• mechanik

    Co říkáte na tohle http://www.lapierre.cz/…/big_425.jpg

    0 0
    • enjoy  

      a proc se ptas?:-) ale jo,docela pekny.nevim co jinak rict:-)

      0 0
    • cabbage  

      jako jo, docela o nem uvazuju.

      0 0
      • mechanik  

        Tak to jsme dva:-)))

        0 0
        • cabbage  

          akorat nevim co si mam myslet o spodnim vedeni bovdenu…

          0 0
          • enjoy  

            asi to,ze je povedes v jednom kuse:-)

            0 0
          • mechanik  

            Scott,Speciali­zed,Canonndale s tím taky nemají problémy:-)))

            0 0
            • cabbage  

              ale vem si takovaho sfinxe, tam to dela jen problemy…

              0 0
              • klinec  

                na sfinxu to nemůže dělat problém… a tah horem na šaltr není dobrý nápad…

                0 0
                • cabbage  

                  ale dela- lemplovi se dozadu nevejde kvuli tomu lanku vetsi plast nez 2.1RR(realne 1.9"), pak sou tam dalsi „mouchy“ ale ty s vedemim nemaj nic spolecnyho…

                  0 0
                  • klinec  

                    jenže to je pěkný lempl… kdyby si to dal do vedlejší díry a nebo si tam dal dva plastový mrchy jak to dělají všichni tak je v pohodě!!! a mouchy mají všechny kola…

                    0 0
                  • mechanik  

                    Co s tím má společného šířka pláště? Navíc Sfinx je typický XC a rvát tam pláš? 2,5???

                    0 0
                    • cabbage  

                      spolecnyho ma to ze se tam diky bovdenu uz nevejde vetsi plast. 2.5 je blbej priklad, staci normal 2.1(2.25RR) ktery se tam proste nevejde.

                      0 0
                      • rasto  

                        no to mi je novinka. nastesti, tyto veci neresim – 3 roky vozim 1,8 a jsem happy :-)

                        0 0
    • vifon  

      Pekny bike, ale nechcem vidiet tlmic po vylete v slabsom bahnicku.Staci ked vidim ako potom vyzera moj presmyk:-/

      0 0
      • cube  

        Já viděl kola této značky v našem Opavském ZAMU a nádhera ! jak silnička tak XC !!

        0 0
        • mechanik  

          JJ právě ZAMO je nový dovozce a jsou to SUPR kluci:-)))

          0 0
        • Lance  

          vcera jsem se na ne byl podivat a asi jsem se rozhodl

          0 0
          • tutite  

            si piš, že ses rozhodl správně! Doma právě dolaďuji ten 130 mm model a zatím to vypadá, že se i s PIKEm dostanu pod 12,5 kg! FOTO s popisem bude do cca 2 t.

            0 0
            • Peslezedirou  

              Hoď pak do Recenzí test pls?

              0 0
            • Lance  

              no ja mam vybrany jeden model,ale prijde jim az pristi tyden, pri spomeru cena vykon se mi to zda dobre, na to,ze jsem jeste nic nekoupil kaslu,nic ani nikdo me ani mi nehoni:) ale ty kola se mi libi ale ty jejich stranky nefungujou

              0 0
              • mechanik  

                Tak se pochlub který? Já osobně se už nemůžu dočkat:-)))

                0 0
                • Lance  

                  ty tu znacku beres taky? po pravde se nebudu na nic vymlouvat a priznam se, ze nevim jak se ten model jmenuje,ale je to HT samozrejme, videl jsem ho na obrazku a rek si to chci, jeste mi bylo nabidnuto mirne jete RB, ale mi se ty RBecka fakt hnusi, nemas nekde obrazky tech kol?

                  0 0
                • Ruprecht  

                  TY SE NEMŮŽEŠ DOČKAT? Co mám říkat já :-))))))

                  0 0
                  • mechanik  

                    Výýýýýýýdrž bude i s kapsičkami:-))

                    0 0
                  • Lance  

                    uz vas zacinam chapat:))))))

                    0 0
                    • mechanik  

                      Já si ještě pamatuji jak jsem čekal na G-zero. To jsem měl prachy v kupě a čekal jsem na něho do Června !!! Bylo to něco strašného :-))

                      0 0
                      • Lance  

                        verim, taky uz ho chci jak malej kluk:) snad next week

                        0 0
                        • Lance  

                          no tak asi az v dubnu, jestli vubec, je mi do breku:((((( a jine uz nechci!!!!:((((((((

                          0 0
                          • Lance  

                            jeste velikost 46 bych mel asi na 183 cm malou ze jo?

                            0 0
                            • mechanik  

                              No asi jo… Já si objednal 41, mám 172cm a krátký nohy navíc je to full výše střed nad zemí a hlavně malý rámy jsou hrozně „roztomilý“ :-)))

                              0 0
                • Lance  

                  tady to, vic do toho neminim vrazet, uz to kolo nezeru jako kdysi: www.zamo.cz/…sq/8470.html

                  0 0
                  • mechanik  

                    No dyť za ty prachy je naprosto super…založíme klub LAPIERRISTU :-)))

                    0 0
                    • Lance  

                      to jo, jestli jsi z tesina,tak to je do ostravy kousek ne? relativne. Jinak teprve tam budu volat, nemaj moji velikost, je fakt,ze s novym kolem se urcite zvysi chut na vyjizdky aspon si myslim.Prave, ze ty prachy se mi taky libi, zvlast kdyz to porovnam s tim trekem a meridou co jsem puvodne chtel a ted si budu tezce protirecit a zatim tech Lapierru neni mnoho:)

                      0 0
                      • mechanik  

                        ZAMO je v Opavě, ale klucíííí k nám pravidelně jezdí:-))

                        0 0
                        • Lance  

                          no ja jsem spis z Opavy nez z Ostravy, vsak ze Zama bych to bral

                          0 0
                        • Lance  

                          a ktereho toho fulla beres ty? toho nejdrazsiho?:) at vim, jestli jdu do toho klubu nebo ne:)

                          0 0
            • mechanik  

              Copak? Cannon Tě už omrzel?

              0 0
              • tutite  

                asi dotaz pro mě, že? Jen další zkušenost, a musím podotknout, že celkem dobrá. Ale zdá se, že budoucnost hovoří pro VPP, chvilku jsem zkoušel Santa Cruz Blur a ta kvalita pružení se s jednočepem /bez přepákování/ vůbec nedala srovnávat. Ale pokud C-dale začně třeba Propheta dělat s pomocným ramínkem jako v případě sjezdového modelu, tak netvrdím, že do něj opět nepůjdu..

                0 0
                • BB  

                  na stankach SC jsem se docetl (jak jinak), ze neni VPP jako VPP a ze pouze u jejich VPP se toci raminka spravne proti sobe, takze se potom nehoupe od slapani :-) Ale jinak ten Lappiere vypada nadherne. Me se Blur trochu od slapani houpe, ale pouze v pripade maleho zaberu. Jakmile zaberu, tak se to zavre. Napis potom, zda je to u Lap. podobne. Nejvetsi nesvar VPP od santa Cruz je, ze z kola neopadava blato. Palomino melo takovou otevrenou kontrukci zadni stavby a blato z toho padalo, na Bluru pouze neustale pribyva. Umejt Blura, to je teda porod. A uplne nejlepsi je anodizovany povrch, jak je to hrube, tak po kazdem uschnuti se objevi cmouhy, kolo vypada ciste pouze pokud je mokre.

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Ahoj, využiju toho a zeptám se jak jsi spokojený v zimě s tlumičem? Mě se u foxu když je po nulou stává, že olej zhoustne a tlumiče je natolik přetlumený, že mám pocit HT. Chodí pěkně lenivě :(

                    0 0
                    • BB  

                      mas pravdu, kdyz je pod nulou, tak me se zda, jako by se olej nestacil vracet a tlumic pracuje s kratsim zdvihem (ted nemluvim o stuck down efektu). Staci zastavit na moceni a olej pomalu pretece a tlumic zase ziska zdvih. Zkousim to resit tak, ze co nejvice oteviram rebound a snazim se to pritlumit pro pedalem, ktery davam na prostredni polohu. Ale staci 2–3 nad nulou a je to OK.

                      0 0
    • blaska.vita  

      Tak www stranky se presunuly na www.zamo.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.