• BB

    Napsal jsem článek o ježdění v jižních Dolomitech. Uveřejnilo to Velo, ale trochu to zkratili (ku prospěchu věci). Je to asi čtivější, ale projet etapy by se podle toho nedalo. Pokud by váz zajimala plná verze článku s podrobným popisem etap tak http://www.sweb.cz/…rone2005.doc

    0 0
    • Mamutt  

      Díky! Fajn námět na léto :o)

      0 0
    • BB  

      pokud by někomu vadil odkaz na .doc http://www.sweb.cz/…rone2005.htm

      0 0
    • yakub  

      Je to fakt super, strašně se mi to zalíbilo, už se tam příští rok chystám! Loni jsem byl dohromady měsíc na Gardě a strašně se mi tam líbilo, ale tohle bude taky super.

      0 0
      • BB  

        jestli mas rad Gardu, tak tohle te urcite chyti. Sice tam chybi ten duch velkeho jezera, ale jezdeni je takove rozmanitejsi a hlavne bez asfaltu.

        0 0
    • Honzas  

      diky, super. jsem si rikal, ze to ve Velu nese tak nejak znamky Tvyho rukopisu;-)

      0 0
    • Glum  

      Dík, to byl dobrý článek, ale takhle je to ještě lepší. Ukládám, snad příští rok…

      0 0
    • Fidoo  

      bezva článek – platí ten sraz 12.července?

      0 0
      • BB  

        určitě platí, ale ne 12. července, ale 2. července. Je to ten týden, kdy jsou dva svátky a s kámošem rádi provedeme včechny, kdo se zjeví.

        0 0
        • Fidoo  

          tachjo – se tam sejdeme. Ale musim si to zapsat nebo to podlehne novoročnímu úklidu na stole i v hlavě … .-)

          0 0
        • Kóča Popovič  

          Jak velká zdatnost se bude požadovat od zájemců?

          0 0
          • BB  

            vydrzet na biku celodenni trasu, zadny velky honeni, spise vytrvalost. Letos jsem mel s sebou drahou polovicku, ktera zase az takovy borec neni a kdyz nemohla, tak si to zjednodusila po silnici a pockala na nas v nejblizsi hospode.

            0 0
    • Želwmaister  

      …okořeněný řadou kořenu… super, jak je ta cestina krasna:)

      0 0
    • Želwmaister  

      …okořeněný řadou kořenu… super, jak je ta cestina krasna:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.