nefunkční sekce foto!! že by error?

30 nepřečtených
  • BUCEW

    Dnes mi fubec nefungujou jakýkoliv fotky v sekci foto.A navíc mám pocit že mi taky zmizela moje fotka s inzošem na kolo.Ještě včera ve 4 bylo všechno ready.Wer s d problem?

    0 0
    • cabbage  

      v tobe;) a jeste ti pripomenu, ze Admin nedoporucuje pridavat dalsi fotky…

      0 0
    • Beeda  

      hehe ze by se nezalohovalo;-)B.

      0 0
      • BUCEW  

        ono se zálohuje,ale o to tady neběží…

        0 0
        • Beeda  

          posledni fota v bikeri v akci z 24.11.2005 01:06:17 takze …

          0 0
    • admin  

      na pridavani fotek se kouknu vcera lehnul druhej disk, tedka to bezi na zaloznim serveru chyby asi 14 dnu dat.

      0 0
      • Beeda  

        murphy: vsechno se podela v patek odpoledne:-)

        0 0
      • BUCEW  

        ok v pohodě.já už sem se lek že jsem zase zaviroval firemní počítač a budu muset platit přeinstalaci( už potřetí):-(((

        0 0
        • CZiko  

          nemáš sjíždět péčko:-D

          0 0
          • BUCEW  

            no jo ale když ty dvanáctiletý holčičky,mrtvý štěňátka a lesbické důchodkyně nikde jinde neuvidíš.

            0 0
            • fousac  

              tak hele clovece… do ted sem te mlcky toleroval, ale do moji ex-zeny se mi nenavazej… ;o)

              0 0
              • black.horse  

                nekrofilní-pedofilní-zoofile, ani se neptám, co si s těma štěňátkama prováděl:-D

                0 0
                • Bobo  

                  Jakej je rozdíl mezi nekrofilním pedofilem a notorickým alkoholikem? V podstatě žádnej, oba mají rádi studenou dvanáctku.

                  0 0
      • CZiko  

        njn… problémy nikdy nepřicházejí po jednom:-)

        0 0
      • blue  

        mozna bys mel dat nejaky oznameni/upozorneni na logovaci stranku :-) a nejlip velkym cervenym pismem :-)))

        0 0
        • Vrci  

          Já přes tuhle stránku na bike-forum nechodim, přihlašuju se rovnou na seznam příspěvků.

          0 0
    • admin  

      Pridavat fotky by melo jit ty co chybej nevim zda se podari obnovit :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.