidim vlak, nastoupim do něj. Přijde průvodčí: Jízdenky prosím, nemám, víte, to máte tak:Já ráno vztanu, překročim vanu, podojim krávu, dojdu na trávu a vidim vlak, nastoupim do něj. Přijde průvodčí: Jízdenky prosím, nemám, víte, to máte tak:Já ráno vztanu, překročim vanu, podojim krávu, dojdu na trávu a vidim vlak, nastoupim do něj. Přijde průvodčí: Jízdenky prosím, nemám, víte, to máte tak:)

        0 0
    • fousac  

      hmmmm… predbezny plan je, ze se me posledniho posledni pokusi postavit na lyze, tudiz predpokladam prijemny novy rok nekde na ARU, kde budu blahoprat panum lekarum a panim lekarkam, zatimco mi oni plni radosti budou sesroubovavat kosti..

      no a kdyz to dopadne dobre, tak se hodlam opit na rozhledne Korab… ;))

      0 0
    • fousac  

      hmmmm.. sice zase budu vypadat jak banda notoru, ale budiz…

      hotel korab u kdyne (to je takovej fakt divnej kopec..)

      bilance: 57 piv (gambrinus 10), 3,4l vodky finske, 8dl juicu, 1,8l vina cerveneho, 0,3l vina bileho, nealko nepocitam (moc ho nebylo) a to vse od 30.12.2005 do ted vcetne…

      ale hlavne sem vyjel baworakem tam, kam se nedostal ani traktor… (P.S. zaprahlej na retezu za buldozerem.. [p.p.s. a i ten mel co delat..] :)

      shrnuto: nejlespi parba za poslednich nekolik let..

      0 0
      • Meesha  

        ty kraaavo! 8–0 smekam… d:-)>o< → :-)>op<

        0 0
      • CZiko  

        a byls od toho 30. do teď alespoň minutu naprosto střízlivý? :-)

        0 0
      • Elwing  

        Tak tímhle bych se nechlubila :)

        0 0
        • mastihuba  

          tak to zas ja jo, kdybych to zvladnul. :)

          0 0
          • Elwing  

            jiný kraj, jiný mrav… já se spíš při vzpomínkách na něco takového (pokud si něco pamatuju) červenám až za ušima :)

            0 0
        • goofy  

          Pekne… To pred tim si asi neridil ty, co? ;o) Jinak taky bych potreboval tak na par dni vypusti, a pekne se striskat… No driv nez na leto to nevidim. Ale kdo si pocka, ten se docka… :o)

          0 0
      • Radek Broz  

        No ty kravo;-) To uz je i na me fakt moc.

        0 0
      • dalimil  

        byl jsem tam v létě,není tam nějaká DH trať ?

        0 0
        • fousmen  

          mam tam prarodice.. co ja vim tak neni..

          0 0
          • dalimil  

            když jsem tam byl v létě tak u rozhledny postávalo pár borců na DH kolech a další přijížděli ze spoda na korbě nějakého pickupa

            0 0
            • fousmen  

              fakt? mno, co ja jsem se bavil s tamnima bikerama tak tam je jen zarostla byvala mx draha.. ale spis nez dh tak od rozhledny dolu se da jet solidni freeride..

              0 0
              • dalimil  

                no možná to byly FR kola,detailně jsem si je neprohlížel :-)

                0 0
              • fousac  

                to by i slo.. ono tam je to docela slusnej krpal.. mi stacilo si dat dvakrat prochazku do kdyne po turisticky.. dolu se clovek kutali a nahoru uz pomalu zapnout i nahon na predni..

                0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        z jakyho ses družsta fousac? STS chvojkovice brod???k to je taky totiž slušnej oddil :D

        0 0
        • fousac  

          druzstvo?? max. tak zbraslavskej HMYZ (tzn. Hospodsti Mluvilove Ynteligenci Zanedbani)…

          btw: dneska mame trenink „U Zemlicku“, tak se stav na druzbu.. O:-)

          0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            seru jdu vecer do Singru budejicaci vi o cem mluvim ale nech pozvanku otevrenou. Jinak sme dnes i vyjel tj integrala rukavicky atakdale asi sem musel pusobit divne

            0 0
      • kajulka2  

        NO tak to je slušnej výkon :o)

        0 0
      • ddd - andy  

        Tos nesetril.. :-)

        0 0
      • Stancek  

        :-D to jsou bavoraky tak nepojizdny? Kdyz jsem mival jeste starou 130ku, na rusave jsem tim tahal lyzare do kopce… na zavesu uvazany lano a uz se jelo.

        0 0
        • fousac  

          schade byly dobry na snih.. ale tady by si ani tehle legendarni vuz neskrtnul.. bmw ma motor vepredu a nahon na prdel.. tim jsou nektery vlastnosti dany.. ale cca 400m toho kopce nevyjel ani traktor zetor 4×4.. tak asi tak.. az ten pasak..

          0 0
        • enjoy  

          ne nejsou:-),jenom kazdy auto se zadnim nahonem neni tak slaby jako skodovka a je docela tezky zachazet s plynem.holt fousac to nezvlad:-)

          0 0
          • Stancek  

            Ja vim ze nejsou, to bylo jen takovy rypnuti, ze se nudim v praci, ja co jsem presel na predni nahon, tak jsem namydlenej vsude, se s tim nejak nemuzu naucit, jak vidim kopec, zacinaji se mi jezit vlasy a nostalgicky vzpominam na starou skodarnu s letnima gumama…

            0 0
            • enjoy  

              skoda ze nebydlis tady u nas na zizkove:-).ach:-),uz se tesim az tady ty nase kocici hlavy zase namrznou..:-)).ne,je to fakt desna legrace.nektery ridici dokonce oteviraj dvere a brzdej levou nohou:-)).a zdaleka nejlepsi jsou 1203:-).

              0 0
              • Manas  

                jj, tam jsou nektery silnice obzvlast vypeceny. Nejvic se mi libi ty co vedou z Seifertovy dolu :-)

                0 0
                • enjoy  

                  ano to je presne ono:-))

                  0 0
                  • Toams  

                    po tych uliciach som v lete a na jesen chodil na biku do prace, ale v zime e-e, ad A je moc zima, ad B je tam sajrajt a ked zamrzne, tak pomoc, konec sveta …

                    0 0
          • fousac  

            bych chtel videt tebe.. ;)

            ale ona ta 316 zase tolik nejede..

            0 0
            • enjoy  

              ja bych se videt nechtel:-) jinak teda uz jsem videl auto ktery vyjelo az necekane vysoko,po ceste kde bylo tak 20 cisel snehu.udelalo takovy pekny rejhy skoro az na asfalt.o parset metru dal jsem uvidel utrzeny retezy a o kousek dal elegantne v zaveji zaparkovanej mercedes:-))

              0 0
      • pegal  

        nejses vubec spatnej .. znam i lepsi (treba dat od 15:00 do 22:30 28 piv) .. ja letos 13 velkych Polaru .. 4 velky Jelzim Apfel 12 velkych zelenych .. litr sampusu, teda jenom pul, tu druhou jsem vysplichal .. a na zaver jeden velkej Jelzin power gold .. jezis to je brecka hnusna sladka ..

        0 0
        • fousac  

          fuj jak muze nekdo pit ty barevny bolehlavy.. brrr..

          0 0
        • enjoy  

          no pockej:-),zlatej puschkin neboli medvidci,je skvely piti!:-)

          0 0
          • Manas  

            Neni, loni sem malem v Nejdku blinkal po tomhle „vybornym“ piti :-/ Vseho moc skodi …

            0 0
            • enjoy  

              no,se spritem je to ok. ale kdyz se nad tim tak zamyslim,po roce,kdy jsem mel plnej bar flasek k dispozici,jsem nakonec zustal u vodky s ananasovym dzusem:-).

              0 0
            • Radek Broz  

              Loni jako predloni, ne?;-) Loni probihala nejaky tuquilova smrst pod vedenim Sakiho segry;-)

              0 0
          • fousac  

            dej toho litr.. rano ti pukne hlava.. kdezto takovej litr finsky je beztrestnej..

            kdepak.. zkusenost veli: zadny barevny synteticky sr*ky.. :-P

            0 0
            • enjoy  

              no muzu rict,ze teda hrozne malo vydrzim,napriklad 5–6 piv je pro me konecna.a uz jsem kolikrat prejel:-)).ale zatim me jeste nikdy nebolela hlava a nebylo mi druhej den vubec blbe.

              0 0
            • pegal  

              klidne dam i dva litry a rano me hlava bolet nebude .. kdezto z ty finsky .. jako kluk jsem ji pivaval, ale to jsem prisel na zabavu v 9 a v 11 sem sel dom .. no sel ..

              .. a zkus RUM toho nikdy nepreperes, ten te vzdycky porazi, pac je to mistr ..

              0 0
      • fousmen  

        hele v tech serpentinach kdyz se jede nahoru mohla bejt se zadokolkou solidni zabava ne? (-:

        0 0
    • climber  

      Už jsem ho oslavil. Dal jsem si jenom 6 desítek což mi umožnilo vyjet 1.1. na bika bez kocoviny.

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      slavil sem jako obvykle to jesttotalne na sracku ale neni se cemu divit basa stelly artois tj 20piiiv 2 litry vodka boris jelcin kirsch 12 redbullu 2 sampusy 1 kubanskeho trileteho rumiku 6 litru white eein to vsepro lidi stoho vypliva v 21:00 sem usnul totalne na sracku a pak sem byl vzbuzen kolem 23:30 a jel az do rana apak jeste pres den. Samozrejme sme vse nevypili ale nechybelo malo a zvladly sme to. :DDDDDDDDDDD

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  
        • pro 4 lidi s toho dve divky
        0 0
      • fousac  

        no jo vidis.. na sampus sem zapomel.. ale toho sem jenom exoval 4 sklenicky na pripitek..

        0 0
        • mastihuba  

          si připadnu jak žabař :)

          0 0
          • fousac  

            jo kdyby si vedel jak mi je ted.. ://

            (hur nez po lonskych akcich s McBlackym a SavouH :)

            0 0
            • goofy  

              To asi neni pocit viny, co te uzira, ze? :o)

              0 0
            • Darkson  

              ten alkoholickej detox znám, vůbec nezávidim

              0 0
            • McBlacky  

              hele budem muset přidat. První kombinovaný trénink bude 14/1 Ruská Sibiř, pak tradičnš Drtič a Dýmák…

              0 0
              • Manas  

                Hms, mozna se k vam letos na nakej zavod pridam. Ale rozhodne ne seriozne zavodit :-)

                0 0
              • fousac  

                ty woe sibir.. na to sem uplne zapomel.. teda prihlasnej bych mel bejt.. musime nejak poresit dopravu..

                a taky bych mel zacit trenovat tu cyklistickou cast akce..

                0 0
                • McBlacky  

                  dopravu nějak pořešíme, toho bych se nebál… určitě já i tom budeme brát auto, ale já nemám držáky na kolo, takže můžeme jet jen dva, nebo je někde sehnat, zahrádku mám… uvidíme, začnem to řešit next week. doraž v sobotu a v neděli na cyklo training, můžem se na jeden kus stavit v sobotu u pigi

                  0 0
            • mastihuba  

              no jestli ti je tak jak mě v neděli tak ti nic nezávidím. :)

              0 0
      • lidumil  

        No fuj :-) My zvládli od 25. v 7 chlapech a 7 dámách 100 L G10 a 60 L čenýho Kozla, kořavky asi tak 10L, a vína minimálně 25L. No a 1.1. jsme v 8.00 stáli na lanovce s lyžema na nohou a nebejt hnusná mlha, lyžovačka by byla bombózní.

        0 0
        • Stancek  

          To je desny kolik toho nekteri snesou… ja jak se nedostava treninku odpadam brzo… na silvestra jsem vytuhl po pulnocnim pripitku, ale zase jsem aspon mohl 1.1 v 10 sedet na kole a vyslapavat opici.

          0 0
    • jakub  

      bylo dobre v praci… lidi ani moc nedali bordel a ani se moc nervali heh pohoda

      0 0
    • vozejk  

      no me se to ted krasne seslo ze na silvestra mi bylo 18…tak to bylo docela divoky…

      0 0
      • Toams  

        :-) a po ine roky na Silva narodky nemavas?:-) narodky su chlastacka, ci mas 16, 18, 26 alebo 37 … vsjo ravno:-)

        0 0
        • vozejk  

          no jasny ze mam..takhle blbe se dokazu narodit jenom ja ale ted to bylo nejlepsi…

          0 0
    • Gatier  

      Ty voe, samy alkoholik…

      0 0
    • NSbiker  

      Polovicu vecera som stravil v sanitke…:-/

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.