• BoB

    http://www.praha13.cz/(wyaf1k3c5nrsw5­iqcsyjez45)/de­fault.aspx?id=3258&i­do=140&sh=-17479784 jestli to tu už bylo tak jsem zase poslední, ale já jel dneska okolo, viděl jsem jak tam kutají a nevěděl co to je i když jsem tak trochu doufal. Každopádně klopenky vypadají impozantně :-)))

    0 0
      • enjoy  

        hele a to je soukromej pozemek,ze mi tam narizujou mit helmu?myslim ze mi tam bez helmy vstup zakazat nemuzou.ale muzou to zkusit,to jo. je to omezovani osobni svobody!:-))

        0 0
        • CZiko  

          Prostě tam nechcou mít na zemi krev nějakého enjoye:-) A stejně nevím co bys tam dělal na tom svém předraženém kole:-D snad jen tu tra? vyšlapat nahoru:-D

          0 0
          • enjoy  

            ja bych si to jeno tak pekne prohoupal:-).nic jinyho na bikrosce fakt nedelam:-).

            0 0
            • CZiko  

              No bez helmy bych se do ničeho jiného ani nepouštěl:-)

              0 0
              • enjoy  

                prsimte:-),jak bych se mohl na hline do krve rozstipat:-).pri moji najezdovy rychlosti:-). ale nic no,nechame toho.tesim se na pristi leto,az si to tam ilegalne projedu!

                0 0
                • CZiko  

                  však počkej… ty tu helmu jednou nosit budeš:-)

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    pockej pockej. Platinova desticka v lebce neni jeste helma.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ja si na sperky zase tolik nepotrpim.

                      0 0
                      • CZiko  

                        viz. tvůj bike:-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          no ja myslim ze sperky na kolo vypadaj jeste trosku jinak a stojej trosku jiny penize:-).tohle je jenom takovy,pro me pekny,funkcni reseni:-)

                          0 0
                          • CZiko  

                            opravdové šperky vypadají jako například co? nahoď odkaz a? se mám na co podívat takhle při večeru:-)

                            0 0
                            • enjoy  

                              udelej si vylet do program cyclu v praze:-).anebo aspon koukni na par fotek co tam jsou:-).at uz biku nebo komponenetu:-). samotnymu se mi tam s tou moji pleckou chodit moc nechce,abych se neztrapnil:-)

                              0 0
                              • CZiko  

                                no joooo… programcycle – to je ta firma, která má každý komponent dražší než celé mé kolo jo? úplně mi vypadl a to jsem byl na sport-lifu:-)

                                0 0
        • Radek Broz  

          Vis, ze jsem cekal, ze tu bude reakce od tebe? Tebe ty FR/DH/4X temata nejak pritahujou. O tvuj mozecek rozmazlej na dvojaku proste nikdo nestoji, takze si myslim, ze nejaky pravidla si provozovatel stanovit muze;-)

          0 0
          • enjoy  

            ne Radku,me pritahujou jenom tvoje prispevky.naucil si me to ty.neudelas nic:-)). muj mozecek podle tebe prtavej:-),by ani nebyl videt ne?:-).obavam se,ze me v zivote neuvidis rozjizdet se na dvojak:-),tak prosimte nespekuluj:-). ps:mel jsem za to ze to ma byt verejnosti pristupny.. nechapu proc se to nemuze ridit platnymi zakony,to je vsechno.jinak si myslim ze nez helma by mely byt povinny vsemozny chranice ktery na bikrosce spis pouzijes.ovsem nejsem takovej vseznalek co se 4× a bikrosu tyce,jako ty,tak nevim:-)

            0 0
            • -b-n-x-  

              hele, ja o tom sice mnoho nevim, ale presto vim co se stalo u nas na bikrosce v trinci. Behem jednoho a pul roku zde zemreli dva kluci, kteri si na ni jen tak jezdili. Kupodivu, oba bez helmy a obema proste pri narazu o zem krapla lebka. Jeden muj kamos toho jednoho videl. Tvrdil, ze by jiz odkryty mozek nemusel nikdy videt.

              0 0
              • enjoy  

                no vidis,zrovna proti tobe nic nemam.vzdycky si byl takovej rozumnej.. ale urcite vis,jakou fotku mas prave v profilu!:-).to je bez komentare:-)). ps:normalne bych ti odpovedel tak,jak tim vzdycky nehoko popudim.cili,v trin­ci jsem v zivote nebyl..

                0 0
            • Manas  

              Vsemozny chranice ti zachranej uplny prd, pokud se nekde klepnes do hlavy. Jakykoliv zraneni kdekoliv na tele krome hlavy nebyva tak casto srmtelny jako prave hlava. Uz se par let pohybuju na BX/DH/FR tratich a mistech a ver tomu ze helma JE nejdulezitejsi. Apropo, pokud se tam vysekas (muze se stat cokoliv, nikdy nevis) tak by trochu byla skoda ze jen kvuli helme by urady chteli leccos zatrhnout ci velmi zneprijemnit. Stalo se to uz parkrat, nekolikrat jsem byl i toho svedkem tak je na miste toto respektovat. Prijde mi blby kvuli vlastni nechuti/lenos­ti/odporu (nerikam ze kamkoliv patris) zbytecne komplikovat snahu ostatnich.

              Tento prispevek neni jen reakce na to co jsi napsal, plati to rozhodne obecne.

              0 0
              • enjoy  

                ok.beru. myslim ale,ze pokud me tam nekdy kolo zaveze,tak si to projedu,pomalu­.nejsem skokan a s urcitosti ti muzu rict,ze si nezpusobim frakturu lebky. to s temi chranici jsem myslel spis tak,ze pocet zraneni hlavy a ostatnich casti tela je nepomerne vyssi,na to asi nemusim byt znalec prostredi. ps:napriklad na cyklostezkach,se pohybuje znacne mnozstvi cyklistu,prevazne nezkusenych a tudiz hrozi potencionalne moznost mnoha zraneni.. ale nemyslim si ze by tim hrozilo zruseni cyklostezek.

                0 0
                • Manas  

                  Jenze cyklostezka neni primarne urcena pro skakani a letani vzduchem. Krom toho je nepomerne vyuzivanejsi (tedy jak ktera). Pokud se tam neco stane tak vetsinou verejnost to tak nejak „bere“. V pripade BX/DH trati tady existuje neco jako latentni averze – podivej jak skacou, to jsou blazni, beztak jsou divny – obecne predsudky. A ted si vem ze nekdo kdo proste nema rad tyhle veci, dejme tomu zaryty fotbalista/ho­kejista (jen jako priklad, nic proti tem skupinam nemam), zacne obchazet urady s tim: „Podivejte zase nekdo upad/zlomil si ruku/prizabil se atd.“. Existujou takovy lidi. Pak mi je trosku skoda davat jim triumf do ruky jen kvuli tomu ze neposlechne neci radu (spis nez narizeni). Proste mi to jen tak prijde. Pokud se nic nestane je to fajn ale obecne se riziko zvysuje, no.

                  0 0
                  • enjoy  

                    zase mas pravdu. ale je skoda,ze maj takovy slovo duchodci volici grebenicka.. fotbalisti a hokejisti si privozujou tolik zraneni,ze vy byste se meli jeste trosku vic snazit:-). ale ze si nekdo nezodpovednej kdo se rozjede tricitkou na dvojak aniz by nekdy nejakej skocil,je proste potiz,pro vas. je to asi jako srovnani umrti bez a s helmou.kolik tech lidi bez helem jsou skutecne bikeri ze. ale nechme toho.mas pravdu.

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Koukam, ze zatimco jsem se venoval ICQ, tak jsi tady i me nazory vyjadril za me;-)

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  a s urcitosti ti muzu rict,ze si nezpusobim frakturu lebky tohle asi nema cenu komentovat.

                  0 0
            • Radek Broz  

              Jak sam priznavas, tak skutecne nevis. Chranice te ochranej pred odreninama a mozna trochu modrinama, ale prezijes to bez nich. Bez helmy to prezit nemusis. Tim te nechci presvedcovat, abys ji vozil – je mi uplne ukradeny, co zrovna ty delas. Myslim si ale, ze pokud chces vyuzit neci sportoviste, mel bys respektovat jeho pravidla – do bazenu te taky nikdo nepusti v botech. Na koho myslis padne, kdyz se tam zabijes? Vem si treba, kdyz na nejakym rally zabije auto nejaky divaky, ktery lezli, kam nemaji. Byl to taky jejich problem, nikoho dalsiho tim neohrozovali, poradatele meli vsechno oznaceny, vyhaneli je… Stejne pak vsichni reknou, ze za to muze poradatel, protoze jim to nezatrhl.

              0 0
              • enjoy  

                tvoji prvni vetu jsem presne cekal:-)). a ani s helmou to nemusis prezit,te doplnim:-). neci sportoviste?myslis to sportoviste mestsky casti nevim kolik?myslis to neci sportoviste ktery je placeny i z mych dani?Radku brzdi. ad poradatele.je to jejich chyba.bud,anebo to muzes brat z druhe strany,ze ty lidi tam jsou sami za sebe.

                0 0
                • goofy  

                  A kolik bazenu je placenych z nashich dani… To jen tak na okraj. Jinak nechapu, proc by sis tam na tech 10 minut co tam budesh nemohl tu prilbu nasadit? upadla by ti hlava?

                  0 0
                  • enjoy  

                    no hlava by mi neupadla.budou je tam pujcovat?jestli jo tak si ji pujcim,to slibuju.i za penize. ale nekoupim si ji kvuli tomu,to snad chapes:-) kolik bazenu?to netusim.treba ten co jsme meli ve skole urcite.ale nikoho nenapadlo tam palvat v botech.nehlede na to ze by to asi proslo:-)

                    0 0
                    • goofy  

                      Ja se bavim o verejnem koupalishti… A musish tam jet z nejakym kamoshem, kery ti ji pujci, jestli takove mash… ;o)

                      0 0
                      • enjoy  

                        lide se kterymi jezdim nebo jsem jezdil se vetsinou o svoji hlavu bali vic nez ja.. takze takove mam.a jsem rad,ze to nikdy nebyli tkovy „borci“ aby se mnou bez helmy nechteli jet.

                        0 0
                • Radek Broz  

                  Nemusis to prezit – to jsem nepopiral. Sance se ale podstatne zvysuje. Udrzba bude placena z penez sponzoru, tak zase brzdi ty. Kdybych to bral tak, ze neco je castecne podporovano z mych dani, tak se chodim behem utkani prochazet po fotbalovych stadionech s tim, ze si to prece platim, tak si tam budu delat, co chci.

                  0 0
                  • goofy  

                    Nejlepe nahy, co? Takovych uz ale bylo vic. To neni zadna novinka… :o)

                    0 0
                  • enjoy  

                    vis ale na fotbalovych stadionech se primarne hraje fotbal.ja vim ze to slysis nerad,vim jak jsi nesnasenlivy k jinym sportum:-).nechodi se tam na prochazky. ps:ja budu brzdit hodne,na ty trati. ps:doufam ze to tam nedopadne jednou tak ze si to zaberou 4Xsari a bikrosari a nebudou blbe cumet a krafat na ostatni bikery:-). pps:a moje sance se dokonce mnohonasobne zvysuje kdyz se takovym vecem vyhnu.to je,co?:-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      No, ja se obavam, ze zrovna v Pze bude tech fourcrossaru a bikrosaru tolik, ze na tebe blbe cumet budou. Holt se tam bude primarne jezdit fourcross a ne cykloturistika, abych pouzil tvuj primer s fotbalem.

                      0 0
                      • enjoy  

                        cykloturistika… to zni tak romanticky…:-).zni to lip jak ten tvuj carrefour:-)))

                        0 0
                  • Fucker  

                    A z čeho je placená stavba?

                    0 0
          • cabbage  

            ber to asi takhle: enjoy nejezdi 4X a ty nejses z Prahy, takze by vlastne nova trat nemela zajimat ani jednoho z vas.;) ad provozovatel: tam bude nejaky vstupny?)

            0 0
            • Radek Broz  

              Vstupny tam nebude, v Praze studuju, takze nucene castecne v Praze ziju a zajimaji me vsechny 4X trate.

              0 0
              • enjoy  

                nucene..:-)).

                0 0
                • Radek Broz  

                  Proste bych tam prave kvuli kolu zit nechtel;-)

                  0 0
                  • wroum  

                    budes mit na jare kolo v praze? bysme mohli pojezdit…

                    0 0
                    • Manas  

                      Ja uz taky skacu jako Paja :-) Mozna na jare bude uz sjezdak, tak poladime nejaky skoky :-)

                      0 0
                      • wroum  

                        ja se setrim (zatim) po posledni (dost hnusny) drzce, ale mam naplanovano ze na jare budu uplne OK. co porizujes za DHacko?

                        0 0
                        • Manas  

                          Hehe, ja si taky moc po havarce ve Spindlu nedovoluju :-) Jo a jakej sjezdak ? Tak to sme v patek s Padlistou a Jirkou Zvolskym resili celej den. Pokud by vsechno bylo uplne bozi, tak asi RB Dragster DH + 888.

                          0 0
                          • Manas  

                            Zapomnel jsem napsat: RB Dragster DH jetej dosti rekreacne od kamose. Jinak vicemene cokoliv noveho: Specialized BigHit III, Norco A-line, DangerousMike (favorit kvuli cene a docela i pekne chodil), RB Monster DH (mozna Dragster), Coowa, DaBomb (ta presna kopie Intense). Je toho moc :-)))

                            0 0
                            • wroum  

                              :-) dragster je peknej. ve FR verzi to byl horkej kandidat misto chaparala

                              0 0
                              • fousek  

                                Covece, at se koukam na dragstra z jakykoliv strany porad mi pripada ze je to nejjednodusi jednocep jakej lze vyrobit a co si dobre vzpominam tak na jednocepy hazis spinu jak to jenom de?

                                0 0
                                • Manas  

                                  Kdepak, to rika Padlista :-) Naposled jsem to od nej slysel v patek skoro cely den :-)

                                  0 0
                                • wroum  

                                  spinu na ne nehazim, ale je fakt, ze uz to je prekonany system a tak ho taky beru. nicmene RB dragster a monster chodej pekne, ale samozrejme se vsema negativama jednocepu. rekneme ze dragster je asi jediny kolo, kde bych to byl ochoten prekousnout :-)

                                  0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Omyl. Dangerous Mike je daleko prostsi jednocep ;) Proti tomu je RB sofistikovany stroj.

                                  0 0
                    • Radek Broz  

                      Jo, planuju to – tady se bude desne dlouho drzet snih, tak bych jezdil alespon tam. Asi tam bika ba jare vemu (to uz z nej snad bude full). Taky silne uvazuju o stavbe pevnaka, kterej by tam byl na stalo, jelikoz to mam na zminovanou 4X/BMX drahu docela blizko. Loni by se mi na kolej nevesel, ale ted jsem v byte.

                      0 0
    • blue  

      a taky http://www.mtbs.cz/…1051111.html :-)

      0 0
    • wroum  

      je to super. uz se tesim, pac to mam kousek a Řepácka bixka me uz moc neba :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.