35 kilacikovy okruh 12.11. sobota 13.00

61 nepřečtených
  • Toams

    Zajtra si ideme (ja a Bajkr) trosku pojazdit a ziadnym sialenym tempom, kto chce, moze sa stavit pod Barrandak o 13.00, trasa by Bajkr: „prokopakem do slivence dále po červené kalinuv mlýn pak po modré kulívá hora a dolu radotínem na zbraslav“ … brody 3 a daju sa aj suchou nohou:-) … toz tak:-) Bajkr na net fur, tak „otravujte“ jeho:-)))

    0 0
    • Toams  

      Posledne suvetie mi nejak nevyslo, tak znovu … Bajkr je na nete furt, tak „otravujte“ jeho:-)

      0 0
    • jecnak  

      Nechcete to nechat na nedeli? Ze by vas jelo vic (asi bych se pridal). Vetsina z prazsky bandy BF je v sobotu na Sport Life.

      0 0
      • SNAIL  

        Souhlas, a ten sraz bych taky posunul o něco dříve

        0 0
        • jecnak  

          Kolem 11 by to bylo iedalni. Presci jen se brzo stmiva, ale zas jestli je to jen 35km, tak je to ok. Me je to ale celkem fuk, prijel bych i tak.

          0 0
    • bajkr  

      ja sem klidně pro :-)

      0 0
    • Toams  

      OK, presun na nedelu 13.11. 11.00 pod Barrandakom. Cakame max. 10 minut:-)

      0 0
      • JancA  

        to bych se mozna pridala,porad skuhram,jak to tam neznám:(…ale žádný smrtelný tempo

        0 0
        • Toams  

          neboj, za tento rok som najazdil 200 km … z toho 50 minuly tyzden v sobotu s Bajkrom po cerveno/modrej:-) priemerka (aspon u mna:-) 15 km/h … myslim, ze mi skor zdrhnes:-)

          0 0
          • fousac  

            tempo vypada slibne.. ;) kdyz nebudu linej, tak se pokusim ukazat.. bych vam moh za trebotovem na Babce ukazat moooc fajn trailiky…

            0 0
            • SELMIRA  

              Tak že bych se taky přidala? BTW Nemoh bys vzít s sebou ty WTBčka? :o))

              0 0
              • fousac  

                ze si to ty, tak to muzu zkusit.. ale radsi mi posli v nedeli rano pisemnou upominku.. ;)

                0 0
                • SELMIRA  

                  :o) Ty bys je fakt vzal?! To bys byl borec. :o)) Tak to asi budu muset vážně jet. Sakryš. Jsem si naplánovala, že tendle víkend žádný kolo, páč jsem chtěla konečně uklízet. Ale život je krátkej…tak jestli nebudu mrtvá ze sobotní bikovačky, připojim se i v neděli. :o)

                  0 0
        • Toams  

          ehm, teraz som si kukol toho Treka … myslim, ze by si musela mat vypustene duse a kazdu 3. spicu prasknutu, aby si isla nasim tempom:-))))

          0 0
          • bajkr  

            myslim že to nebejvá v kole :-)

            0 0
            • Toams  

              no vsak … totalne dorasovat bajk, aby sa mi fyzicky vyrovnala:-)))

              0 0
            • JancA  

              no právě:(

              0 0
            • JancA  

              nebejvá:(…když vidim,kdo mě občas předjede, se pak uplně stydim:(

              0 0
              • SELMIRA  

                Bohužel to ne každý ví. Proto raděj jezdim na plečce, aby byl poměr možností mých a kola poměrně vyrovnaný. Slibuju, že Tě nebudu předjíždět. :o)

                0 0
                • bajkr  

                  slib to i mě prosím :o)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    no jó dyk jste beztak rychlejší jenže třeba pojedete rozumně a pomalu, abyste se nezpotili a pošetilá Šelmíra najednou dostane chu? jet chvilku rychle…závislákům se nedá věřit tak abyste neřekli, že jsem jako politici

                    0 0
      • goood  

        Predpokladam, ze na Smichovsky strane. Pokusim se taky dorazit, rad bych videl ty fousacovi trailiky :)

        0 0
        • McBlacky  

          no je to docela zábavný :) naposled jsem tam skončil ve stromě, ale jako bych nic neřekl.

          0 0
    • McBlacky  

      škoda sobotu bych stíhal, ale neděli pojedu až tak ve dvě :/

      0 0
    • bajkr  

      ještě pro upřesnění bude to smichovská strana :-)

      0 0
    • JancA  

      maybe

      0 0
    • JancA  

      herdek já nestíhám ty rooty,pokaždý špatně:(

      0 0
    • jecnak  

      Hm, z 35 se stalo 75, ale proc ne. Pekne to bylo.

      0 0
      • bajkr  

        mě to hodilo 50 :o) pěkný to bylo ;o)

        0 0
      • Meesha  

        ja sem se odpojil, aby to vyslo na tech 35, pze mi bylo jasny, ze kdyz se odbocilo na Karlstejn, ze to asi bude nadyl… Skoda ze sem nemoh :-/ Takze ja 34km

        0 0
      • Darkson  

        taky se líbilo, pěkná vyjížďka

        0 0
        • Gung-Ho  

          jj, kvůli 35ti by snad ani nestálo za to se oblíkat, takhle se mi to moc líbilo :-)

          0 0
      • Toams  

        No pac som na tom „zjazdiku“ chytil snejka a po vymene duse cakal na „fousacovu“ bandu, tak mam na kompe presne 53.00 km … ale bolo gut:-)

        0 0
      • JirkaD  

        bylo to pěkný, chvílemi jsem ani trochu netušil kde vlastně jsme, dobrou polovinu trasy jsem jel poprvé.

        0 0
      • SELMIRA  

        Pěkný to bylo. Do chvíle, než jsem vás potkala a nerozvážně se přidala do chrtího družstva směr Karlštejn. :o))) Bikovačka s přítelem Fousáčem na telefonu vyhovovala mi poněkud více. Ale ba nééé, z kopce se mi s váma jelo prima. Blázni blázniví. :o)

        0 0
        • JirkaD  

          Nebuď tak skromná, vůbec jsme tě nešetřili a jela jsi výborně. Sjezdy sis fakt užívala, zvláš? ten se závěrem na louce u silnice stylem a la plochá dráha :-). Todle by si s fousáčem nezažila – má totiž rozum.

          0 0
          • SNAIL  

            Jsem téhož názoru, myslím že jsi jela opravdu dobře

            0 0
            • SELMIRA  

              Jé, vy jste hodní! :o)) To raděj neřikejte, nebo budu s vámi chtít i příště. Běda vám! Chocho. Jsem měla pocit, že vás hrozně zdržuju, ale jsem si řikala, že rychleji nepojedu, páč i kdybych byla na krátkou chvíli schopna vyvinout terminátorskou rychlost jako vy, takto vaše tempo by mě zabilo. A to bych vás zdržela eště víc. Páč byste se doufám vrátili, abyste mě zahrabali. Sjezdíčky se mi líbily, i ten pád :o)) …ale s bržděním mam porád KRAPET problém. :o))

              0 0
    • Toams  

      Fotil vobec niekto ?????????????­?????????????

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.