• Singe

    Zdravím všechny schaním nějaké tuningové hadičky něco podobného co je např.u bovdenu Nokon nevím jestli něco takového nedělal Goldfren a kde se dají sehnat brzdy jsou Hayes hfx 9 díky všem za příspěvky Singe.

    0 0
    • goofy  

      Nejak sem moc nepochopil toto: a kde se dají sehnat brzdy jsou Hayes hfx 9 Ale jestli jsi tim myslel, to jak sem si to prelozil ja, tak si mne hodne pobavil… :o)

      0 0
      • Singe  

        A chybička se vloudila píšu rychle a nesoustředěně protože kolem mne leze 9 měsíční dcera a mermomocí se mi snaží restartovat počítač.

        0 0
        • goofy  

          A tak jak mnela ta otazka znit?

          0 0
          • -b-n-x-  

            ja bych rekl ze asi takto: „a kde se dají sehnat? brzdy jsou Hayes hfx 9.“

            0 0
            • Singe  

              Tak je to správně díky za opravu.

              0 0
            • goofy  

              Jo takhle… Ja sem si myslel, ze se pta, kde se daji sehnat ty brzdy… :o)

              0 0
    • Pablo9  

      Ve Velu-novinky 2006je na str.43 ukázka tuningových hadiček k brzdám,uvádějí firmu TrickStuff http://www.trickstuff.de/shop/index.php?… na jejich stránkách je pouze imitace karbon a snad ještě jedna,zdaleka ne to,co je na obrázku…Já sháním takovou stříbrnou opletenou,chtěl bych to sladit s řadícíma bowdenama…

      0 0
    • Vilém  

      Zkus cykloprofi,maji nejake opletane hadice + komplet prislusenstvi.Nevim vsak jestli je to to co hledas.

      0 0
    • Vilém  

      Zkus cykloprofi,maji nejake opletane hadice + komplet prislusenstvi.Nevim vsak jestli je to to co hledas.

      0 0
    • MartinS  

      HOPE, ale jsou celkem drahé, cca 900 kč/m

      0 0
    • visby  

      jednoznacne goodridge… www.chainreactioncycles.com

      dokonca to aj brzdi lepsie…

      mam to vedenie na zadnej brzde(mag) a je to sakra rozdiel…

      0 0
      • Vilém  

        Kdyz jsem na to koukl,tak je to totez jak hadice nabizene cykloprofi a to vcetne ruznych sroubeni. To ze lip brzdi,zalezi vuci cemu.Pokud jsi predtim mel obycejnou hadici,tak by to melo byt znat.Vymenil jsem takto na motorce a tam se dost zlepsilo davkovani.

        0 0
        • visby  

          podla mna je rozdiel inde ako vo vyzore…

          0 0
          • Vilém  

            A v cem myslis, ze tedy je ten rozdil?

            0 0
            • visby  

              ja neviem, zas tak do toho nevidim, ale ze by zrovna len strieborna farba spravila taky rozdiel v ucinnosti, tomu sa mi nechce verit…

              0 0
              • McBlacky  

                aha takže ty ještě nevíš že modrý rámy jsou nejrychlejší? to je pak s tebou těžký… :)

                0 0
                • visby  

                  o ramoch som to vedel(preto mam modry) ale nevedel som, ze to plati aj na hadicky:-) idem zafarbit aj prednu:-)

                  0 0
            • corse1  

              se nenafukuje-ta opletená

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jenze Hayes hadice nejsou zase tak marny, jak to vypada. Kolikrat jsou lepsi nez ty „opletene“. A pak babo rad :/

                0 0
              • fousek  

                No nejsem si jistej jestly se to opleteni taky malinko neroztahuje? Samozreme ze ti co si to koupi budou rikat ze to brzdi lip, ale ja si nejsem uplne jistej

                0 0
                • Singe  

                  Díky všem za příspěvky skusím objednat ty z Cykloprofi myslím že by to mělo stačit Singe.

                  0 0
                • visby  

                  myslim, ze tam bude rozdiel medzi goodridge a tymi z cykloprofi…

                  0 0
                  • Vilém  

                    Tak uz konecne rekni jakej,chtel bych vedet v cem podle tebe je.Nechci tvrdit,ze neni,ale rad bych vedel jakej.

                    0 0
                    • visby  

                      ja to neviem popisat… treba to skusit:-) ale jednoducho mi to s goodridgom brzdi lepsie…

                      0 0
      • rich  

        ak kupim len hadicku, budem potrebovat aj koncovky alebo mozem pouzit stavajuce, ktore su na brzde? btw – je to tento typ, ktory spominas (strieborne)? http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

        0 0
      • PePu  

        Letos v únoru mi v Yarroline také nabízeli Goodridge – sada na přední brzdu 1940Kč, sada na zadní brzdu 2060Kč. Při koupi s brzdami byly ceny cca o 300Kč nižší.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.