Jak dloho dáváte kolo do kupy?

52 nepřečtených
  • Martula

    Tak jsem včera měnila špalky..a rovnou jsem dala do pořádku celé kolo.Raději nebudu ventilovat, jak jsem u toho byla dlouho.Končila jsem o půl desaté večer :o)…

    0 0
    • Daf  

      Gratuluji neni moc zenskejch ktere to dokazou :)

      0 0
    • cabbage  

      jak dlouho? tak do ledna 2003 do (doufam) stejnyho mesice 2006;)…zatim neuspesne;/

      0 0
    • MartinXC  

      O půl desáté večer den před švihem obvykle rozhoduju, jestli začnu s bikem něco dělat. A pak ránu utíkám koupit, co se při údržbě podělalo…

      0 0
    • Martin  

      Dej tomu kolu denně čtvrthodinku a ono se ti odmění:-))))))))

      0 0
      • Martula  

        Jednou za čas je lepší tomu dát pořádně do ,,rámu" .Taková větší prohlídka neuškodí.Ale těch šrámů… :D

        0 0
    • pegal  

      .. ja uz pres mesic .. :)

      0 0
      • Ice-goofy  

        No BBB jsem si tez jednou daval a priznam se tez sem s tim bojoval.. jinak ja kolo se snazim udrzovat v ramci mych moznosti(to jest umyt a promazat :) ) a dvakrat do roka ho dam odbornikum na udrzbu..

        0 0
        • goofy  

          No ja sem daval BBB, nejaky zasadni problem sem nepocitoval…

          0 0
    • CZiko  

      no pokud rozeberu všechno na co mám nářadí tak kompletní servis bych dělal asi 5 hodin… a protože to rozebírám z nudy docela často, tak se ten čas pomalu krátí:-)

      0 0
    • McBlacky  

      podle toho co, naposled jsem dával zadní kotoučovku asi hodinu :/ hlavně proto že byla nízká návarka a to mě ze začátku necvaklo…

      nejvíc mi ale vždycky trvá když něco dělám a nemám na to to přesně správný nářadí. Prostě klasika s hasákem, sikovkama apod :)

      0 0
    • wlk  

      hehe,sem se díval na ten web MMB a docela me pobavila ta fotka zapíchanejch kol do snehu jako lyže, to je fakt dobrý!Jinak Bílej potok jezdíme pravidelně s kámošem a je to tam naprosto skvělý!

      0 0
    • Siddha  

      silnicku davam do kupy uz asi 3 mesice a bike nebude uplne vpoho snad nikdy… jen se zimakem se moc nes… tomu jednou za cas poleju olejem retez a to je vsechno :)

      0 0
    • stařík  

      Před odjezdem asi 5–10 minut. Při montáži čehokoliv několik hodin.

      0 0
    • Gatier  

      Tak na to fakt nie je cas… Vatsinou vzdy skoncim na BF :) Ale vazne, tiez som taky, ze ked s niecim zacnem, tak neskoncim len u povodneho problemu (prirobim si dalsie :) No a zajtra idem nahodit kotuce, napliest prednu nabu, zadny blatnik, pocitam tak 3–4 hodky. Vlastne este umyt a premazat 5–6 ? :)) Ak by ste este niekto vedeli, preco idu tie moje paky na kotucovkach tak ztazka, kludne mi to mozte povedat :)

      0 0
      • McBlacky  

        mechanika nebo hydra?

        0 0
        • Gatier  

          Predpokladam, ze uz si na to prisiel.. Hydra..

          0 0
          • McBlacky  

            přišel… máš MPH co? zkus kibice nebo gooda. nemyslím že by s tím měli tenhle problém…

            0 0
            • Gatier  

              Dik, uz sa to rozbehlo. Brzdi to super, len keby to prasa nesuchalo o spice..

              0 0
              • McBlacky  

                to je nějaký divný :) neškrtaj ti šrouby na kotouči, teda jestli nemáš center lock.

                0 0
                • enjoy  

                  to je jediny mozny:-).ja jsem si takhle lehce „odlehcil“ vidli:-).

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jako muze se to stat. Me se to taky stalo. Staci par historickych nestandardizovanych kousku + malej kotouc a je to.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ¨nevěřím že prase může vlízt do drátů…

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Neveříš? Věř! :) I kdyz mas vsechno standardni, tak pri 160mm kotouci mas prase treba 1mm od dratu. Pak se ti sejdou tlusty draty, spatne krizeny, priruba na naboji pro draty, priruba pro kotouc, spatna dosedaci plocha na trmenu a vidlici (treba s lakem), pruznost vypletu..... a proste skrta. Jako stalo se mi to jednou a davam to za vinu kombinaci naboje a velmi stareho trmene (pred IS2000).

                      0 0
                      • -b-n-x-  

                        potvrzuji. mechanika grimeca s7, naboj grimeca, psylo a kotouc 160. Od té doby mám psylo trošičku upravené rozbrušovačkou.

                        0 0
                      • JJ  

                        Stejne tak skrtala Grimeca S1, 160 kotouc a Bomber Z5

                        0 0
    • Tomcat  

      Jak dlouho? No i s vypletením mi to trvalo cca 3hodiny. Prostě to nějak nepočítám ,někdy se stím děsně párám někdy to je rychlovka

      0 0
      • favorit.  

        Kdyz reknu, ze du dat kolo do kupy, tk je to na dlouho. To si s nim doslova hraju a mazlim se s nim

        0 0
    • Pekáček  

      Stačí často reklamovat vidlici nebo rovnou celý rám a dokolečka to přehazovat, ono se to zažere pod kůži a pak to jde snadno ;o)

      0 0
      • rhuman  

        nebo kupovat ramy a pak tu furt prehazovat z jednoho na druhej ;) no uvidim ted co dal ;)))

        0 0
    • mechanik  

      Kompletní rozebrání,umy­tí,promazání,cen­trování,seříze­ní,naleštění voskem asi 10–18 hodin:-)))

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Dávat do kupy?

      //" Jsou dvě možnosti, jak provozovat cyklistiku, abyste měli dostatek pohybu : buď kolo spravujete, nebo na něm jezdíte… Omylu se ovšem dopouštějí lidé, kteří se domnívají, že s jedním a týmž kolem lze provozovat ty sporty oba. To je vyloučeno; takové dvojí vypětí žádné kolo nevydrží." // Jerome Klapka Jerome v knize Tři muži na toulkách

      Tím je snad řečeno vše. ;o)

      0 0
    • goofy  

      Ted sem o weekendu menil brzdy a stvrdnul sem nad tim necele 2 hodiny… Nejak se mi furt nedarila seridit zadni brzda, a pak sem zjistil, ze je krivy rychloupinak… ;o)

      0 0
    • libi  

      Tak dneska sem se s tim paral pekne dlouho a to sem jenom daval brzdu na predek a misto jezka stahovak od Shamana. Ale nepocital sem s tim ze by se mi ten stahovak nevesel do vidle, to spodni vicko ma totiz takovy osazeni ktery se ma vejit do tubky vidle jenze ma prumer 17mm a moje vidle ma v ty trubce vyztuhu, takze tam je prumer 16mm. Tak sem nakonec stravil asi hodinu s pilnikem v ruce a stahovak sem upravoval dle potreby. Jinak kolo davam do kupy celkem rychle÷)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.