• motylek

    Kdo pejede o víkendu???V so­botu nebo v neděli??Já můžu v neděli,a podle toho kdo pojede se určí místo setkání. .

    0 0
    • motylek  

      Sorry,vím je to pořad dokola,ale to snad někdo dělá schválně???

      0 0
      • ada  

        Ha, vcera mi dorazil postou Roto Mistral, takze mozem kolienka prehanat pekne doma, v suchu, v teple a kedy chcem. I, ked uz je vonku tma. :o) Na zajtra hlasia snezenie a v nedelu by mohlo byt na kolo pekne. Takze sa uvidi. V sobotu dam vediet pa ťelefonu.

        Inak, vacsina, myslim, chce ist cez vikend bezkovat.

        0 0
        • Paja  

          Vsera jsem taky prohnal trenazer, ale je to fakt jen v pripade krize, kdyz je venku hnusne (jako vcera) a tma (jako vcera). Ja bych jel na bike zitra, pokud se skutecne pres noc ochladi, aby v terenu to blato trochu primrzlo a dest prestane nebo se aspon zmeni na snih.

          0 0
    • FunTom  

      Jak psala Ada. Většina jede běžkovat. Tak neblbněte a pojeďte s nama :-) Na bezky jedu v nedeli, tak v pripade hezkyho pocasi muzu zitra na bike. Pozor: Hlášená sněhová bouře není hezký počasí.

      0 0
      • ada  

        Bezky doma mam, to jo, ale stala som na nich len len 2 dni (minuly Silvester) a aji to bolo hrozne trapenie. Skor chodenie ako behanie. Navyse su nejake hooodne stare, Jezisko minuly rok nemal vela korun, mam k nim take bambusove palice…a boticky o 2 cisla vacsie. No, za skrinou im je dobre. :o)

        0 0
      • motylek  

        Na to bezkovani bych se schuti domluvil,ma to vsak velkej hacek.Nemam běžky a neumím to.Mám však penize na běžky a chut se to naučit.Tak snad až tady napadne snih tak to vyzkoušim a uvidíme.Ted tady běham kolem řeky na udržení kondice.

        0 0
    • Roman  

      Já bych aji na ty běžky šel, ale kolo mi to nechce dovolit – to je furt samé pojeď se mnou ven šak už máš pláště, vem mě na vyjížďku šak už máš vyměněnou hadičku na brzdě, povídám ne, je tam tma a ono zas nekecej máš miráž 20+5W. No galeje, hotové galeje…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.